Кардіовправи, які можна робити навіть при проблемах з колінами
08.04.2019 547 0 newsdaily.org.ua

Кардіовправи, які можна робити навіть при проблемах з колінами

В закладки

Кардіовправи, які можна робити навіть при проблемах з колінами

©g-stockstudio/IStock

Слабкі суглоби, щиколотки або коліна можуть виявитися серйозною перешкодою, коли справа доходить до щоденних тренувань кардіо. Тим не менш, ви можете продовжити хорошу тренування серцево-судинної системи, слідуючи деяким з найпростіших вправ кардіо, які не дають навантаження на суглоби.

Редакція StyleCraze розповідає про кардиоупражнениях, які ви можете виконувати навіть зі слабкими колінами.

1. Вправа «Ножиці»

© Яндекс
  • Лягайте на підлогу. Ваші руки повинні бути розміщені з боків.
  • Утримуючи передпліччя на землі, підніміть ноги.
  • На вдиху заведіть, наприклад, праву, трохи вище, а ліву трохи нижче. На видиху поміняйте положення ніг, імітуючи рух ножиць.
  • Повторіть 50 разів.

2. Плавання

© pixabay

Плавання — чудовий вид серцево-судинних вправ, особливо якщо ви хочете спалити більше калорій за більш короткий час. Воно спалює стільки калорій, майже як при бігу. Тим не менш, плавання пропонує більшу різноманітність і прокачування всього тіла.

3. Гребний тренажер

© Shutterstock

Такий тренажер вважається одним з найбільш маловикористовуваних в кардиотренировках. В основному всі зацікавлені в повній тренуванні тіла, тоді як гребний тренажер призначений для верхньої частини тіла. Це відмінне пристосування для прокачування рук, плечей і є кращим варіантом, коли у вас болять ноги або суглоби.

4. Силові вправи на лаві

© shironosov/IStock

Цей тип тренування з вагою допомагає нарощувати м'язи, а також збільшує частоту серцевих скорочень. Лава забезпечить більш безпечні тренування. Ви можете вправлятися з гантелями, штангою, робити різноманітні отживания і скручування.

5. Орбітрек

© Aaptiv

Орбітрек дуже ефективний при хворих на колінах і може в деякому сенсі замінити біг. Під час виконання вправи вам потрібно використовувати обидві ноги і руки. Тим не менш, таке тренування не навантажує щиколотки і колінні суглоби.

6. Йога та пілатес

© Burst/Pexels

Деякі з поз йоги надзвичайно корисні при тренуванні серцево-судинної системи, загального зміцнення тіла і розвитку гнучкості. Чергування різних поз йоги і пілатесу — ідеальне рішення для людей, які не хочуть навантажувати коліна.

7. Велосипед

©DisobeyArt/IStock

Велосипедні тренування можна проводити як на відкритому повітрі, так і у приміщенні на велотренажері. Це дійсно складна тренування, але вона не сильно навантажує щиколотки або коліна. Багато лікарі рекомендують іноді їздити на велосипеді, щоб зберегти гнучкість суглобів і зменшити біль у колінах.

8. Каякінг

© EpicStockMedia/iStock

Будь-хто може займатися цим видом фізичних навантажень. Однак це заняття вимагає деякої вправності і підготовки. Можна записатися на підготовчі курси, плавати з друзями, весело проводячи час і, при цьому, спалюючи калорії. Каякінг може стати відмінним різноманітністю тренувальної рутини.

9. Скелелазіння

© ktburnett91/Pixabay

Якщо ви навчені скелелазіння, ви можете, звичайно, включити цю діяльність у ваші кардіотренування. Однак, якщо ви цього ще не зробили, ви повинні пройти навчання у найближчому центрі скелелазіння. Тренери познайомлять вас із різними способами скелелазіння, ознайомлять з обладнанням і т. д. Скелелазіння вимагає використання рук і ніг і, отже, сильних верхніх і нижніх кінцівок.

З допомогою цих вправ ви ніколи не будете ризикувати пошкодити коліна або посилити травму, і зможете продовжити свої тренування без перерв.

Читайте також Як позбутися від жиру на боках і підтримувати здоровий вагу

8 вправ з калланетике, які повинні спробувати люблять своє тіло
© Zinkevych/iStock Ви коли-небудь думали про тренування, яка не вимагають багато сил і часу? Якщо так, то прийшов час вибрати вправи по калланетике. StyleCraze
5 видів кардіотренувань для тих, у кого є травми
© nd3000/IStock Біль у колінах або пережита травма змусила вас припинити тренування? Ви можете продовжувати свої тренування серцево-судинної системи, просто
Як тренуватися, якщо болять коліна: топ-10 вправ
©womenfitness.net Часто причиною болю в колінах є артрит – запалення суглоба. Це призводить до деформації, обмеження руху і труднощів з фізичною активністю в спортивному
9 кардіовправ для тих, у кого проблеми з колінами
© sandsun/iStock Біль, похрускування і невелика скутість рухів в колінах — це не привід відмовлятися від занять спортом. Головне — вибрати правильні навантаження, від
Тренування з м'ячем, яка гарантовано врятує вашу фігуру
© self.com Зміцнення кора, можливо, є однією з кращих речей, які ви можете зробити, щоб поліпшити свою загальну фізичну форму. Більшість рухів тіла покладаються на
Як за допомогою вправ вирішити питання болі в плечах
© JaoNgoh/IStock Ви пошкодили плече? Чи перспектива навіть простого обертання вашими плечима здається болючою і страхітливої? Важливо, щоб ваше тіло було сильним, і коли