5 кращих харчових добавок, які будуть корисними перед тренуванням
15.04.2019 100 0 newsdaily.org.ua

5 кращих харчових добавок, які будуть корисними перед тренуванням

В закладки

5 кращих харчових добавок, які будуть корисними перед тренуванням

© djiledesign/IStock

Якщо ви хочете добитися вражаючих результатів від тренувань і знайти безмежну енергію після, ваше рішення — харчові добавки в доповнення до попередньої тренуванні. В кінці кінців, ви не можете прийти в тонус, якщо ви страждаєте від загальної та м'язової втоми. Порошкові добавки перед тренуванням містять інгредієнти для підвищення енергії, сили і витривалості під час тренування. Редакція livin3 розповіла про кращих з них.

Вміст матеріалу

5 кращих харчових добавок, які будуть корисними перед тренуванням

У широкому асортименті харчових добавок і підроблених відгуках дуже легко загубитися. Тому наведемо Топ-5 кращих харчових добавок, які потрібно приймати щоразу перед тренуванням.

1. LEAN Pre-Workout Supplement

© livin3.com

Lean є фантастичним продуктом для жінок і чоловіків. В ньому ви знайдете підсилювачі енергії, такі як кофеїн і биоперин, а також класичні білкові інгредієнти, такі як бета-аланін і цитрулін малат. Він має кілька фруктових смаків, так що ви можете вибрати те, що вам більше до смаку.

Особливості:

 • Широкий діапазон інгредієнтів, включаючи мінеральні речовини, білкові суміші і енергетичні елементи.
 • Ніяких штучних підсолоджувачів, барвників та консервантів.
 • Орієнтований на збільшення м'язової маси при видаленні жиру.
 • Помірна ціна.
 • Розроблено для жінок і чоловіків.

Transparent Labs є творцем Preseries Lean Pre Workout. Компанія базується в США і створює ряд добавок для тренувань, включаючи ізольовані білки, такі як креатин або спеціальні склади.

Щоб отримати всі переваги добавки Preseries Lean, переконайтеся, що ви приймаєте її у відповідності з вказівками (і приймайте, коли вона буде найбільш ефективною). Згідно із заявою компанії, цю добавку слід приймати за 20-30 хвилин до тренування.

Для когось підійде?

Ті, хто займається важкою фізичною активністю і фізичними вправами, такі як професійні спортсмени, повинні розглянути можливість використання цього продукту. Lean може допомогти поліпшити вашу працездатність, поповнити ваше тіло і допомогти із збільшенням м'язів. Він пропонує комплексне поєднання підтримки щитовидної залози, енергетичних підсилювачів та легкозасвоюваних амінокислот.

2. Trail Black Wolf Workout

© livin3.com

Ця спеціальна попередня добавка для жінок упакована неймовірними компонентами, які виходять за рамки стандарту. Завдяки додаванню важливих вітамінів, які допоможуть вам підтримувати рівень енергії, ця добавка виділяється з широкого асортименту конкурентів.

Особливості:

 • Містить високоякісні інгредієнти, такі як креатин, вітаміни B6 и B5 і сироватковий білок.
 • Може допомогти вам спалювати жир.
 • Дає вам енергію.
 • Дорого.

Black Wolf поставляється компанією Wolfson Berg Limited і базується на Кіпрі. Бренд пропонує широкий асортимент добавок як для чоловіків, так і для жінок. Крім добавок до тренування, ви можете придбати пакети добавок, які можуть допомогти вам до, під час і після тренувань.

Для когось підійде?

Ця ефективна добавка може бути кращою попередньої добавкою для жінок на ринку. Поєднання інгредієнтів перед тренуванням у поєднанні з важливими вітамінами роблять його відмінним вибором. Спробуйте!

3. 4 Gauge

© livin3.com

Цей продукт — найкраща попередня добавка для чоловіків і жінок. Виготовлений тільки з 8 натуральних інгредієнтів, таких як кокосова вода, кофеїн, червоний буряк і, звичайно, такі основні продукти, як L-цитрулін DL-малат, 4 Gauge є однією з кращих натуральних добавок перед тренуванням.

