Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
20.05.2019 2 238 0 newsdaily.org.ua

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день

В закладки

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день

© Nikolas_jkd/IStock

Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися вдома! Щоб позбутися зайвого жиру на животі і побачити, нарешті, бажані кубики преса, досить тренуватися всього два рази в день за 8 хвилин.

Однак перед тим, як приступити до тренувань, потрібно забути про старих міфах та стереотипах з приводу черевного преса і вправ для ідеального живота:

Міф №1: Зайвий жир на животі можна прибрати одними лише вправами на прес

На жаль, це не так. Для того щоб розпрощатися з жировими запасами на талії, доведеться додати кардионагрузки (біг, велосипед, плавання і так далі) і, для більш помітного результату, силові тренування.

Міф №2: Для ідеального преса потрібно займатися щодня

Насправді досить активно тренуватися 3-4 рази в тиждень.

Міф №3: Щоб отримати кубики преса, потрібно багато разів піднімати тіло з положення лежачи

Насправді потрібно підібрати такий комплекс вправ і кількість повторів, під час якого останні кілька раз будуть даватися важко, але не на повному межі можливостей.

Міф №4: Потрібно обов'язково качати і верхній і нижній прес

Забудьте про те, що прес ділиться на верхній і нижній — є просто м'язи черевного преса, які набувають більш рельєфні обриси за рахунок збільшення сухожиль.

Міф №5: Тренування на прес повинна бути максимально різноманітною

Знову немає. Іноді досить регулярно виконувати всього декілька вправ, щоб зробити свій живіт пласким.

Міф №6: Прокачування преса допомагає зменшити талію

На жаль, часто трапляється навпаки, особливо якщо дівчата починають виконувати вправи з додатковою вагою — за рахунок збільшення м'язової маси талія стає ширше.

Міф №7: Прес качати в самому початку тренування

Як раз навпаки, ваші улюблені скручування і «велосипед» краще приберегти до кінця тренування, щоб не перенапружувати великі нервові вузли в середині корпусу.

Міф №8: Чоловіки і жінки повинні виконувати різні вправи на прес

І знову мимо: м'язи черевного преса в обох статей однаково добре реагують на одні і ті ж вправи, що і при однакових умовах рельєфні кубики з'являться у вас з хлопцем приблизно одночасно.

Міф №9: Прибрати зайвий жир і підтягнути живіт допоможе спеціальний пояс

Як би того не хотілося, ще не придуманий прилад, за допомогою якого можна худнути, залишаючись при цьому лежати на дивані і поглинати улюблені булочки з родзинками. Тільки регулярна фізична активність і дефіцит калорій допоможуть вам позбавитися від зайвих кілограмів.

Міф №10: Вправи на прес безпечні

Такі вправи для прокачування черевного преса, як жим штанги сидячи, підйоми корпусу на похилій лаві, «складаний ніж» і підйом прямих ніг при неправильній техніці можуть призвести до травм хребта.

Отже, які ж головні умови домашніх тренувань для преса? В першу чергу, це:

  • регулярність (2 рази в день по 8 хвилин);
  • прийоми їжі не пізніше, ніж за годину до і не раніше, ніж через годину після тренування;
  • вправи на прес лише після позбавлення від «рятувального кола на животі шляхом кардіотренувань;
  • правильне харчування (кожні три години порціями не більше своєї долоні, менше вуглеводів і більше білків і корисних жирів);
  • рясне питво (2 літра води на добу);
  • перерви в тренуваннях на час менструації;
  • повноцінний сон;
  • крім вправ на прес, активні кардіотренування.

Читайте також Спорт проти жиру: вправи, які позбавлять від складок на животі

Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Як одним рухом накачати сталевий нижній прес
©jacoblund/IStock Для тих, хто давно мріє про красивий і рельєфному животі, фітнес-експерт ресурсу Popsugar Тамара Приджет підготувала одна вправа, яка допомагає відмінно
8 речей, про які ви повинні забути, якщо хочете міцний прес круглий рік
© Nikolas_jkd/IStock Єдина причина, чому ви не можете отримати прес, про який давно мрієте – це наявність жировий прошарок на животі. На жаль, позбутися від неї не так
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
5 помилок при прокачування преса, які радить уникати Аніта Луценко
© Телекритика Вправи на прес — найпоширеніші серед тих, хто мріє про плоскому животі. Але, щоб отримати бажаний результат, необхідно тренуватися правильно. Фітнес-тренер
7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і