7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
17.03.2019 920 0 newsdaily.org.ua

7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса

В закладки

7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса

© Nikolas_jkd/iStock

Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і методики.

Слід пам'ятати, що видимість кубиків преса залежить від відсотка жиру у вашому організмі. Тому досягнення кубиків преса — це насамперед режим харчування, а потім вже тренування, про яких ми пишемо нижче.

Редакція Newsdaily.org.ua зібрала кілька ключових помилок і розвіяла їх, спираючись на надійні джерела.

Відсоток жиру в організмі і видимість кубиків преса:

1. Посилене тренування м'язів черевного преса спалює жир на талії

МІФ

Чомусь новачки, які приходять в зал «підкачатися» нахапаються з соцмереж «чарівних» програм для прибирання жиру з живота і штурмують тренажери для скручування.

Професійні тренера втомлюються повторювати, що спалювання жиру в якомусь конкретному місці просто неможливо. Немає вправ і методик (крім ліпосакції), щоб прибрати жир тільки на животі або талії. Потрібно підійти до питання комплексно.

Присідання зі штангою для преса будуть набагато ефективніше, ніж вправи на тренажерах для преса.

2. Є поняття «низ преса» і «верх преса»

МІФ

Анатомічно прес не ділиться на «верх» і «низ». Будь-яка вправа на прес використовує і розвиває м'язи повністю. Є більш і менш ефективні вправи, але немає вправ на «верх» і «низ».

Тому з гідністю і поблажливістю складайте думка про «професійному» тренера, який міркує про «верху» і «дні» преса.

© freepik.es

3. Кількість повторів має значення

МІФ

Ключове значення при навантаженні м'язів преса має час перебування під навантаженням. Тобто, якщо ви піднімаєте ноги у висі, то спробуйте в найскладнішій точці застигати на пару секунд і робити повтори повільно. 10 подібних повторів будуть ефективніше 20-ти зроблених в швидкому темпі.

Орієнтуйтеся на печіння. Потрібно робити повтори через біль аж до суб'єктивного м'язового відмови, тобто коли за відчуттями ви не можете зробити більше жодного повтору навіть за 1 млн. доларів. За різними джерелами навантаження радять підбирати таким чином, щоб суб'єктивний м'язовий відмова наступав в межах 15-25 повторень.

4. Для преса потрібно піднімати прямі ноги і прямий корпус

МІФ

Граничне скорочення м'язів преса відбувається при заокруглення спини і притиснутому до грудей підборіддя. У всіх варіантах скручувань треба уявляти собі, що ви заворачиваетесь калачиком.

У всіх варіантах підйомів ніг треба трохи зігнути коліна, і намагатися піднімати не ноги, а таз. Це дозволить зменшити навантаження на згиначі стегна і квадріцепс, і по максимуму навантажити саме м'язи живота.

5. Через сильний прес і плоский живіт відповідають різні м'язи

ПРАВДА

За втягування живота більшою мірою відповідає поперечна м'яз, і тренувати її теж треба. Спробуйте робити «вакуум» — найбільш ефективна вправа для преса.

6. Збільшувати м'язи преса і зменшувати відсоток жиру одночасно — неможливо

ПРАВДА

На жаль, або одне, або інше. Жиросжигание можливо при дефіциті калорій, набір м'язової маси — при профіциті.

© being-woman.ru

7. Кубики будуть гарними в будь-якому випадку

МІФ

Можливо коли-небудь вам доведеться побачити свій прес кубиками і якщо ви цього не робили раніше, то побачене може виявитися для вас сюрпризом. Він може виявитися не таким красивим і симетричним. Тут уже як пощастить.

Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
3 причини, чому ніяк не виходить накачати прес
©Bojan89/IStock Якщо ви рішуче налаштовані на набуття сталевого преса і яскраво-виражених кубиків, але інтенсивні тренування не дають результату, ймовірно, ви здійснюєте
7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса
@ fizkes/iStock Бажання «прокачати» прес особливо часто відвідує дівчат перед початком купального сезону. Дами налягають на скручування і штурмують в спортзалах
Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес
© Nikolas_jkd/IStock Тренер Дон-А-Матрікс працює з такими зірками, як Кім Кардашьян і Фергі. Він допомагає своїм клієнтам підтримувати чудову форму і знає кілька секретів
Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса
©undrey/IStock На думку експертів, можна накачати прес за 3-20 місяців. Дивлячись на вражаючі 6 кубиків преса, багатьом хочеться опрацювати цю частину тіла, але не всі