Особливості:

 • Інгредієнти з природних джерел
 • Простий, але ефективний
 • Добре пророблена формула — ви можете знайти посилання на дослідження на їх сайті!
 • Немає штучних чи синтетичних підсолоджувачів
 • Розумна ціна: 45 доларів дістане банку з 20 порціями.

4 Gauge проводиться компанією з Англії під назвою Roar Ambition. Компанія спеціалізується на створенні ряду добавок. Прагнучи досліджувати і створювати високоякісні продукти, Roar Ambition використовує тільки натуральні інгредієнти в своїх формулах.

Що потрібно враховувати?

За даними компанії, ефект добавки 4 Gauge перед тренуванням триває від 2 до 4 годин після вживання. При цьому приймайте це доповнення за 15-45 хвилин до тренування. Можливо, вам доведеться поекспериментувати, щоб побачити, коли і скільки засоби працює краще для вас.

Для когось підійде?

Якщо ви зацікавлені у збільшенні м'язової маси або підвищенні швидкості своїй витривалості, розгляньте 4 Gauge. Клієнти з різними потребами і цілями задоволені цим продуктом з обмеженою кількістю інгредієнтів. 4 Gauge має декілька функцій, які допоможуть вам краще тренуватися, зокрема, розширенням судин для насичення крові киснем.

4. D-MAX Bal

© livin3.com

D-Bal MAX усуває невизначеність вибору добавки з допомогою високоефективної формули для бодібілдингу, створеної для виконання однієї задачі — тренування. D-Bal MAX забезпечує величезну міць стероїдів. Цього 100% легального препарату перед тренуванням довіряють понад 180 000 чоловіків, і на те є вагомі причини.

Особливості:

 • Всі переваги стероїдів. Ні одного з побічних ефектів.
 • Потужна, швидкодіюча суміш компонентів, збільшують м'язову масу, відома своїми анаболічними властивостями.
 • Безпечна, легальна альтернатива для підвищення вашого природного тестостерону.
 • Формула потрійної дії, що забезпечує енергію перед тренуванням, необхідну для нарощування м'язової маси і прискорення.

D-Bal MAX був створений компанією Vobue Limited, яка розробляє потужні суміші інгредієнтів для підвищення м'язової маси, які природним чином підвищують продуктивність. Вони також пропонують «100% гарантію без суєти», де немає результатів = немає оплати. Vobue Limited вже більше десяти років користується довірою в галузі, виробляючи високоякісні добавки, схвалені FDA і добре вивчені.

Для когось підійде?

Чесно кажучи, ви не тільки побачите перші результати всього через кілька тижнів, але ви також зможете побалувати себе сверхпотенциальной формулою, максимизирующей м'язи — без почуття провини. Немає побічних ефектів. Немає БС. Як тільки ви побачите результати, ви будете шкодувати лише про те, що раніше не купили добавку D-Bal MAX.

5. Nitro Surge

© livin3.com

Добавка Jacked Factory допоможе вам досягти кращих результатів у тренуваннях. Інгредієнти допомагають збільшити оксид азоту в організмі, що істотно покращує кровотік. Крім того, добавка містить інші інгредієнти, які роблять її одним з кращих доступних порошкових продуктів перед тренуванням.

Особливості:

 • Покращує кровотік.
 • Має креатин.
 • Містить важливі білки, такі як бета-аланін і L-цитрулін.
 • Недорого.

Jacked Factory — відома компанія з виробництва харчових добавок. Компанія виробляє широкий асортимент продукції, включаючи бустери тестостерону, добавки для схуднення, нарощування м'язової маси, полівітаміни, суперпищевые порошки та багато іншого. Грунтуючись на відгуках клієнтів, компанія пропонує дуже якісну, ефективну продукцію.

Для когось підійде?

