5 правил присідань з власною вагою для дівчат
12.04.2019 836 0 newsdaily.org.ua

5 правил присідань з власною вагою для дівчат

В закладки

5 правил присідань з власною вагою для дівчат

© Diy13/iStock

Присідання — найбільш ефективні рухи для розвитку не тільки мускулатури стегон і сідниць, але і підтягнутого і плоского живота.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 5 головних правил виконання присідань з вагою тіла для дівчат і розповідає, як ефективніше їх виконувати.

Вправа для зменшення обсягу стегон

©VlaDee/iStock

Так як м'язи ніг складаються з повільних волокон, що використовують в якості палива жир, саме в зоні сідниць і стегон у дівчат зазвичай накопичуються зайві запаси».

Систематичне виконання присідань з великою кількістю повторень не тільки тонізує м'язи, але і нормалізує метаболізм, змушуючи організм спалювати жир в проблемній зоні — саме тому присідання насправді можуть поліпшити жіноче тіло.

Присідання зі штангою для дівчат

© Women Who Lift Weights

З-за більш широкого тазу у представниць слабкої статі навантаження на суглоби при виконанні присідань збільшується. Так як стегнова кістка підходить до колінного суглоба під великим кутом, це робить положення колін менш стійким, збільшуючи ризик травми при навантаженні.

Трапецієподібні м'язи, які фіксують стійку в стабільному положенні, у дівчат слабкіше, їм принципово складніше утримати вагу на плечах. Присідання зі штангою повинні виконуватися дівчатами тільки під контролем професіонала.

Головні правила присідань для дівчат

© spartan.com
  1. Погляд повинен бути спрямований вперед. Під час виконання присідань важливо дивитися не вниз, на свої ноги, а вперед — інакше ви можете втратити рівновагу. Погляд має бути спрямований в точку, розташовану на підлозі в 3-4 метрах перед вами.
  2. Вага тіла переносите на п'яти. 1-й з головних помилок в присіданнях є перенесення ваги з п'яток на носки. Для того, щоб розподіляти вагу тіла вірно, потрібно поставити ноги на ширину плечей. Взуття має бути на тонкій плоскій підошві.
  3. Спину тримаєте прямо. Округлення спини — 1-я причина отримання травм дівчатами при виконанні присідань. Вірні присідання вимагають рівної спини і розправлених, трохи відведені назад плечі (груди при цьому трохи випинається вгору).
  4. Нижня точка — нижче горизонталі. В самій нижній точці стегна повинні бути трохи нижче горизонталі, інакше сідниці лише частково включаються в роботу. Якщо вам складно присідати низько з витягнутими вперед руками, тримайте їх зведеними разом.
  5. Сідайте назад, а не вперед. Присідання повинні повторювати рух, при якому ви немов сідайте на стілець, не нахиляючись і не заваливаясь вперед — під час виконання вправ слідкуйте за тим, щоб коліна не виходили за лінію великих пальців ніг.

Присідання з власною вагою тіла — 1-але з кращих фізичних вправ, які доступні дівчатам для формування пружних сідниць навіть у домашніх умовах. Секрети правильної техніки присідань — погляд вперед, пряма спина і расправленная груди.

Читайте також Ефективна тренування, яка допоможе швидко позбутися від жирових відкладень

9 найпоширеніших помилок дівчат при присіданнях
© bigjohn36/IStock Присідання – це відмінна вправа, яка змушує працювати практично всі м'язи нижньої частини тіла. Особливо корисним воно буде, якщо ви хочете привести в
Поради експертів, які допоможуть правильно і дієво присідати
© Antonio_Diaz/iStock Ефективність присідань для формування гарних і підтягнутих сідниць, а також струнких і сильних ніг, незаперечна, ось чому це вправа включається
Особливості виконання присідань Зерчера для прокачування всього корпусу
© Pinterest Присідання Зерчера названі на честь відомого американського атлета, який вів активну діяльність у 30-х роках минулого століття. Саме Едда Зерчера прийнято
9 способів подвоїти ефективність присідань
©jacoblund/IStock Присідання задіють усі м'язи ніг і є самим корисним вправою для зміцнення нижньої частини тіла. Якщо ви хочете підвищити ефективність ваших присідань,
6 способів робити правильно присідання
© nortonrsx/IStock Присідання – це найбільш ефективна вправа для нижньої частини тіла. Але проблема полягає в тому, що багато допускають серйозні помилки під час його
Як накачати сідниці і не перекачати при цьому ноги
© Deagreez/IStock Сідниці Кім Кардашьян стали мрією для багатьох дівчат, які прагнуть роздобути таку ж фігуру. Однак, при цьому, багато хто дуже боїться отримати на