4 важливі вправи для поліпшення постави
12.03.2019 261 0 newsdaily.org.ua

4 важливі вправи для поліпшення постави

В закладки

4 важливі вправи для поліпшення постави

© LittleBee80/IStock

Сутулість — це не тільки недолік краси. Нехтуючи вправами для постави, ми завдаємо шкоди багатьом важливим органам — серцю, легеням, шлунку, підшлунковій залозі, які змушені функціонувати в «здавленому» положенні. Так, гарна постава — це не тільки краса, а й здоров'я.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує ознайомитися з чотирма вправами, які покращують вашу поставу.

1. Поза «Кішки»

@ fizkes/IStock

Хорошою вправою для правильної постави є котяча розтяжка. Ця вправи корисна для людей, які проводять багато часу сидячи. Вона сприяє зміцненню нижньої частини хребта, вирівнює хребет.

Станьте на коліна, напружте прес і вигніть спину, голову тягніть вгору, а сідниці назад і вгору. На видиху спину потрібно округлити, а голову направити до підлоги. 5-7 повторень буде достатня.

2. Поза «Собака-птиця»

Ця вправи покращує м язовий баланс, координацію рухів, тонізує сідниці, верхню частину spini, нижній відділ хребта та стегна.

Станьте на коліна, руки прямі, а кисті розміщені на підлозі. Після того, як ви зайняли початкове положення і трохи в ньому освоїлися, уявіть, що між лопаток і внизу spini у вас стоїть по склянці з водою. Тепер акуратно, намагаючись не розплескати воду в уявно склянках, витягніть вперед праву руку, а ліву ногу відведіть назад. Тримайте цю позу 30-60 секунд. Потім повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть 3-5 разів з кожної сторони.

3. Бічна планка

@ g-stockstudio/IStock

Ця вправи допоможе вам зміцнити м'яка м'язи торсу, а також підготувати себе до більш серйозних навантажень. Виконувати планку корисно в тому випадку, якщо вас турбує сколіоз. Регулярний тренінг позитивно впливає на поставу. Ви зможете зменшити рівень неприємних больових відчуттів в районі spini, а також підкоригувати викривлення хребта.

Ляжте на бік. Поставте лікоть на підлогу і максимально зручно на нього зіпріться. Підніміть стегна, так, щоб ваше тіло нагадувало натягнуту струну. Зафіксуйте положення тіла і побудьте в такій позиції від 20 до 40 секунд. Повторіть 2-3 рази, чергуючи боки.

4. Випад

Ця вправи покращує координацію, вирівнює спину. Також завдяки випадам відмінно опрацьовуються на м'язи ніг і сідниць.

Щоб скорегувати техніку, робіть випад перед дзеркалом. Станьте, спина пряма, лопатки зведені, руки опущені уздовж тіла, погляд спрямований вперед. Стопи повинні стояти точно під стегнами, щоб ви могли як би провести пряму лінію: середина зводу стопи — коліно — стегно — плечі — вухан. На вдиху зробіть крок вперед правою ногою. Зберігайте корпус прямо, рівномірно розподіліть вагу тіла між стопами. Опустіться прямо вниз, переносячи вагу тіла на ногу спереду. Стегно правої ноги повинно бути паралельно підлозі, а ліве коліно — ледь торкатися підлоги.

Всі ці вправи під силу тим, хто насправді поставивши собі за мету зміцнити свою спину, позбавивши її від хронічних болів і скутості.

3 вправи вдома від сутулих плечей і кривий постави
© LittleBee80/IStock Сидячий спосіб життя незворотньо призводить до викривлення постави. Зміни у верхньому відділі хребта, які є причиною сутулих плечей і горба на спині,
Вправи для спини, з якими у вас буде правильна постава
© fizkes/IStock Від хребта залежить не тільки зовнішня краса (граціозність, стрункість), але і здоров'я вашого організму. Правильна постава — це запорука здоров'я
4 загальні прийому для виправлення і поліпшення постави
© fizkes/IStock Якщо ви постійно скаржитеся на болі в спині, тоді закликаємо вас замислитися про поліпшення своєї постави. Вона робить нас впевненіше і красивіше, але
Методики збільшення зростання в зрілому віці
© jasam_io/IStock Збільшення зростання в дорослому віці — надзвичайно складна задача, яка вирішується швидше важкої хірургічною операцією, ніж чим-небудь іншим. Вирости
3 вправи для поліпшення постави
© Bojan89/IStock Існує дуже багато факторів, які негативно позначаються на нашій поставі. Наприклад, коли ви дивитеся на екран свого смартфона, то нахиляєте голову вперед
Чому важлива правильна постава
© bruce mars/Рexels Рівна спина — запорука здоров'я і гарного настрою, сприйняття нас оточуючими. Перестати горбиться, сутулитися — це ж так просто! Досить встати прямо,