Якщо ви шукаєте кращі добавки перед тренуваннями, подумайте про використання цього продукту. Ви досягнете нових рівнів в тренуваннях із збільшенням енергії і сили. Доступний в безлічі фруктових ароматів, ви обов'язково знайдете смак Nitrosurge, який вам сподобається.

Важливі інгредієнти в кращих добавках до тренування

© jirkaejc/IStock

Багато хто з кращих порошкових продуктів перед тренуванням включають свої власні суміші і інгредієнти. Тим не менш, є кілька речовин, які ви повинні шукати, коли ви розглядаєте найбільш ефективну суміш для ваших потреб:

1. Бета-аланін

Бета-аланін завдає величезний удар вашому тілу, коли справа доходить до підтримки м'язів сильними і готовими до роботи. Він уповільнює м'язову втому, сприяючи утворенню карнозину, який, в свою чергу, запобігає накопичення кислоти в м'язах. Це означає, що ви будете тренуватися набагато довше з бета-аланіном у своїй формулі добавки перед тренуванням.

2. Биоперин

Цей натуральний інгредієнт, також відомий як екстракт чорного перцю, допомагає поліпшити інші інгредієнти, сприяючи збільшенню поглинання і вбирання.

3. Кофеїн

Пропустіть кави і скористайтеся кофеїном, що містяться в добавці перед тренуванням. Кофеїн підвищує вашу енергію і концентрацію, і кілька досліджень підтвердили позитивний вплив дози кофеїну на вашу тренування. Проте, як вже згадувалося, якщо ви чутливі до кофеїну, є багато інших варіантів, які не містять стимуляторів.

4. Цитрулін малат

Амінокислота цитрулін допомагає збільшити приплив кисню та крові до м'язів. Наявність цього компонента в добавці перед тренуванням допомагає боротися з м'язовою втомою і дозволяє тренуватися довше.

5. Креатин (за бажанням)

Креатин — це гормон росту м'язів, який збільшує вашу силу і витривалість. Це не обов'язкова умова для людей, які просто шукають стимул для кардіо-тренувань і витривалості, але корисно для тих, хто хоче наростити м'язову масу.

6. L-аргинин

Ця амінокислота допомагає при розширенні судин, ініціюючи синтез оксиду азоту (NO). NO працює для розширення кровоносних судин, сприяючи більшій доставці крові і кисню до м'язів.

7. Білок

Білок має кращу репутацію, ніж креатин, оскільки він не включає деякі можливі побічні ефекти, такі як затримка води або здуття живота. Проте він діє як креатин, посилюючи м'язовий ріст і збільшуючи силу.

6 кращих добавок для продуктивного росту м'язів
©GeorgeRudy/iStock Якщо ви регулярно займаєтеся в спортзалі, ймовірно, ви очікуєте побачити швидкі результати. При активних фізичних навантаженнях, варто враховувати
Як дієтичні добавки впливають на здоров'я ваших нирок
©Pixabay Харчові добавки вже давно увійшли в наш звичний раціон, адже всім відомо про їхню користь для здоров'я. Але чи так все безхмарно, і якими можуть бути потенційні
Міфи про вітаміни і харчові добавки, яким потрібно перестати вірити
У сучасному світі прийом вітамінів і харчових добавок став чи не культом. Всі хочуть бути здоровими, красивими і відчувати себе добре. Ось тільки чи це дійсно хороший
Чи безпечно вживати кальцій в добавках
©BuntysmumPixabay Багато людей приймають добавки кальцію в надії зміцнити кістки. Чи це Так: чи небезпечні добавки для організму? Ми вирішили розібратися в цьому питанні
6 факторів, які впливають на ефективність біологічних добавок
© ronstik/IStock Незважаючи на різноманітність органічних продуктів, в сучасних умовах мало кому вдається правильно харчуватися. Виною всьому надто швидкий темп життя,
Що їсти перед тренуванням, щоб швидше спалити жир
© bernardbodo/iStock Тренування і правильне харчування – дві взаємопов'язані речі. Для того, щоб схуднення стало можливим, потрібно приділяти увагу кожній з них. Якщо ви