10 вагомих причин, щоб тренуватися на біговій доріжці
13.05.2019 923 0 newsdaily.org.ua

10 вагомих причин, щоб тренуватися на біговій доріжці

В закладки

10 вагомих причин, щоб тренуватися на біговій доріжці

© nd3000/iStock

Якщо ви досі не тренуєтеся на біговій доріжці, то настав час це змінити. Такі пробіжки володіють рядом переваг у порівнянні з заняттями на вулиці, вже не кажучи про їх високу ефективність. Ось кілька вагомих причин від Fitness Magazine, щоб нарешті освоїти цей чудовий тренажер.

1. Ви можете бігти на максимальній швидкості, нічого не побоюючись

Під час тренування на біговій доріжці вам не будуть заважати нерівності на поверхні і неуважні перехожі. Також вам не доведеться побоюватися автомобілів і велосипедистів.

© djiledesign/iStock

2. Ви можете комфортно тренуватися з друзями

Найчастіше спільні тренування на вулиці неможливі, оскільки у всіх ваших друзів може бути різний рівень підготовки. Бігова доріжка дозволяє повністю нівелювати цей фактор.

3. Ви можете поєднувати приємне з корисним

Наприклад, під час пробіжки ви можете дивитися улюблений серіал. І це ніяк не позначиться на ефективності тренування та її безпеки.

4. Ви можете зробити паузу в будь-який момент

Посеред тренування ви можете без проблем зробити перерву на справление природних потреб. Погодьтеся, в парку це може перетворитися у серйозну проблему.

© Vasyl Dolmatov/iStock

5. Ви нічого не втратите

Втрата якихось дрібних речей, наприклад, ключів – це звичайна справа під час пробіжок на вулиці. Бігова доріжка повністю виключає таку можливість.

Читайте також 7 причин почати бігати вже сьогодні

6. Ви можете краще себе контролювати

Під час пробіжки в парку вам буде складно контролювати швидкість свого пересування. Бігова доріжка дозволяє взяти повний контроль над тренуванням.

7. Ви можете тренуватися в будь-який час доби

Погодьтеся, пробіжка у вечірній час – не найкраща ідея. Якщо ви тренуєтеся після роботи, то без бігової доріжки вам просто не обійтися.

© Bojan89/iStock

8. Ви можете не турбуватися про погоду

Пробіжка на вулиці може в будь-який момент зупинитися із-за різкої зміни погоди. Але на біговій доріжці ви можете продовжувати працювати, незалежно від того, що відбувається за вікном.

9. Ви не заблукаєте

Якщо ви бігаєте на довгі дистанції, то можете легко загубитися, забігши в незнайомий район. На біговій доріжці «загубитися» можуть тільки ваші жирові відкладення.

10. Ви можете підвищити ефективність тренування

Наприклад, ви можете взяти в руки легкі гантелі, щоб отримати додаткову навантаження. У парку цей трюк буде абсолютно недоречним.

Читайте також Як схуднути за допомогою кардіо?

15-хвилинне тренування на біговій доріжці для спортивної фігури
©nd3000/iStock Якщо у вас немає часу на багатогодинні тренування достатньо приділити всього 15 хвилин бігу на біговій доріжці. Ефективна та швидка кардіотренування від
3 способи спалити більше 200 калорій на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Якщо ви не спалюєте необхідну кількість калорій на біговій доріжці, треба внести деякі зміни у ваше тренування, щоб вона приносила результат,
11 причин, чому варто полюбити кардіо на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Відомо, що біг позитивно впливає на здоров'я. У західних країнах цього спортивного заняття приділяють достатньо велике значення. Популярна
4 лайфхака для кращого схуднення при кардіо
©nd3000/IStock Чи відчуваєте ви, що тренування на біговій доріжці перестала приносити користь? Ви, напевно, не раз чули, що, якщо ваше тіло буде виконувати одні і ті ж
Як правильно бігати на біговій доріжці: техніка від школи бігу
© shironosov/iStock Бігова доріжка – корисний винахід, яке допомагає залишатися в тонусі в будь-яку погоду. Але дощ і сніг не єдині причини, чому цей тренажер так
30-хвилинне тренування, яка переможе впертий жир на животі й боках
© Bell H Franklin/Flickr Фітнес-тренер Девід Сиик розробив спеціальну програму, яка зробить біг на біговій доріжці більш ефективним, так як максимально задіює м'язи ніг і