7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще
02.05.2019 2 416 0 newsdaily.org.ua

7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще

В закладки

7 вправ з валиком, які зроблять тіло краще

© Khosrork/iStock

Валик необхідно включати майже в кожне тренування. Завдяки його використанню зменшується нервово-м'язового виснаження і підвищується продуктивність.

Представляємо 7 вправ з валиком, які поліпшать вашу фізичну форму.

© Khosrork/iStock

1. Вправа для задньої поверхні гомілки

Виконання: сядьте на підлогу, випрямити ноги, руки поставте ззаду. Покладіть валик під ікри і починайте робити повільні рухи по задній частині ніг вгору і вниз, від колін до щиколоток.
Найкраще робити цю вправу вранці або ввечері для поліпшення кровообігу.

2. Вправа для поджилок

Виконання: покладіть праву ногу на валик, зігніть ліве коліно, підведіть ліву ногу через праву і поставте руки ззаду. Далі виконуйте рухи вгору і вниз, періодично міняючи ноги.
Рекомендується виконувати людям, у яких сидяча робота.

© michelangeloop/iStock

3. Вправа для верхньої частини квадрицепсов

Виконання: ляжте обличчям вниз, підніміться на руках і помістіть валик під стегна. Покладіть ліву ногу на праву і робіть рухи вгору і вниз від стегна до коліна. Міняйте ноги.
Ця вправа допоможе поліпшити гнучкість і зняти напругу у верхній частині ніг. Рекомендується виконувати перед тренуванням.

4. Вправа для сідниць

Виконання: сядьте на валик, зігніть праву ногу в коліні і на неї покладіть ліву. Далі поставте руки ззаду і починайте повільно виконувати рухи вгору-вниз.
Покращує кровообіг і рухливість. Рекомендується виконувати після робочого дня або перед тренуванням.

© kzenon/iStock

5. Вправа для зовнішньої частини стегна

Виконання: ляжте на правий бік і додайте валик під стегном, права нога повинна залишатися витягнутої. Для збереження рівноваги зігніть ліву ногу і поставте її на підлогу перед собою. Далі підніміть тулуб, спираючись на руку, і починайте робити рухи вгору і вниз так, щоб валик котився по зовнішній поверхні стегна. Не забувайте міняти ноги.
Це вправа зменшує обсяг стегон. Можна виконувати в будь-який час.

6. Вправа для плечей і талії

Виконання: ляжте на підлогу, покладіть руки за голову, додайте валик в області верхньої частини спини. Далі зігніть ноги в колінах і починайте робити нахили в бік.
Ця вправа допоможе зняти м'язове напруження. Рекомендується виконувати в будь-який час доби.

© tommasolizzul/iStock

7. Вправа для спини

Виконання: ляжте на підлогу, підніміться на руках, валик додайте в області нижньої частини спини. Повільно згинайте коліна, щоб переміщати валик вгору і вниз по спині і трохи нижче лопаток.
Представлене вправа позбавить від болю в попереку. Рекомендується виконувати після робочого дня, щоб зняти напругу в спині.

Як схуднути і випрямити хребет за допомогою валика для спини
© kzenon/iStock Японська методика вправ доктора Фукуцудзи з валиком для спини — відмінна оздоровча програма, яка користується величезною популярністю в усьому світі.
5 простих вправ, для яких потрібен тільки стілець
© AndreyPopov/IStock Не турбуйтеся, якщо у вас не вистачає часу на відвідування залу. Займатися фітнесом можна скрізь. Наприклад, вдома або на робочому місці. Для
8 вправ з хулахуп для талії, сідниць і спини
© Anetlanda/iStock Хулахуп – це винахід австралійських аборигенів, яке американці запатентували. Раніше обручі були металевими, а зараз на ринку представлено безліч
Кращі 20 вправ, які допоможуть зміцнити коліна
© Tofros.com/pexels Біль у коліні може серйозно ускладнити ваше життя, обмежуючи руху і доставляючи дискомфорт. Вона не повинна ігноруватися. Хоча відпочинок і ліки
Корисні вправи на розтяжку для зменшення болю в боці і попереку
© Shape Magazine За даними ВООЗ, проблеми зі спиною є однією з основних причин інвалідності в усьому світі. З регулярною болем у низу живота і попереку стикається майже
4 необхідних вправи, щоб уникнути травм після 40 років
© Wavebreakmedia/IStock Є речі, які з віком стають тільки краще – наприклад, вино і сир. Але одна річ точно не входить в цей список – це здоров'я наших суглобів. З часом,