Як прибрати друге підборіддя: топ-7 вправ
06.05.2019 373 0 newsdaily.org.ua

Як прибрати друге підборіддя: топ-7 вправ

В закладки

Як прибрати друге підборіддя: топ-7 вправ

© benzoix/iStock

Проблеми в зоні обличчя можуть з'явитися з віком і важливо підібрати вправи, які прибирають другий підборіддя. Вони повернуть шкірі пружність і молодість.

Вміст матеріалу

Причини появи другого підборіддя

Спосіб життя. Сидяча робота і пасивний відпочинок не призводять ні до чого хорошого. Слідкуйте за положенням тіла під час роботи, запишіться в спортзал і басейн. Також перегляньте свій раціон: відмовтеся від жирного і солоного.

Гени. Так, це теж серйозний фактор. Якщо ви ставитеся до цього пункту — працюйте над собою ще більше.

Будова особи. Від другого підборіддя страждають жінки зі слабо вираженим контуром нижньої щелепи. Це можна підкоригувати за допомогою косметики, пластики і апаратної косметології.

Вік. З цим нічого не можна вдіяти, але можна зменшити ознаки. Запишіться на масаж особи або скористайтесь послугами апаратної косметології.

Зайва вага. Ожиріння часто призводить до появи другого підборіддя. Зверніть увагу на своє харчування і займіться спортом. Також використовуйте креми з ліфтингом.

Ендокринна система. Проблеми зі здоров'ям можуть вплинути на ваш зовнішній вигляд. Придивіться до таких симптомів, як втомленість, нервозність і ознаки істерики. Після візиту до лікаря ви зможете поліпшити стан здоров'я та зовнішності.

Вправи які прибирають друге підборіддя

Деякі можна виконувати навіть на робочому місці. Також не забувайте про відвідування спортзалу та басейну. У комплексі ви отримаєте відмінний результат. Перед виконанням зробіть масаж з медом, лимонним соком і цукром. Таким чином ви прискорите кровообіг.

1. Повільно підніміть добірок, напружуючи м'язи шиї. Уявіть, що до вашої підборіддя причепили щось важче. Виконуйте в будь-якому положенні (стоячи або сидячи). Зробіть 5-6 повторень по 3 підходи.

2. Ця вправа може здатися смішним, але воно дуже дієве. Вам потрібно ходити з книгою на голові. Повторюйте вранці і ввечері.

3. Поставте лікті на стіл, зімкніть палиці і покладіть на них підборіддя. Упирайтеся в пальці підборіддям, а потім виштовхує його. Виконуйте якомога частіше, навіть на роботі.

4. Випряміть спину і поставте руки хрест-навхрест на плечах. Потім напружте м'язи і тягніть голову вгору. Головне, щоб плечі були рівними. Зробіть кілька підходів по 5-6 повторень.

5. Нахиліть голову вліво і розгорніть добірок до лівого плеча. Затримайтеся в такому положенні на 30 секунд. Виконайте 5 разів для кожної сторони.

6. Ляжте на спину і підніміть голову. Затримайтеся в такому положенні на 20 секунд. Слідкуйте за тим, щоб спина була рівною. Виконайте 2-3 рази.

7. Це дуже проста вправа, яка допоможе зміцнити м'язи обличчя. Напружте губи і промовте «у», а після «і». Повторіть кілька разів.

Тепер ви знаєте вправи, які прибирають друге підборіддя. Пам'ятайте, що тільки ваше старання і зусилля приведуть до результату.

Читайте також Як правильно користуватися кушоном: інструкція по новому б'юті-продукту

Як позбутися від другого добірка самостійно
© EdwardDerule/IStock Причиною появи другого підборіддя може бути не тільки зайву вагу. Шкіра в цій області уязвимей інших ділянок на тілі, так як вона не прихована під
Вправи, які позбавлять вас від другого підборіддя
© Kenneth Byrne/Flickr З роками наше тіло змінюється, шкіра втрачає свою пружність і еластичність. У багатьох з'являється «друге підборіддя», від якого вони мріють
10 вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя
© Deagreez/IStock Другий підборіддя – далеко не сама естетична річ. З'являється він із-за того, що шкіра шиї втрачає еластичність і провисає. Ймовірно, це вас здивує,
10 ефективних вправ, які допоможуть прибрати друге підборіддя
Цілком природно, що з віком шкіра шиї і підборіддя потроху втрачає еластичність. Варто пам'ятати, що цей процес починається після 20 років. Другий підборіддя може
Кращі вправи, які допоможуть позбутися складок і зморшок на шиї
© Deagreez/iStock Зайва шкіра на шиї – видовище не з найкращих. З-за цього з'являється друге підборіддя і некрасиві складки на шиї. Такі зморшки можуть бути наслідком
Як швидко прибрати подвійне підборіддя: 8 вправ і 10 коштів
© studiokovac/IStock Пухкі щічки виглядають мило у дітей. Але от дорослі прагнуть позбутися від цієї проблеми, як тільки вона з'явилася. Досить часто з'являється жирова