Топ-5 вправ на розтяжку, які допоможуть сісти на шпагат
24.06.2019 164 0 newsdaily.org.ua

Топ-5 вправ на розтяжку, які допоможуть сісти на шпагат

В закладки

Топ-5 вправ на розтяжку, які допоможуть сісти на шпагат

© Milkos/iStock

Хочете сісти на шпагат, але боїтеся нашкодити тілу? Peaceful Dumpling знають вправи на розтяжку, які принесуть тільки користь. З їх допомогою ви позбудетеся від болю в спині і поліпшити гнучкість.

Вміст матеріалу

Вправи на розтяжку: топ-5

Перед початком не забудьте зробити розминку, щоб розігріти м'язи. Таким чином ви зможете розслабитися і зменшити біль. Кожну вправу виконуйте по 1 хвилині і поступово збільшуйте час до 5 хвилин.

1. Метелик

Виконання: сядьте вертикально, зігніть ноги і зімкніть ступні. Розслабте стегна, дозволяючи колін торкнутися підлоги. Покладіть руки на щиколотки і повільно нахиліться вперед. Покладіть голову на руки, якщо зможете.

© Milkos/iStock

2. Полуприсед

Виконання: поставте ноги на ширині плечей, трохи прогніться вперед і витягніть руки перед собою. Потім зігніть праве коліно і зробіть присідання, витягнувши ліву ногу в сторону. Витягніть пальці лівої ноги. Уникайте занадто різкого ковзання.

© bernardbodo/iStock

Читайте також Топ-15 тенденцій фітнесу, які будуть популярними в 2019 році

3. «Жаба»

Виконання: станьте на коліна. Притисніть коліна до підлоги наскільки це можливо. Просуньте руки вперед, опустивши торс на землю. Дозвольте стегон відкритися, роблячи невеликі похитування.

© fizkes/iStock

4. Стійка біля стіни

Виконання: ляжте на підлогу, притисніть ноги до стіни і почніть повільно розводити їх у сторони. Тримайте п'яти притиснутими до опори. Для додаткового розтягнення покладіть руки на внутрішню сторону стегон і обережно натисніть. Мінімальний час виконання – 30 секунд.

© Peaceful Dumpling

5. Нахил вперед

Виконання: сядьте вертикально. Почніть розводити ноги в сторони, паралельно нахиляючись вперед. Для початку можете зробити упор на лікті. Ваша мета – максимально прогнутися вперед і лягти на підлогу. Якщо ви не новачок в цій справі, то можете спробувати триматися руками за щиколотки.

© undrey/iStock

Вправи на розтяжку і терпіння дозволять вам сісти на шпагат і поліпшити самопочуття.

4-тижневий план тренувань, який допоможе сісти на шпагат
©fizkes/IStock Чи знаєте ви, що абсолютно будь-яка людина може сісти на шпагат всього за місяць тренувань? До того ж, цей навик не тільки підвищує самооцінку, але і
Вправи на розтяжку, з якими ви швидко сядете в шпагат
©alena-club.ru У гонитві за прекрасною розтяжкою і гнучкістю багато дівчат активно намагаються сісти на шпагат. Зазвичай цей процес не буває простим і супроводжується
Як швидко сісти на шпагат: корисні поради для тижневого навантаження
©Pixabay Мрієте швидко сісти на шпагат? Дітям до 12 років це вдається легше, ніж дорослим, так як вони більш гнучкі. Але і вам буде по силам сісти на шпагат всього за
Як сісти на поздовжній шпагат: правила для тих, хто хоче зробити все правильно і якісно
© shironosov/iStock Хочете сісти на поздовжній шпагат? Це не складно, але потрібно попрацювати. Розтяжка дуже корисна для організму. Дотримуючись деяких правил, ви швидко
Розтяжка на дому для новачків, яка допоможе швидко сісти на шпагат
© Я та Фітнес Багато хто мріє сісти на шпагат, але не всі знають, як це зробити. Якщо ви думаєте, що вам потрібно витратити цілу вічність у спортзалі, то ви помиляєтеся.
Як сісти на шпагат всього за тиждень, здивувавши саму себе
© inarik/iStock Показник гнучкості — шпагат — досить складний у виконанні, і, кажуть, коштує великих зусиль і тренувань. Але виявляється, можна сісти на шпагат всього за