9 кардіовправ для тих, у кого проблеми з колінами
03.06.2019 1 251 0 newsdaily.org.ua

9 кардіовправ для тих, у кого проблеми з колінами

В закладки

9 кардіовправ для тих, у кого проблеми з колінами

© sandsun/iStock

Біль, похрускування і невелика скутість рухів в колінах — це не привід відмовлятися від занять спортом. Головне — вибрати правильні навантаження, від яких не будуть страждати ваші суглоби.

Програму тренувань, розроблену персональним тренером Ешлі Річардсон, можна виконувати навіть під час реабілітації після травми коліна чи кісточки. Ці вправи дозволять вам прокачати м'язи, що підтримують хребет, а також в цілому зробити тіло підтягнутим, незважаючи на проблеми з колінними суглобами.

Ножиці

© Health & Fitness Magazine

Прийміть упор лежачи на спині. Трохи підніміть ноги вгору. Злегка зігніть їх в колінах. Ваші руки повинні лежати уздовж тіла на килимку. Трохи підніміть плечі від підлоги. Розводьте ноги в сторони і перекрещивайте їх, виконуючи рух під назвою «Ножиці». Для початку можна зробити 50 повторів.

Обов'язково стежте за тим, щоб ваша поясниця була притиснута до підлоги, а плечі і ноги, навпаки, його не стосувалися.

Плавання

© Pexels

Плавання — це один з кращих видів кардіотренувань для людей, які страждають від хвороб суглобів. Воно спалює стільки ж калорій, скільки і біг, але при цьому абсолютно не навантажує коліна.

Крім звичайного плавання в басейні можна виконувати цілий комплекс вправ, докладніше про який читайте тут.

Гребний тренажер

© Body Xtreme Fitness

Він входить в число найбільш рідко відвідуваних тренажерів в спортивних залах. Більшість людей хочуть одночасно прокачувати м'язи всього тіла, тоді як під час веслування працює в основний тільки верхня частина.

Вправа на цей тренажері допоможе відмінно прокачати плечі, спину і груди тим спортсменам, які тимчасово або хронічно страждають від болів в колінах. Більше того, під час веслування нижні кінцівки також виконують певну роботу, але не настільки інтенсивне, щоб страждали суглоби.

Полегшений варіант силових тренувань

© YouTube

Хворі коліна не перешкода для виконання силових тренувань з обважнювачами. Не навантажуючи суглоби ніг, ви можете виконувати жим гантелей лежачи на горизонтальній або похилій лаві, вибираючи вага трохи менше, ніж для стандартного силового заняття.

Вправи з гантелями або штангою також можна поєднувати з скручиваниями, віджиманнями, різними варіантами планки і так далі. Всі ці кардионагрузки забезпечують стабільне положення колін, що береже їх від травм.

Орбітрек (еліптичний тренажер)

© Aaptiv

Це вправу по інтенсивності нагадує біг, проте одночасно задіє і ноги і руки. Під час рухів на даному тренажері коліна знаходяться в природному положенні і не страждають від додаткового навантаження, а тому заняття на орбітреку можуть бути рекомендовані людям, що страждають від проблем з суглобами ніг.

Йога та пілатес

@ sovershenstvo-mysli.ru

Змішуючи різні пози і вправи з йоги і питалеса, ви зможете провести ефективну кардиотренировку з необхідним вам рівнем інтенсивності. Вона дозволить добре розігнати кров по всьому організму і зробити ваш хребет сильним і гнучким.

Велоспорт

© Raftrek Adventure Travel

Заняття на велотренажері або велоспорт є хорошою жиросжигающие тренуванням, яка не навантажує надміру коліна і щиколотки. Багато ортопеди рекомендують своїм пацієнтам час від часу крутити педалі, щоб відновити рухливість суглоба і знизити біль у коліні. В залежності від стану вашого здоров'я і від рекомендацій лікаря, ви можете їздити на рівній поверхні або навіть підніматися на невеликі пагорби на велосипеді.

Каякінг

© REI.com

Для того щоб займатися даним видом спорту, потрібно жити поблизу річки або озера. Веслування на каяку дозволить вам відмінно прокачати серцево-судинну систему і спалити левову частку калорій, абсолютно не навантажуючи при цьому ноги. Каякінг цілком може замінити пропущену тренування в спортзалі, якщо на вихідних ви опинитеся поблизу водойми.

Скелелазіння

© ktburnett91/Pixabay

Якщо ви знайомі з основами спортивного скелелазіння, сміливо додавайте цей вид фізичної діяльності в свій бізнес-план, навіть незважаючи на слабість у колінах. Під час скелелазіння активізуються м'язи як верхньої, так і нижньої частин тіла без сильного навантаження на колінні суглоби.

Виконую одну або кілька із запропонованих кардіотренувань, ви ніколи не втратите хорошу фізичну форму, навіть якщо ваші коліна не зазнають сильних навантажень.

5 видів кардіотренувань для тих, у кого є травми
© nd3000/IStock Біль у колінах або пережита травма змусила вас припинити тренування? Ви можете продовжувати свої тренування серцево-судинної системи, просто
Корисні вправи для зміцнення кульшового суглоба
© Leon Coupe Fitness Якщо ви періодично відчуваєте біль у нижній частині спини, то це може свідчити про проблеми з тазостегновими суглобами. Неприємні відчуття можуть
10-хвилинне кардіо для тих, хто бажає поліпшити фігуру
© Deagreez/Istock Кардіовправи допомагають ефективно спалювати жир і зміцнювати різні групи м'язів. Цей комплекс містить вправи, які допоможуть прокачати прес, м'язи кора
Топ-4 вправи для зміцнення кульшового суглоба
©verywellhealth.com Одним з кращих способів зберегти здоров'я кульшових суглобів є робота по зміцненню м'язів, які оточують ваші стегна і ноги. Сайт Very Well Health
Вправи від болю в спині, які легко робити вдома
© Pexels Наш сьогоднішній спосіб життя майже не дозволяє нам розслабитися. Для відпочинку часу залишається все менше, адже організму потрібно відновлюватися. Зі спортом
Кращі методики для позбавлення від болю в спині
© Everyday Health Болі в спині — одна з найпоширеніших скарг на здоров'я серед дорослого населення. З часом сидячий спосіб життя і перенапруження м'язів, що підтримують