5 причин, чому ніяк не виходить схуднути
05.06.2019 801 0 newsdaily.org.ua

5 причин, чому ніяк не виходить схуднути

В закладки

5 причин, чому ніяк не виходить схуднути

© Voyagerix/IStock

Коли ви робите спроби схуднути, ви бачите короткострокові результати, але, коли вони зникнуть, ви можете в один момент здатися і сказати собі, що ви ставитеся до того типу людей, які просто не можуть позбутися від жиру. Але це не правда. Кожен може схуднути, але потрібно знати про те, що саме допоможе досягти бажаного.

Якщо ви перестали втрачати вагу, це може означати, що кількість споживаних калорій вище кількості спалюваних. У такому випадку потрібно перерахувати кількість споживаних в їжу калорій, переглянути все те, що ви їли за останні 2 тижні і визначитися, що потрібно виключити з раціону.

Якщо ви дотримуєтеся дефіцит калорій, але вага залишається незмінним, спробуйте врахувати наступні фактори, які заважають вам схуднути:

© Voyagerix/IStock

#1: ви сидите на дієті занадто довгий час

Якщо ви дотримуєтеся дієти протягом довгого часу, ваш метаболізм може сповільнитися. Коли ви худнете і займаєтеся спортом, ваше тіло потребує енергії. Її нестача призводить до проблем зі здоров'ям, а також заважає скинути зайву вагу, навіть якщо спочатку вам це вдалося зробити. Щоб уникнути цього, перерахуйте кількість споживаних калорій в день на основі вашого нового ваги. Зважуйтеся протягом наступних 2-3 тижнів, щоб дізнатися, відновилася втрата ваги. Якщо це не спрацювало – робіть перерви від дієти, щоб прискорити метаболізм.

#2: ви не уникаєте стресу і погано спите

Дієта – це стрес для вашого організму. Якщо ви робите це протягом тривалого періоду часу і при цьому мало спите – ваше тіло починає виробляти гормон, званий кортизолом («гормону стресу»). Такий стрибок призводить до того, що ви починаєте накопичувати жир і надлишки води, з-за чого не тільки не зможете схуднути, але навіть почнете набирати вагу.

Щоб уникнути цього, варто звести до мінімуму стрес: робіть медитацію, ходіть на масаж, займіться спортом. Займіться тим, що приносить вам радість і заспокоює вас. Крім того, варто поліпшити якість сну: не пийте кофеїновмісні напої вдень, не дивіться телевізор і не користуйтеся телефоном перед сном, переконайтеся, що ваша спальня досить темна, придбайте зручний матрац і гарну подушку.

© Wor Pal/Flickr

#3: ви боїтеся нарощувати м'язи

Якщо ви скоротили кількість споживаних калорій і регулярно займаєтеся спортом, але цифра на вагах не змінюється – це може бути пов'язано з тим, що ви нарощуєте м'язи. Це відбувається одночасно зі спалюванням жиру. І цього не варто боятися. Кожен місяць робіть фото свого тіла, щоб побачити, як воно змінюється і стає більш рельєфним.

Вимірюйте талію, щоб переконатися, що ви схудли, нехай навіть ваги кажуть вам, що це не так. Коли ви відчуєте, що джинси стали вам великі, а в футболках вам навіть тісно – ви на правильному шляху і дійсно схудли, при цьому наростивши м'язи.

#4: ви зациклилися лише на втрати жиру

Якщо ви вже схудли, замість того, щоб продовжити худнути, зосередьтеся на тому, щоб наростити м'язи. Це дозволить вам зберегти здоровий вагу на довгий час на відміну від короткочасних тренувань на спалювання жиру. Зрозумійте, що, коли ви втратите жир, відсутність м'язів стане більш помітним, і ви навряд чи будете задоволені своєму відображенню в дзеркалі.

© LightFieldStudios/IStock

#5: ви квапите події

Щоб втратити жир, вам знадобиться набагато більше часу, ніж ви припускали. Можливо, ви сподіваєтеся побачити результат після кожного дня тренування, але реальність така: прогрес буде проявлятися на щотижневій та щомісячній основі. В цьому випадку потрібно набратися терпіння і довіряти своїй програмі тренувань та дієти. Заведіть щоденник з харчування і тренувань, щоб дізнатися, що саме приносить більше користі вам і вашому тілу. Щодня зважуйтеся і підраховуйте, скільки в тиждень ви втрачаєте кілограмів. Не звертайте з шляху і продовжуйте нагадувати собі, для чого ви це робите.

Читайте також: 3 стратегії схуднення, які точно допоможуть

3 стратегії схуднення, які точно допоможуть
© Wand_Prapan/IStock Для того, щоб схуднути, потрібно пройти безліч етапів, в тому числі труднощів, які спробують збити вас зі шляху. Можливо, настане момент, коли: Вам
Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу
© Tirachard Kumtanom/Pexels Біг допомагає не тільки підвищити витривалість, зміцнити суглоби і позбутися від стресу, але і схуднути. Якщо ви хочете швидко спалити багато
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Як обмежити кількість калорій так, щоб отримати результат
©silviarita/Pixabay Якщо ви харчуєтеся правильно, регулярно тренуєтеся, але не бачите бажаних результатів, то є хороша новина. З'явився новий принцип харчування
4 способи швидко спалити до 1000 калорій
© IStock Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, ви вже знаєте, що потрібно брати до уваги кількість споживаних калорій і спалюють. Якщо ви спалюєте менше калорій,
6 причин, чому не вдається досягти мети схуднути
©m-imagephotography/IStock Ви ведете здоровий спосіб життя, але втратити зайві кілограми не виходить? Зверніть увагу на помилки, описані нижче, можливо, саме вони