Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса
16.03.2019 639 0 newsdaily.org.ua

Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса

В закладки

Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса

©undrey/IStock

На думку експертів, можна накачати прес за 3-20 місяців. Дивлячись на вражаючі 6 кубиків преса, багатьом хочеться опрацювати цю частину тіла, але не всі знають, як цього досягти за короткий термін. Ви здивуєтеся, але ідеальна талія може з'явитися не тільки у спортсменів, які годинами проводять час в тренажерному залі. Ви теж можете стати її володарем. Independent поділилися секретами, які допоможуть вам досягти бажаного.

Дієта

© macniak/IStock

Створення преса починається на кухні. Дотримуйтесь дієти, щоб зменшити процентне співвідношення жирових відкладень у вашому тілі. Але закріпити результат також потрібно з допомогою тренувань.

Згідно з дослідженням, проведеним Американським радою з фізичним вправам, є три тренування для м'язів живота, які є найбільш ефективними для зміцнення кора і нарощування м'язів черевної області:

Згинання тулуба + велосипед

©fizkesIStock
  • Американська рада з фізичним вправам провів дослідження, яке довело, що ця вправа є найпотужнішим для формування преса.

Ляжте на килимок для йоги, ноги зігнуті в колінах і відірвані від підлоги. Руки зігнуті в ліктях і заведені за голову. Випряміть ліву ногу, повернувши корпус вправо, лікоть лівої руки намагайтеся дотягнути до коліна правої ноги. Зігніть ліву ногу в коліні, випряміть праву ногу і поверніть корпус вправо, лікоть правої руки направляючи у бік коліна лівої ноги. Продовжуй чергувати сторони. Для того, щоб максимально задіяти м'язи кора, стискайте лопатки, коли повертаєте корпус вправо і вліво.

У вправі задіяні всі м'язи живота, в тому числі прямі м'язи черевного преса, які формують прес з 6 кубиками.

Вправа на тренажері капітанський стілець

  • Для цього тренування знадобиться обладнання – капітанський стілець або будь стілець без сидіння з підлокітниками і спинкою.

Щоб вправа принесла максимальну користь вашому пресу, робіть його з випрямленими ногами. Задіявши м'язи кора, почніть піднімати прямі ноги вгору, зупинившись на рівні живота. Опустіть їх і продовжуйте виконувати вправу.

Це вправа розтягує як зовнішні, так і внутрішні абдомінальні м'язи.

Згинання тулуба на фітнес-боле

©undrey/IStock
  • Згинання тулуба – досить популярне вправу, і спортсмени часто роблять його для того, щоб накачати прес. Але якщо ви будете використовувати фітнес-бол, ви задіюєте більше м'язи кора, ніж при звичайному згинанні тулуба.

Ляжте спиною на фітнес-бол, зігніть руки в ліктях і заведіть їх за голову. Ноги зігнуті в колінах, п'яти знаходяться на підлозі. Робіть звичайне згинання тулуба, задіявши м'язи кора.

Вправа є ефективним також і тому, що воно вимагає збереження рівноваги, що включає в роботу невеликі м'язи преса, які не опрацьовуються в інших вправах. Незважаючи на те, що ви не опрацьовує косі м'язи, згинання тулуба на фітнес-більш більш точно працює з проблемною зоною і допомагає побудувати прес з 6 кубиками.

Прес – це не тільки естетика і краса вашого тіла, сильні м'язи живота необхідні для захисту хребта і збереження правильної постави. Не забувайте стежити за своїм раціоном, так як нездорова їжа може звести нанівець всі ваші зусилля з побудови ідеального преса.

Читайте також 6 речей, які позбавлять від жиру в області живота назавжди

3 причини, чому ніяк не виходить накачати прес
©Bojan89/IStock Якщо ви рішуче налаштовані на набуття сталевого преса і яскраво-виражених кубиків, але інтенсивні тренування не дають результату, ймовірно, ви здійснюєте
Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес
© Nikolas_jkd/IStock Тренер Дон-А-Матрікс працює з такими зірками, як Кім Кардашьян і Фергі. Він допомагає своїм клієнтам підтримувати чудову форму і знає кілька секретів
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
5 способів підтягнути живіт і накачати кубики в домашніх умовах
© jacoblund/IStock Про красивих кубиках преса мріють багато хто з нас, але такого результату досягти досить важко. Щоб досягти своєї мети, потрібно використовувати тільки
7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і
7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса
@ fizkes/iStock Бажання «прокачати» прес особливо часто відвідує дівчат перед початком купального сезону. Дами налягають на скручування і штурмують в спортзалах