Методики збільшення зростання в зрілому віці
16.06.2019 718 0 newsdaily.org.ua

Методики збільшення зростання в зрілому віці

В закладки

Методики збільшення зростання в зрілому віці

© jasam_io/IStock

Збільшення зростання в дорослому віці — надзвичайно складна задача, яка вирішується швидше важкої хірургічною операцією, ніж чим-небудь іншим. Вирости на 5 або навіть 10 см може тільки підліток, поки зони його зростання залишаються відкритими.
Однак, виправлення постави, зміцнення м'язів спини і дотримання деяких правил у виборі одягу можуть зробити людину візуально вище. Рівно, як і навпаки — слабкі м'язи корпусу, вигнутий хребет і неправильна одяг зроблять карликом навіть чоловіка з середнім зростанням.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 7 методів збільшення зростання в зрілому віці без хірургічного втручання.

© jasam_io/IStock

Дотримуючись нижченаведені правила, ви зможете підтягнути зростання на 3-5 см. Для цього вам не знадобляться дорогі добавки або болюча операція по витягуванню ніг. Досить лише переглянути свій стиль одягу і регулярно займатися спеціальними фізичними вправами для поліпшення постави.

1. Розправте плечі

@LittleBee80/IStock

Підтримання правильної постави з широко розплавленими плечима і прямою спиною —
Найпростіший спосіб візуально вирости і стати на кілька см вище — підтримання правильної постави з широко розплавленими плечима і прямою спиною. Є багато вправ, які можуть допомогти вам виправлення постави.

2. Слідкуйте за поставою під час роботи

© AnaBGD/IStock

Сидяче проведення часу призводить до порушення постави. Крім того, шкодить і те, що при користуванні мобільним доводиться дивитися вниз, а це, в свою чергу, змушує горбиться. Підсумком стає поступове зменшення зростання на пару сантиметрів.

3. Займіться плаванням

Плавання заслужено вважається 1-й з найбільш важливих фізичних активностей для створення спортивної статури. При цьому для збільшення зростання вам доведеться навчитися плавати не менше 1-2 кілометри за заняття, чергуючи при цьому стилі «кроль» і «батерфляй», а не просто сидіти в басейні по 10 хвилин на тиждень.

4. Виконуйте вправи на турніку

© Ibrakovic/iStock

Розвинені м'язи верху спини і плечей не тільки полегшать щоденне підтримання правильної постави, але й закладуть базу спортивної статури. До речі, кращим вправою для розвитку спини на турніку вважаються підтягування — саме вони «выпрямят» ваш хребет і допоможуть йому вирости.

5. Одягайтеся правильні кольору

©pixabay.com

Одяг може зробити людину візуально вище або нижче. Найкращим поєднанням для збільшення зростання є комбінація «світлий низ + темний верх» — наприклад, білі штани і темна футболка з V-подібним вирізом шиї. На противагу цьому, широкі джинси і довга мішкувата кофта зроблять людину візуально нижче.

6. Змініть зачіску

© VladimirFLoyd/IStock

Витягнутися в зростанні візуально на пару сантиметрів допоможуть і волосся, підняті вгору за допомогою гелю для укладання або високий хвіст. При цьому забудьте про ефект «мокрого волосся» і використовуйте виключно матові засоби для укладання в невеликих кількостях. Перед тим, як наносити гель, волосся краще вимити і висушити феном, піднімаючи їх вгору.

7. Збільште кількість білка в раціоні

© margouillatphotos/IStock

Дослідження довели, що нестача протеїну в раціоні дитини — ключова проблема, що перешкоджає збільшенню зростання. Спортивна дієта для росту м'язів буде вельми корисна, якщо ви вирішите регулярно практикувати якісь силові вправи для поліпшення постави.

Виправлення постави і правильний підбір одягу легко дозволять візуально витягнутися на значні 5 сантиметрів. Удачі!

5 лайфхаков, які допоможуть стати вище навіть після 25 років
© Deagreez/IStock Якщо ви вважаєте, що після 25 років збільшити свій зріст неможливо, то помиляєтеся. У цьому віці дійсно припиняється виробок гормону, який відповідає за
5 лайфхаков, які дозволять позбутися від акне
©AndreaObzerova/IStock Акне – проблема, яка охоплює багатьох людей у різному віці. Найчастіше від акне страждають підлітки, проте навіть у зрілому віці ніхто не
Кожен третій підліток XXI століття уникає алкоголю, дослідження
© ronstik/iStock Приблизно третина молодих англійців у віці від 16 до 24 років не п'є алкоголь. Число тих, хто ніколи його не пробував спиртне зросла в два рази. І це за
Найпоширеніші захворювання, до яких схильні високі люди
©Pixabay Високі люди частіше, ніж низькорослі, піддаються проблем зі здоров'ям. Поширені захворювання людей високого зростання можуть бути найрізноманітнішими. Вчені зі
Як підтримувати здоров'я навіть у зрілому і похилому віці
© TeoLazarev/iStock З кожним днем народження з'являється відчуття тяжкості і печаль про швидке настання старості. Багато хто вважає, що більше не буде занять спортом і
Як сигаретний дим впливає на ріст і розвиток дітей
©nito100/IStock Вчені виявили, що сигаретний дим може впливати на зростання протягом усього життя людини. Але найбільшу загрозу він, безсумнівно, представляє для розвитку