8 вправ з хулахуп для талії, сідниць і спини
16.04.2019 963 0 newsdaily.org.ua

8 вправ з хулахуп для талії, сідниць і спини

В закладки

8 вправ з хулахуп для талії, сідниць і спини

© Anetlanda/iStock

Хулахуп – це винахід австралійських аборигенів, яке американці запатентували. Раніше обручі були металевими, а зараз на ринку представлено безліч моделей: пластмасові, розбірні, еластичні, з масажними насадками і т. д. Тренування з його використанням допомагають позбутися від зайвих сантиметрів на талії.

Далі ви дізнаєтеся про 8 вправах з обручем, які зроблять вас стрункіше.

© Anetlanda/iStock

Вправа № 1: нахили вперед

Виконання: станьте спиною до стіни, притисніть до неї поперек, ступні поставте в 20-30 см від неї. Далі візьміть обруч вертикально. Потім починайте робити нахили вперед і вниз. Необхідно повторити 10-15 разів.

Вправа № 2: перекати по стіні

Виконання: станьте спиною до стіни, ступні поставте в 20-30 см від неї, підніміть хулахуп вертикально на рівень грудей. Далі втягніть і напружте живіт. Потім починайте робити перекати по стіні з однієї сторони в іншу. Повторіть 10-15 разів.

Вправа № 3: підйом ніг

Виконання: станьте спиною до стіни, ступні поставте в 20-30 см від неї, підніміть високо хулахуп. Далі одночасно підніміть одну ногу (зігніть її в коліні і витягніть носок) і опустіть обруч (необхідно торкнутися коліном обруча). Міняйте праву і ліву ноги. Повторіть 16-20 разів.

© HASLOO/iStock

Вправа № 4: дуги для нижнього преса

Виконання: ляжте на спину, обруч поставте вертикально, одну ногу зігніть і придавіть хулахуп ступень. Підніміть другу ногу і її ступень водите по зовнішній стороні обруча. Необхідно зробити для кожної ноги 10-15 разів.

Вправа № 5: дуги для верхнього преса

Виконання: сядьте на підлогу, ноги витягніть перед собою. Потім покладіть обруч на спину і тримайте його руками спереду. Далі трохи зігніть спину, щоб округлити поперек і опустіть підборіддя на груди. Потім повільно відхиляйтеся назад, тримаючись за хулахуп. Повторіть 8-15 разів.

Вправа № 6: перекати по підлозі

Виконання: ляжте спиною на підлогу, візьміть обруч як можна ширше і підніміть над собою горизонтально. Далі витягніться і опускайте руки вправо і вліво, торкаючись підлоги обручем. Повторіть 10-12 разів у кожну сторону.

© Creative-Family/iStock

Вправа № 7: скрутки для талії

Виконання: ляжте спиною на підлогу, зігніть і підніміть ноги. Потім надіньте обруч на стегна і гомілки, далі розведіть ноги. Витягніть руки уздовж корпусу і зіпріться на них. Потім опускайте ноги вправо і вліво, торкаючись хулахуп підлоги. Повторіть 8-10 разів для кожної сторони.

Вправа № 8: згинання для рук і спини

Виконання: ляжте на спину, зігніть ноги і притисніть поперек до підлоги. Підніміть над собою обруч горизонтально. Потім опустіть руки, згинаючи їх так, щоб хулахуп торкнувся тіла. Далі знову підніміть руки вгору і опустіть їх за голову. Необхідно повторити – 15-20 разів.

Як позбавитися від зайвої ваги з допомогою фітнес-обруча
© EvaGirl.ru Якщо ви не знали, яке спортивне пристосування допоможе вам схуднути, то придивіться до хулахупам. Такий чарівний снаряд допоможе без особливих зусиль
7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще
© Khosrork/iStock Валик необхідно включати майже в кожне тренування. Завдяки його використанню зменшується нервово-м'язового виснаження і підвищується продуктивність.
6 вправ для тіла, які варто робити в басейні
© skeeze/Pixabay Влітку не особливо хочеться проводити час в задушливому спортзалі, куди приємніше плавати в басейні, а ще краще робити це з користю для тіла. Вправи у
10 способів зробити талію тонше, не вдаючись до кардинальних заходів
© Anetlanda/iStock Всі жінки хочуть чудово виглядати і ловити захоплені погляди чоловіків. І ніщо так не виділяє жіночу фігуру як тонка талія, яку можна отримати за
Вправи на кожен день для прокачування сідниць і стегон
© Anetlanda/IStock Хочете ідеальне тіло? Пам'ятайте, що для цього потрібно докласти чимало зусиль. Так як стегна і сідниці є проблемними зонами над ними потрібно
Як створити талію своєї мрії
Фігура «пісочний годинник» з тонкою вираженою талією давно вважається еталоном жіночої краси. При це вимога до талії незмінно: чим тонше, тим краще. Обсяг талії,