8 речей, про які ви повинні забути, якщо хочете міцний прес круглий рік
27.04.2019 372 0 newsdaily.org.ua

8 речей, про які ви повинні забути, якщо хочете міцний прес круглий рік

В закладки

8 речей, про які ви повинні забути, якщо хочете міцний прес круглий рік

© Nikolas_jkd/IStock

Єдина причина, чому ви не можете отримати прес, про який давно мрієте – це наявність жировий прошарок на животі. На жаль, позбутися від неї не так уже й просто. Навіть старанні тренування не є гарантією позитивного результату. Справа в тому, що більшість людей роблять помилки, які не дозволяють позбутися від зайвого жиру.

Ось що ви повинні перестати робити, якщо хочете отримати красивий прес.

1. Ігнорувати інші частини тіла

Якщо у вас слабка спина або ноги, то вправи на прес будуть неефективними. Тренування повинні бути комплексними. Врахуйте, що жировий прошарок може піти тільки рівномірно з усього тіла.

© Bojan89/IStock

2. Тренуватися щодня

Наші м'язи потребують регулярного відпочинку. Прес – не виняток. Після 2 днів інтенсивної роботи, зробіть перерву на 1 день.

3. Сидіти на надто строгих дієтах

Строгі дієти дуже неефективні, оскільки ви не зможете дотримуватися таких схем живлення протягом усього життя. Виберіть дієту, яка придатна для тривалого використання.

© iprogressman/IStock

4. Повністю уникати дієт

Ви можете працювати в залі по 5 днів в тиждень, але це не принесе ніяких результатів без правильного харчування. Ймовірно, вам доведеться повністю переглянути своє ставлення до їжі.

Читайте також: Топ-3 вправи для плоского живота, які можна робити вдома

5. Виконувати один набір вправ

Незабаром ваші м'язи звикнуть до одноманітним рухам і перестануть розвиватися. Щоб уникнути цього, постійно додавайте в свої тренування нові вправи.

© freepik.es

6. Регулярно випивати

Сам алкоголь не здатний вплинути на ефективність ваших тренувань. Головна проблема – це їжа, яку звичайно вживають разом з банкою пива.

7. Піддаватися стресам

Численні дослідження показують, що стрес є однією з головних причин ожиріння. Спробуйте освоїти медитацію, щоб навчитися розслаблятися.

© chaoss/iStock

8. Ігнорувати кардіотренування

Кардіотренування – це кращий засіб для боротьби із зайвою жиром. Якщо ви не будете використовувати їх хоча б раз в тиждень, то про красивому пресі не може бути й мови.

Читайте також: Корисні поради, як спалювати жир під час бігу

Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися
15-хвилинне тренування на 5 рухів для міцного преса
© jacoblund/IStock Щоб отримати міцний прес, потрібно прибрати жировий прошарок в області живота. Але це лише перший крок. Паралельно потрібно виконувати спеціальні
Дієві вправи для преса в домашніх умовах
Slim sporty girl doing v-ups abs workout at home. Хочете отримати ідеальний прес в домашніх умовах? Це абсолютно реально, якщо виконувати найбільш ефективні вправи на цю
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
6 вправ, які допоможуть позбутися від жиру на боках і животі
© perfect belly/iStock Давно хочете позбутися від зрадницького живота, що заважає вам гарно виглядати в джинсах з низькою талією? Американці придумали особлива назва для
Вправи для талії, які тільки роблять її ширше
© LightFieldStudios/iStock Багато хто прагне схуднути і знайти ідеальну фігуру. В інтернеті зібрано чимало програм тренувань, які обіцяють швидкий результат. На жаль, є