12 супер вправ, які допомагають жінкам
29.03.2019 990 0 newsdaily.org.ua

12 супер вправ, які допомагають жінкам

В закладки

12 супер вправ, які допомагають жінкам

© bruce mars/Рexels

Багато жінок роблять помилку, коли починають використовувати чоловічі програми тренувань. Такий підхід до фітнесу може тільки нашкодити. Існують спеціальні комплекси вправ, які розроблялися з урахуванням особливостей жіночого статури.

Ось кращі вправи для побудови ідеального жіночого тіла.

1. Присідання

В першу чергу присідання корисні для розвитку м'язів ніг і додання красивої форми сідниць. Також це вправа відмінно підходить для спалювання калорій.

© Youngoldman/IStock

2. Випади

Випади — це найкращий спосіб прокачати стегна. Також вони сприяють зміцненню всіх суглобів нижньої частини тіла.

3. Дедлифт

Тяга штанги повинна стати центральним вправою ваших тренувань. Справа в тому, що робота з вагою дозволяє істотно прискорити метаболізм.

4. Жим штанги лежачи

Це вправа з вагою допомагає позбутися жирових відкладень на руках і сформувати красиві плечі. Також з його допомогою можна підтягнути груди.

© LuckyBusiness/IStock

5. Віджимання

Віджимання розвивають не тільки руки, але і м'язи кора. Новачкам краще почати з спрощений варіант цієї вправи. Робіть все те ж саме, тільки опустіть коліна на підлогу.

6. Планка

Це вправа обов'язково має входити у ваші тренування, якщо ви хочете поліпшити свою поставу. Комбінуйте різні види планок, щоб підвищити їх ефективність.

Читайте також: 7 кращих вправ для всього тіла

7. Міст

Це досить просте вправу, але його ефективність складно переоцінити. Міст корисний для нижньої частини спини і стегон.

© Bahrain Personal Fitness/Flickr

8. Прогулянка фермера

Виконувати цю вправу набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Але ігнорувати його не варто, оскільки воно дійсно позитивно позначається на м'язах плечового пояса і поставі.

9. Бурпи

У цієї вправи не дуже багато шанувальників, оскільки воно вимагає досить інтенсивної роботи. Але його користь очевидна – навантаження на практично всі м'язи і ефективне спалювання калорій.

10. Жим штанги стоячи

Ця вправа забезпечує рівномірне навантаження на всю верхню частину тіла. Використовуйте м'язи кора, щоб утримувати корпус в стабільному положенні.

© IStock

11. Зворотні віджимання

Цей вид віджимань – кращий спосіб прокачати біцепси. Використовуйте це вправа на кожному тренуванні, навіть якщо ви багато працюєте з додатковою вагою.

12. Підйом штанги до грудей

Ще одна чудова вправа для рук. Якщо вам не комфортно працювати зі штангою, то спробуйте замінити її парою важких гантелей. На ефективність це не вплине.

Читайте також: 8 мегаполезных вправ, про які ви могли не чути

Програма тренувань на масу для підлітка
© Milkos/iStock У підлітковому віці потрібен особливий підхід до тренувань, оскільки занадто інтенсивна навантаження може зашкодити суглобів і зв'язок, які ще не встигли
Вправи для преса жінкам після 40 років
©Pablo_K/IStock Вікові зміни організму неминуче наздоганяють жінок після 40 років. Обмін речовин сповільнюється, а тіло втрачає гнучкість. Запобігти ці неприємні зміни
5 вправ, які можуть зіпсувати фігуру
© SeventyFour/IStock У гонитві за красивим тілом багато дівчат часто вибирають не ті вправи, а потім дивуються, куди ж поділася талія і від чого так несподівано зросли
10 великих вправ, які прокачують одночасно все тіло
© g-stockstudio/IStock Щоб досягти серйозних результатів у фітнесі, потрібно використовувати комплексні тренування, які задіють усі тіло. Але для цього зовсім не
6 вправ, які багато роблять неправильно
© bruce mars/Pexels Незалежно від того, як довго ви займаєтеся фітнесом, завжди є простір для вдосконалення своєї техніки. Деякі вправи вимагають максимальної
6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи