10 вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя
30.04.2019 712 0 newsdaily.org.ua

10 вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя

В закладки

10 вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя

© Deagreez/IStock

Другий підборіддя – далеко не сама естетична річ. З'являється він із-за того, що шкіра шиї втрачає еластичність і провисає. Ймовірно, це вас здивує, але цей процес починається в 20-річному віці. Якщо ви помітили перші ознаки формування другого підборіддя, то не турбуйтеся. Проблему можна вирішити за допомогою спеціальних вправ.

© AH86/IStock

1. Мовний прес

Сядьте на стілець, випряміть спину і опустіть плечі. Притисніть язик до піднебіння і опустіть підборіддя, щоб він торкнувся шиї. Потім розслабте всі м'язи, включаючи мову. Поверніться у вихідне положення і повторіть 20 разів.

2. Прес губної

Выпятите нижню губу вперед максимально далеко. Потім опустіть підборіддя, направивши його до грудей. Прослідкуйте, щоб ваша спина залишалася рівною. Зафіксуйте позицію на секунду і повертайтеся у вихідне положення. Зробіть 2 підходи по 20 повторень.

3. Буква «О»

Сядьте на стілець і опустіть плечі максимально низько. Зімкніть губи так, щоб вони прийняли форму букви «О». Ви повинні відчути напругу у верхній частині шиї. Зафіксуйте положення на кілька секунд. Повторіть вправу 20 разів.

© VITAL_ML/IStock

4. Поцілунок

Встаньте рівно і відхиліть голову назад, щоб подивитися на стелю. Витягніть губи вперед, ніби збираєтесь когось поцілувати. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд. Повторіть вправу 15-20 разів.

5. Повороти

Сядьте на стілець і розслабте плечі. Потім нахиліть голову вбік і починайте виконувати кругові рухи підборіддям. Він повинен проробляти шлях від плеча до грудей. Зробіть по 20 рухів у кожну сторону.

Читайте також: 10 способів стати худіша, не докладаючи особливих зусиль

6. Розтяжка

Сядьте на підлогу і покладіть ліву долоню біля стегна. Обхопіть голову правою рукою, щоб вона опинилася на лівому вусі. Нахиліть голову вправо, а потім перенесіть ліву руку на плече і опустіть його вниз. Утримуйте положення протягом 10 секунд. Повторіть вправу 3 рази для кожної сторони.

© benzoix/IStock

7. Щелепи

Зробіть глибокий вдих і повільний видих, імітуючи жувальні руху. Потім відкрийте рот максимально широко і притисніть кінчик язика до внутрішній стороні нижніх зубів. Знову глибоко вдихніть і повільно видихніть. Повторіть 2-3 рази.

8. Голуб

Обхопіть підборіддя долонею і починайте висувати його вперед. Рука повинна створювати серйозний опір. Зафіксуйте момент максимальної напруги м'язів на 30 секунд. Повторіть 3 рази.

9. Мова

Займіть будь-яку зручну позу і розслабте всі м'язи. Потім широко відкрийте рот і висуньте язик максимально далеко. Ви повинні відчути напругу в шиї і підборідді. Утримуйте положення протягом 10 секунд. Повторіть 5-10 разів.

© seb_ra/IStock

10. Підйоми підборіддя

Ляжте на спину і підніміть голову максимально високо. Врахуйте, що ваші плечі повинні залишатися нерухомими. Затримайтеся в такому положенні на 10-15 секунд. Повторіть 5-6 разів.

Читайте також: 7 причин, чому вам терміново потрібен пілатес

10 ефективних вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя
Цілком природно, що з віком шкіра шиї і підборіддя потроху втрачає еластичність. Варто пам'ятати, що цей процес починається після 20 років. Другий підборіддя може
Вправи, які позбавлять вас від другого підборіддя
© Kenneth Byrne/Flickr З роками наше тіло змінюється, шкіра втрачає свою пружність і еластичність. У багатьох з'являється «друге підборіддя», від якого вони мріють
Кращі вправи, які допоможуть позбутися складок і зморшок на шиї
© Deagreez/iStock Зайва шкіра на шиї – видовище не з найкращих. З-за цього з'являється друге підборіддя і некрасиві складки на шиї. Такі зморшки можуть бути наслідком
Як прибрати друге підборіддя: топ-7 вправ
© benzoix/iStock Проблеми в зоні обличчя можуть з'явитися з віком і важливо підібрати вправи, які прибирають другий підборіддя. Вони повернуть шкірі пружність і
Як позбутися від другого добірка самостійно
© EdwardDerule/IStock Причиною появи другого підборіддя може бути не тільки зайву вагу. Шкіра в цій області уязвимей інших ділянок на тілі, так як вона не прихована під
Вправи для шиї: топ-10 гімнастичних прийомів
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Шия – дуже важлива і водночас вразлива частина тіла, яка потребує регулярного тренування. Існують певні вправи для шиї, здатні поліпшити ваше