7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса
08.04.2019 854 0 newsdaily.org.ua

7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса

В закладки

7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса

@ fizkes/iStock

Бажання «прокачати» прес особливо часто відвідує дівчат перед початком купального сезону. Дами налягають на скручування і штурмують в спортзалах тренажери, які обіцяють бажані кубики преса, проте особливого ефекту навіть після місяців тренувань немає. У чому ж заковика? Давайте розберемо основні факти, що стосуються качання преса, і розвіємо деякі поширені міфи про нього.

@ fizkes/iStock

Однак для початку повідомимо вам гарну новину: ті самі гарні кубики м'язів преса є у всіх, тільки видно вони стають при зниженні кількості жиру. Звичайно, фактор тренувань теж важливий, але лише в тому аспекті, що рельєф проступить і при трохи більшому відсотку жиру, тоді як не тренованим людям для того ж ефекту потрібно набагато менший відсоток жирових відкладень.

Отже, 7 фактів, які допоможуть вам накачати прес вашої мрії:

Вправи для преса не спалюють жир в області талії

Давно відомо, що організм витрачає енергію, розчиняючи клітини жиру рівномірно по всьому організму, ось чому схуднути в одному конкретному місці неможливо без допомоги скальпеля хірурга.

Якщо ви дійсно хочете розлучитися із зайвими сантиметрами на талії, краще займіться кардіо і присідайте зі штангою.

Прес не ділиться на верх і низ

Якщо ваш тренер дає вам навантаження для «нижнього» і «верхнього» преса, це привід засумніватися в його кваліфікації. Справа в тому, що будь-які вправи задіють весь прес: якісь з них більш ефективні, а якісь менше, але вони не діляться на заняття для «верху» і «низу».

©picjumbo.com

Кількість повторів не так важливо

Прагнучи зробити 100 скручувань в швидкому темпі, ви калічите свою поперек. Для м'язів преса не так важлива кількість скорочень, скільки час перебування під навантаженням. Спробуйте в точці найбільшої напруги преса зафіксуватися на кілька секунд. 10 повторів з фіксацією будуть ефективніше 20 повторів в швидкому темпі.

Досвідчені тренери радять робити підхід, поки не настане так званий м'язовий відмова — тобто до моменту, коли вам здасться, що ви не зможете більше піднятися з підлоги навіть за всі гроші світу. Зазвичай, при правильно підібраному комплексі вправ, такий момент настає після 15-25 повторень.

Прямі ноги і пряма спина не допоможуть краще накачати прес

Всі ми пам'ятаємо ще зі шкільних занять з фізкультури, що під час виконання вправ на прес, потрібно тримати спину рівно, а також піднімати рівні ноги. Проте вже давно з'ясувалося, що м'язи преса максимально напружуються при округленої спині.

Те ж стосується і ніг: під час виконання всіх вправ з підняттям ніг їх варто трохи згинати в колінах. Це зніме зайве навантаження з стегна і квадрицепса і змусить м'язи преса працювати на повну котушку. До того ж, в такому положенні значно знижується ризик отримати травму попереку.

Між сильним пресом і плоским животом не можна поставити знак рівності

Щоб зробити свій живіт не тільки рельєфним, але і плоским, необхідно приділити увагу поперечного м'яза преса. Її краще всього прокачує вправа під назвою Вакуум. Техніка його виконання така:

Неможливо одночасно спалювати жир і нарощувати м'язи

Вся справа в фізіології людини: спалювання жирів відбувається при дефіциті калорій, а нарощування м'язів — при профіциті. Раніше Newsdaily.org.ua вже публікував поради, слідуючи яким ви будете спалювати саме жири, а не м'язи під час тренувань.

Форма кубиків преса залежить від генетики, а не тренувань

Не дивуйтеся, якщо після місяців наполегливих занять ви нарешті побачите свої кубики, і вони виявляться не такими ідеальними, як у відомих фітнес-гуру. Цілком можливо, що ваш прес буде виглядати не зовсім симетрично.

7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися
Вправа для прокачування преса на дому, яке приносить швидкий результат
© Wavebreakmedia/iStock Якщо потрібно прокачати м'язи преса, зазвичай спортсмени починають робити скручування. Але не всі знають, що при цій вправі опрацьовуються лише
4 способи швидко накачати прес і побачити кубики
© chaoss/iStock Якщо ви не можете накачати прес, це може бути пов'язано не з тим, що ви неправильно робите, або не приймаєте якусь добавку. Вся справа у вашому мисленні.