5 причин, чому варто зайнятися бойовими мистецтвами
19.05.2019 384 0 newsdaily.org.ua

5 причин, чому варто зайнятися бойовими мистецтвами

В закладки

5 причин, чому варто зайнятися бойовими мистецтвами

© gorodenkoff/iStock

Ми всі знаємо, що виконання вправ, як правило, має багато переваг, таких як поліпшення фізичної підготовки і сили. Але що ви знаєте про наслідки конкретних видів вправ? Дослідники довели, що біг зможе збільшити тривалість життя, наприклад, у той час як йога робить нас щасливими, а ось бойові мистецтва виховують в людині дух суперництва, загартовують волю і характер.

Редакція Newsdaily.org.ua вирішила розповісти про п'ять причин, чому варто займатися бойовими мистецтвами.

1. Підвищують увагу

@ Wavebreakmedia/iStock

Ваша ясність розуму і увагу буде швидко поліпшуватися після того, як ви плануєте займатися яким-небудь видом бойового мистецтва. Ви виявите, що в змозі зосередитися набагато швидше на важкій задачі. Зовнішні подразники вже не будуть мати над вами такого контролю.

2. Знижують агресію

@ master1305/iStock

Американські дослідники проводили експеримент, в рамках якого дітям у віці 8-11 років було доручено навчатися традиційних бойових мистецтв в рамках програми боротьби зі знущаннями. Тренування були зосереджені на повазі інших людей і самозахисту. Дітей вчили, як підтримувати рівень самоконтролю в критичних ситуаціях.

Дослідники виявили, що навчання бойовим мистецтвам знизило рівень агресивної поведінки у хлопчиків, і виявили, що вони з більшою ймовірністю будуть втручатися і допомагати комусь, кого ображають, ніж до того, як вони взяли участь у навчаннях.

Значних змін у поведінці дівчаток виявлено не було, оскільки вони виявляли набагато більш низький рівень фізичної агресії перед тренуванням, ніж хлопчики.

Цікаво, що цей антиагресивний ефект не обмежується маленькими дітьми. Інша частина дослідження виявила зниження фізичної та вербальної агресії, а також ворожості у підлітків, які також практикували бойові мистецтва.

3. Позбавляють від стресу

@ JackF/iStock

Деякі види бойових мистецтв, такі як тайцзи, приділяють велику увагу контрольованого подиху і медитації. Вони були тісно пов'язані в одному дослідженні з зменшенням почуття стресу, а також з тим, що людям вдавалося краще з ним впоратися.

Людина, яка займається бойовими мистецтвами, виробляє в собі здатність протистояти як фізичного впливу, так і психологічному тиску.

4. Підвищують впевненість у собі

@ JackF/iStock

Причому впевненість буде виражатися не тільки у фізичному плані і в області самозахисту, але і в побутових і робочих моментах. Коли з'являється справжня впевненість у собі, людина здатна досягти приголомшливих висот у своєму житті.

5. Покращують пам'ять

@ RomarioIen/iStock

Американські і китайські вчені встановили, що практика тайцзи призвела до збільшення обсягу мозку у літніх людей, які займалися 3 рази в тиждень протягом 40 тижнів. Підсумки дослідження вельми вражаючі, якщо врахувати, що кількість сірої речовини, як правило, з віком зменшується.

Практика бойових мистецтв розвиває мозок, дозволяючи йому запам'ятовувати значно більший обсяг інформації, краще концентруватися на поточному завдання, а також швидше приймати відповідальні рішення (не поспішні).

Спробуйте самі. Не дозволяйте яким-небудь фізичним, психологічним обмежниками або сумніву у вашій голові — зупинити Вас. Головне почати.

Жіночий хук: кращі бойові мистецтва, які допоможуть стати краще
© oneinchpunch/IStock Хочете довідатися секрет, як стати сильним і здоровим? Все просто – прийміть рішення зайнятися бойовими мистецтвами і регулярно тренуйтеся. Якщо ви
10 кращих тренувань, які рекомендуються для схуднення
©jacoblund/IStock Хочете швидко схуднути? Просто піти в спортзал або займатися домашньою тренуванням може бути недостатньо, щоб скинути зайві кілограми в рекордні
Краща дієта і тренування, виходячи з вашого типу особистості
© Tijana87/iStock Впевнені, що ви спробували безліч дієт, які були не зовсім вдалими і у нас є вихід з цього замкнутого кола. WomenFitness пропонують пройти тест і
6 вагомих причин по схудненню, чому потрібно зайнятися аеробікою
© Livestrong.com Жодна, навіть сама модна дієта, не зможе підтягнути в'ялі м'язи, позбавити від целюліту і оздоровити серцево-судинну систему. А ось аеробіки, навіть
Jump Rope: 5 причин займатися корисною тренуванням для жінок
© 3dman_eu/Pixabay Стрибки на скакалці — одна з найбільш ефективних спільних тренувань тіла для будь-якого віку. Вона забезпечує відмінну тренування, яку можна зробити в
Чому потрібно додати до своїм фізичним активностей йогу: 9 неочевидних причин
© tommasolizzul/iStock Переваги йоги дуже різноманітні й охоплюють широке коло фізичних, емоційних та оздоровчих аспектів. Здається, що неможливо розповісти в одній