Топ-4 вправи для зміцнення кульшового суглоба
06.04.2019 1 177 0 newsdaily.org.ua

Топ-4 вправи для зміцнення кульшового суглоба

В закладки

Топ-4 вправи для зміцнення кульшового суглоба

©verywellhealth.com

Одним з кращих способів зберегти здоров'я кульшових суглобів є робота по зміцненню м'язів, які оточують ваші стегна і ноги. Сайт Very Well Health пропонує вправи по зміцненню кульшового суглоба, які легко працюють в повсякденному житті і можуть бути додані у ваш тренування в залі.

Вміст матеріалу

Для чого потрібні вправи по зміцненню кульшового суглоба

Тазостегновий суглоб відомий як велике гніздове з'єднання, в якому кругла голівка стегна вставляється в чашку тазової кістки. Стегно утримується на місці сильними зв'язками і м'язами, що оточують суглоб. Щоб захистити тазостегновий суглоб від зносу, важливо зміцнити м'язи, які його підтримують. Ваше стегно також контролює стан вашого коліна, тому зміцнення стегон може бути одним з компонентів вашої реабілітаційної програми при болях в коліні.

Вправи по зміцненню кульшового суглоба можуть виконуватися як частину домашньої програми вправ. Вони повинні бути простими і не повинні заподіювати біль.

1. Підтяжка ноги

Лягайте з правого боку. Зігніть праву ногу і покладіть ліву ногу на землю. Повільно підніміть верхню ногу над землею і тримайтеся протягом п'яти секунд, потім повільно опустіть ногу. Повторіть п'ять разів, потім поміняйте ноги.

2. Ізометричне вправа

Лягайте набік і помістіть пояс навколо обох гомілок. Підніміть верхню ногу вгору, притискаючи до ременя, утримуючи коліно прямо. Потримайте позицію протягом п'яти секунд. Повторіть 10 разів.

3. Хіп-флексія

Встаньте прямо. Підніміть праву ногу з підлоги; зігніть її так, щоб створити кут в 90 градусів на стегні. Тримайтеся протягом п'яти секунд, потім повільно опустіть ногу. Повторіть п'ять разів, потім поміняйте ноги.

4. Слайд

Встаньте вертикально спиною до стіни, ноги поставте на ширині плечей. Повільно зігніть коліна, трохи зсунувши спину вниз по стіні, поки ваші коліна не зігнуться під кутом 45 градусів (але не більше, так як це викличе підвищену напругу в колінах). Утримуйте цю позицію протягом п'яти секунд. Починайте випрямити коліна, спираючись на стіну, поки не повернетеся повністю у вертикальне положення з разогнутыми колінами. Повторіть п'ять разів.

Ці вправи для зміцнення кульшового суглоба можуть виконуватися три-п'ять разів на тиждень. Не забувайте влаштовувати дні відпочинку, щоб ваші м'язи стегна відновилися. Якщо ви подбаєте про зміцнення стегон, то зможете краще утримувати рівновагу, нормально ходити і позбутися від болю.

Читайте також Як вибрати правильні кросівки для бігу в місті

4 вправи для зміцнення тазостегнових м'язів
© nd3000/IStock Як зберегти здоров'я кульшового суглоба? Потрібно працювати над зміцненням м'язів ніг і стегон. Для цього необов'язково ходити в спортзал. Ви можете
Корисні вправи для зміцнення кульшового суглоба
© Leon Coupe Fitness Якщо ви періодично відчуваєте біль у нижній частині спини, то це може свідчити про проблеми з тазостегновими суглобами. Неприємні відчуття можуть
10 корисних вправ для зміцнення кульшового суглоба
Зламати стегно – це один з найбільших наших страхів, які приходять з віком. Такий перелом вимагає довгострокового догляду, а його наслідки можуть навіть призвести до
Перевірені вправи, які зроблять п'яту точку привабливішою
© IStock Мрієте, аби до літнього сезону ваші сідниці стали як горіх? Ми розповімо як це зробити! Повторюйте ці вправи і результат не змусить на себе чекати! Image:
4 необхідних вправи, щоб уникнути травм після 40 років
© Wavebreakmedia/IStock Є речі, які з віком стають тільки краще – наприклад, вино і сир. Але одна річ точно не входить в цей список – це здоров'я наших суглобів. З часом,
5 причин, що у вас слабкі сідниці
© youtube Якщо у вас слабкі сідниці, це може порушити баланс, погіршити поставу і, можливо, навіть перервати заняття спортом. Слабкі сідниці можуть викликати зниження