11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці
01.04.2019 870 0 newsdaily.org.ua

11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці

В закладки

11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці

© epickidstoys Smith/Flickr

Відомо, що біг позитивно впливає на здоров'я. У західних країнах цього спортивного заняття приділяють достатньо велике значення. Популярна ранкова пробіжка на природі або біговій доріжці в США вже стала візитною карткою американських ТВ-шоу і серіалів. Не варто, звичайно, забувати, що там стежать за модою і, якщо модно бігати — значить, бігати будуть всі. На щастя для цієї країни, біг ніколи не виходить з моди, оскільки гарно виглядати і бути у формі завжди актуально.

Редакція Newsdaily.org.ua вирішила назвати деякі причини, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці.

©Shutter2U/IStock

1. Ви можете бігати з більшою швидкістю, ніж на вулиці

Вся справа в тому, що під час кардіо на біговій доріжці ви не відчуваєте опір вітру, у вас під ногами не виявляються різні камені і вам не потрібно пропускати автомобіль, який випадково опинився на вашому шляху.

2. Ви можете бігати з друзями

Ви можете піти в тренажерний зал з друзями і бігати всім разом на доріжках. І незважаючи на те, що всі будуть бігти з різною швидкістю і інтенсивністю, ви будете поруч і зможете поспілкуватися.

3. Ви зможете бути багатозадачними

Під час кардіо на біговій доріжці ви можете читати, дивитися телевізор, слухати аудіокнигу і багато іншого.

4. Ви можете взяти перерву у будь-який час

З біговою доріжкою вам не потрібно шукати громадський туалет або відповідний кущ, щоб справити свою потрібно. Ви зможете в будь-який час відлучитися і повернутися до бігу.

© Bablu Badmash/Flickr

5. Ви не будете губитися під час бігу

Якщо дуже увлектись бігом на відкритому повітрі, тоді можна заграти в такі місця, яких раніше не бачили. З біговою доріжкою такого не буде.

6. Звук бігової доріжки заспокоює

Кардіо на біговій доріжці може стати медитативним сеансом. Особливо вранці, коли мало людей і чути тільки урчящийся звук тренажера. Це відмінне місце для того, щоб заспокоїтися і зібратися з думками.

7. Бігова доріжка прокачує швидкість

Ви можете постійно збільшувати свою швидкість або нахил тренажера кожні кілька хвилин, щоб досягти кращих результатів.

8. Ви можете дивитися телевізор, не відчуваючи себе ледачими

Ви бігаєте і дивіться телевізор. І ніхто вас не зможе дорікнути, що ви лінуйтеся і проводите час даремно.

© UberImages/IStock

9. Вам не потрібно турбуватися про трафік або дратівливих стоп-сигнали

Більше вас не буде турбувати рух машин, погодні умови, пішоходи і темрява.

10. Ви можете провести час різноманітно

Ви можете підготуватися до марафону, прокачати швидкість, поспілкуватися з друзями, подивитися телевізор і т. д. Можете також перетворити кардіо на біговій доріжці в інтервальне тренування, перемикаючи швидкості.

11. Ви ніколи не будете турбуватися про погоду

Ви можете бігати в шортах взимку, не боячись, що будете виглядати нерозумно. Вам не буде страшний дощ і сльота. Погода більше не стане причиною відмови від тренування.

3 способи спалити більше 200 калорій на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Якщо ви не спалюєте необхідну кількість калорій на біговій доріжці, треба внести деякі зміни у ваше тренування, щоб вона приносила результат,
10 вагомих причин, щоб тренуватися на біговій доріжці
© nd3000/iStock Якщо ви досі не тренуєтеся на біговій доріжці, то настав час це змінити. Такі пробіжки володіють рядом переваг у порівнянні з заняттями на вулиці, вже не
4 лайфхака для кращого схуднення при кардіо
©nd3000/IStock Чи відчуваєте ви, що тренування на біговій доріжці перестала приносити користь? Ви, напевно, не раз чули, що, якщо ваше тіло буде виконувати одні і ті ж
Як правильно бігати на біговій доріжці: техніка від школи бігу
© shironosov/iStock Бігова доріжка – корисний винахід, яке допомагає залишатися в тонусі в будь-яку погоду. Але дощ і сніг не єдині причини, чому цей тренажер так
Як схуднути всього лише за допомогою бігової доріжки
© Bell H Franklin/Flickr Деякі з нас у пориві спортивного натхнення починають активно займатися на тренажерах і навіть купують бігову доріжку. Але через деякий час цей
4 поширені помилки на біговій доріжці, від яких слід позбутися
© IStock Незалежно від того, професіонал ви або новачок, необхідно постійно вдосконалювати правильну техніку бігу, щоб запобігти можливі травми на біговій доріжці.