Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
06.03.2019 828 0 newsdaily.org.ua

Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса

В закладки

Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса

© VladimirFLoyd/Istock

Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти. Виною тому — більший вміст жиру. Це закладено природою, але контролювати його можна. Проте навіть не надто худа дівчина може мати плоским животом. Головне робити правильні вправи для преса.

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає, як добитися плоского живота і накачати кубики преса.

Вміст матеріалу

1. Причини жиру на животі

Дівчина може набирати надлишковий жир на животі, якщо неправильно харчується. Вчені підтверджують, що навіть пара грамів транс-жирів в день можуть погіршити метаболізм, помітно змінивши його.

Крім того, організм жінок набагато більше схильний до впливу різних гормонів. Вони контролюють не тільки настрій, але і весь обмін речовин. Проте боротьба з жиром на животі для дівчат не так складна, як для чоловіків. Правильне харчування і вправи для преса можуть зробити чудеса.

2. Стратегія здобуття плоского живота

Дуже важливо розділити тренування на кардіо, а також безпосередній тренінг абдомінальних м'язів для збільшення тонусу м'язів. Кардіотренування допомагають спалити жир і зробити тіло рельєфніше.

У самих тренуваннях потрібно використовувати вправи, візуально зменшують талію і роблять живіт більш підтягнутим — різні стійки на ліктях або «планки», а також вправи для преса «вакуум». Останнім відмінно розвиває внутрішній шар м'язів преса.

3. Кращі вправи на прес

Найбільш ефективними вправами для абдомінальних м'язів у дівчат, як і в чоловіків, є «Велосипед», підйоми ніг у висі, а також зворотні скручування. Крім того, високу ефективність показують тренування з підвісними ременями TRX.

Важливо відзначити, що дівчатам не потрібні тренування на гіпертрофію м'язів живота. Тому використовувати вправи для преса з додатковою вагою зайве. Базою програми тренувань преса повинні служити комплексні вправи для розвитку м'язів корпусу і кора.

4. Домашні тренування на прес

Якщо для чоловіків домашні вправи для преса будуть працювати всього пару місяців, вимагаючи потім переходу до утяжелителям і різних скручиваниям на блоках, дівчата не повинні зіткнутися з цією проблемою, оскільки їм буде достатньо вправ з вагою тіла.

Маючи в арсеналі домашнього спортзалу звичайний килимок для йоги, фітбол і ролик для скручувань, легко побудувати ефективну програму тренувань на кілька місяців. Проте, головне — володіти фантазією, щоб варіювати вправи для преса.

5. Як накачати прес за 7 днів?

Якщо ваша мета — домогтися рельєфного преса кубиками як можна швидше, тоді робіть ставку на поєднання кардіотренувань і дієти. Крім того, ні в якому разі не починайте голодувати — це хибна стратегія.

Надмірне скорочення споживаних калорій на тлі активних фізичних занять веде до збільшенню стресових гормонів, що блокують жиросжигание. Інший мінус такої агресивної стратегії — порушення обміну речовин і циклу зокрема.

6. Помилки тренувань для преса

Деякі дослідження показують, що дівчатам не рекомендуються для тренування м'язів преса під час критичних днів. Фізіологи навіть рекомендують утриматися від тренувань в наступні 2-3 після закінчення менструації. Тому вправи для преса іноді будуть нерегулярними.

Крім того, популярний у 80-ті роки обруч хула-хуп зовсім не є чарівним засобом. Однак він не спалює жир за кілька хвилин. Так, подібний снаряд опрацьовує косі і внутрішні м'язи живота, але надмірне захоплення ним може тільки збільшити обхват талії.

Читайте також Схуднення залежно від статури: як скинути вагу эндоморфу

10-хвилинне тренування для красивого і плоского живота
© bernardbodo/IStock Плоский і красивий животик — мрія кожної жінки. І це не дивно, адже саме ця частина тіла робить вас ще більш привабливими. Якщо ви хочете звести всіх
3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
Топ-3 вправи для плоского живота, які можна робити вдома
© ChesiireCat/IStock Домогтися плоскої форми живота можна тільки з допомогою старанної роботи в залі і правильного харчування. Це дійсно єдиний шлях, але у ваших силах
7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і
Інтенсивна 5-хвилинне тренування для плоского живота
© rd.com Ведуча популярного британського шоу So You Think You Can Dance Кет Ділі поділилася комплексом вправ, який допоміг їй зробити живіт плоским, а талію тонкою. «Я
10 пілатес-вправ, з якими живіт стане плоским
© fizkes/iStock Більшість людей докладає багато зусиль для здобуття плоского живота. Замість того, щоб витрачати час на спортзал, ви можете робити ці прості вправи