12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно
21.04.2019 758 0 newsdaily.org.ua

12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно

В закладки

12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно

© Burst/Рexels

Відпустку дуже часто закінчується проблемами з фігурою, оскільки подорожі повністю зривають план тренувань. Але уникнути цього можна. Ви можете виконувати спеціальний комплекс вправ для підтримки форми в абсолютно будь-якому місці. В цьому і полягає його основна перевага, адже він не вимагає абсолютно ніякого обладнання.

Ось кращі вправи для поїздок і подорожей.

1. Плечовий міст

Це відмінна вправа для спини і м'язів кора. Виконувати його можна де завгодно, наприклад, на підлозі готельного номера.

© fizkes/IStock

2. Планка

Планка — це краща вправа для м'язів живота і спини, яке не вимагає багато місця і часу. Всього 1 хвилини буде достатньо, щоб підтримувати себе в тонусі.

3. Воїн III

Йога чудово підходить для тренувань у подорожах. Ця поза тонізує практично всі м'язи тіла і розвиває координацію.

4. Зворотні віджимання

Для виконання цієї вправи вам знадобиться тільки стійкий стілець. Тим не менш зворотні віджимання – це одне з найбільш ефективних вправ на трицепси.

© YouTube

5. Супермен

Це просте, але ефективне вправа зміцнює нижню частину спини. Саме ця зона часто є причиною проблем з поставою.

6. Віджимання

Віджимання – це універсальна тренування для рук, плечей, і м'язів грудної клітки. Для їх виконання вам знадобиться всього лише кілька метрів вільного простору.

Читайте також: Корисні речі, які допомагають поліпшити тренування

7. Бічні скручування

Ще одна вправа, яке варто запозичити з йоги. Воно змусить працювати м'язи живота і стегна, але в першу чергу – це відмінна розтяжка.

© Yoga Journal

8. Бічна планка

Бічна планка змусить напружитися майже всі м'язи вашого тіла. Для виконання цієї вправи вам знадобиться всього 1 хвилина, тому не варто його ігнорувати.

9. Присідання і підйоми ніг

Зробіть класичні присідання більш ефективними. Після кожного повторення спробуйте по черзі піднімати ноги і відводити їх в сторони.

10. Підйоми на шкарпетки в присяд

Ще один чудовий спосіб удосконалити присідання. Опустіть корпус вниз і починайте повільно підніматися на носки. Це рух буде дуже корисним для литкових м'язів.

© g-stockstudio/IStock

11. Тяга ваги до грудей

Звичайно, ви не будете брати з собою гантелі в подорож, але для еластичної стрічки місце знайдеться в будь-якому валізі. Наступіть на неї і тягніть руки до грудей. Це відмінна заміна вправ з додатковою вагою.

12. Поза дерева

Закінчити тренування варто ще однією вправою з йоги. Поза дерева – це відмінна розтяжка всього тіла.

Читайте також: 8 тренувань на пляжі, які потрібно робити під час відпустки

10 великих вправ, які прокачують одночасно все тіло
© g-stockstudio/IStock Щоб досягти серйозних результатів у фітнесі, потрібно використовувати комплексні тренування, які задіють усі тіло. Але для цього зовсім не
Ідеальна планка: 4 способи отримати користь від вправи
Планка — найпоширеніше вправа для зміцнення м'язів преса. «Це відмінна вправа для всього тіла, якщо робити його правильно», — говорить Дензел Аллен, тренер в SoHo
12 супер вправ, які допомагають жінкам
© bruce mars/Рexels Багато жінок роблять помилку, коли починають використовувати чоловічі програми тренувань. Такий підхід до фітнесу може тільки нашкодити. Існують
Супер-вправа, яке задіює м'язи спини і преса
© fizkes/IStock Часто ми, намагаючись заощадити час, робимо набагато менше необхідних нашій спині і пресу вправ. Для тих, хто хоче пропрацювати м'язи спини і преса
3 супер вправи для зміцнення спини
© JaoNgoh/IStock У світі фітнесу однією з головних неприємностей є травми спини. Це найбільш вразлива частина тіла, оскільки більшість людей приділяють їй мало уваги.
3 вправи для розвитку сили і зміцнення м'язів
©undrey/IStock Коли часу на спортзал абсолютно не залишається, необхідно вдатися до ефективних домашніх тренувань. Greatist ділитися з вами трьома вправами для розвитку