4 способи швидко накачати прес і побачити кубики
11.04.2019 1 197 0 newsdaily.org.ua

4 способи швидко накачати прес і побачити кубики

В закладки

4 способи швидко накачати прес і побачити кубики

© chaoss/iStock

Якщо ви не можете накачати прес, це може бути пов'язано не з тим, що ви неправильно робите, або не приймаєте якусь добавку. Вся справа у вашому мисленні. Справа в тому, що позбавлення від жиру в області живота – це нудний процес. Він вимагає часу, наполегливої праці й навіть самовідданості. Робіть кроки на шляху до схуднення кожен день, і ви в результаті отримаєте бажані 6 кубиків. Але якщо ви отклонитесь від наміченого шляху (що зазвичай все і роблять), то у вас ніколи не буде накачаного преса.

Ми вам розповімо про 4 простих звички, які спрямовані не тільки на прес, але і на те, щоб ви були здоровим і щасливим людиною. Окремо ці речі не так гарні, але, якщо ви будете робити їх в комплексі, щодня – ви переконаєтеся, що вони дуже ефективні. Це доведено навіть наукою.

В університеті штату Айова дослідники визначили, що люди з більшою ймовірністю будуть дотримуватися плану схуднення, коли вони концентруються на конкретних діях замість концентрації на бажаний результат. Тому замість того, щоб думати лише про те, як ви хочете отримати кубики преса, зосередьтеся на цих нових корисних звичках у своєму житті.

© chaoss/iStock

Після пробудження пийте воду

Ви спали близько 8 годин. Уявіть, як вашому організму не вистачає води: це ніби ви не пили весь день на роботі (ні чаю, ні води, ні кави). В кінці робочої зміни ви явно страждали б від зневоднення. Тому пити воду потрібно відразу після пробудження. Випийте хоча б 0,5 л охолодженої води. Німецькі вчені нещодавно виявили, що це прискорює обмін речовин на 24 відсотка протягом наступних 90 хвилин (при меншій кількості води такого не відбувалося). Більш того, в попередньому дослідженні вчені з'ясували, що м'язові клітини ростуть швидше, коли вони добре гідратуючи. Загальне правило: у день потрібно пити 3,7 л води.

Щодня їжте сніданок

Дослідження в Массачусетському університеті показало, що люди, які пропускають сніданок, 4 1/2 рази частіше страждають від жиру в області живота, ніж ті, хто цього не робить. Таким чином, протягом години після пробудження потрібно з'їсти сніданок або протеїновий смузі, що складаються з не менш 250 калорій. Британські дослідники також виявили, що розмір сніданку був обернено пропорційний розміру талії. Але не варто впадати в крайнощі: віддавайте перевагу невеликі порції сніданку.

© macniak/iStock

Займайтеся правильно

У всіх є прес, просто у деяких він прихований під шаром жиру. Це означає, що вам не потрібно весь час качати прес, щоб отримати заповітні 6 кубиків. Замість цього витратьте свій час в тренажерному залі на те, щоб спалити зайвий жир. Найбільш ефективна стратегія – це один-два підходу силового тренування і високоінтенсивного інтервального тренінгу. Перевага силових вправ в тому, що вони підвищують метаболізм протягом 39 годин після тренування. Для досягнення найкращих результатів качайте м'язи всього тіла 3 рази на тиждень, відпочиваючи один день між днями тренувань. Не забувайте і про тренінг HIIT: він також дозволить вам спалити величезна кількість жиру.

Не лягайте спати пізно

Відсутність сну або його нестача можуть нашкодити гормонів, які контролюють вашу здатність спалювати жир. Вчені з Чиказького університету нещодавно виявили, що навіть три ночі поганого сну можуть призвести до того, що ваші м'язові клітини стануть стійкими до гормонального інсуліну. З часом це призводить до накопичення жиру навколо вашого живота. Щоб краще спати вночі, за 15 хвилин до сну запишіть у блокноті список справ на наступний день або тиждень. Це допоможе вам заснути зі спокійною душею, не хвилюючись про те, що ви про то забули.

Читайте також: Тренування на 10 позицій, яку радять спортсмени і знаменитості

7 підказок, які допоможуть накачати кубики преса
© Nikolas_jkd/iStock Про те, як накачати прес кричать все навколо. При такому запиті в інтернеті, вам випаде купа недостовірної інформації, але в основному різні вправи і
Життя з тренуваннями: стратегія створення плоского живота і кубиків преса
© VladimirFLoyd/Istock Стандартні «проблемні» зони для дівчат — нижня половина тіла. Чоловікам легше добитися плоского живота і кубиків. Однак дівчатам потрібно попотіти.
7 фактів, які допоможуть накачати кубики преса
@ fizkes/iStock Бажання «прокачати» прес особливо часто відвідує дівчат перед початком купального сезону. Дами налягають на скручування і штурмують в спортзалах
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
3 причини, чому ніяк не виходить накачати прес
©Bojan89/IStock Якщо ви рішуче налаштовані на набуття сталевого преса і яскраво-виражених кубиків, але інтенсивні тренування не дають результату, ймовірно, ви здійснюєте
Тренери назвали 3 найбільш ефективні тренування для преса
©undrey/IStock На думку експертів, можна накачати прес за 3-20 місяців. Дивлячись на вражаючі 6 кубиків преса, багатьом хочеться опрацювати цю частину тіла, але не всі