5 причин, що у вас слабкі сідниці
30.05.2019 107 0 newsdaily.org.ua

5 причин, що у вас слабкі сідниці

В закладки

5 причин, що у вас слабкі сідниці

© youtube

Якщо у вас слабкі сідниці, це може порушити баланс, погіршити поставу і, можливо, навіть перервати заняття спортом. Слабкі сідниці можуть викликати зниження рухливості в стегнах, це призводить до неправильного використання решти м'язів і функцій в тілі.

Хороший спосіб перевірити ваші сідниці – зробити одне присідання на нозі настільки низько, наскільки зможете. Згинання коліна до 90 градусів є доброю ознакою того, що сідничні м'язи досить сильні. Ви також можете спробувати встати на одній нозі і спробувати утримувати таз стабільно. Якщо таз нахиляється в протилежну навантаженої нозі бік, то присутній слабкість в сідницях.

Ось кілька інших ознак, які можуть бути пов'язані зі слабкими сідницями:

1. Біль у колінах або стегнах

Якщо ваші коліна або стегна починають хворіти під час тренування, це може бути ознакою більш серйозної проблеми. Біль в зовнішній частині стегна, як правило, є пізньою ознакою слабкості в сідницях, як і біль в передній частині коліна під час бігу.
Один із способів перевірити це полягає в тому, щоб лягти на бік із стегном і коліном абсолютно випрямленими, потім витягнути верхню ногу назад і виконати 5-10 прямих підйомів ноги в повітря. Больові відчуття можуть бути ознакою слабких сідниць.

© UberImages/iStock

2. Погана постава

Якщо ви сутулитеся – це може бути потенційною причиною і загальним показником слабких сідниць. Якщо у вас погана постава або ви горбитесь цілий день, то ви потребуєте зміцнення сідниць. Ви також можете відчувати біль у попереку з-за слабких сідничних м'язів і відсутність рухливості стегна.

© Sebastian Voortman

3. Ненормальна хода

Біг з хитанням в одну сторону або м'язові спазми можуть бути ознакою слабких сідниць. Жорсткий тазостегновий суглоб зазвичай викликає більш серйозно чи очевидно змінену ходу. Якщо в тазостегновому суглобі є жорсткість або брак рухливості, це призведе до ненормального руху у всіх м'язах стабілізатора кульшового суглоба, включаючи сідниці, а в кінцевому підсумку викличе біль і слабкість.

© Huffington Post

4. Підошовний фасциит

Підошовний фасциит або гострий біль і запалення п'яти – це дуже пізній ознака слабких сідниць. Якщо у бігуна хронічна слабкість сідниць, викликає ненормальне становище ноги при зіткненні з землею під час бігу, це може в кінцевому підсумку призвести до болю і подошвенному фасцииту.

© g-stockstudio/IStock

5. Пухирі

Якщо у вас є пухирі або інші проблеми з ногами, це може бути пов'язано зі слабкими сідницями. Новий пухир може вказувати на зміну в русі. Це може бути ознакою поганої ходи або біомеханіки від слабкості сідниць. Проте варто згадати, що це також може бути ознакою того, що вам просто потрібно придбати більш підходящу пару кросівок.

Що б зміцнити ваші сідниці, вам потрібно робити такі вправи, як присідання на одній нозі, звичайні присідання, мертві тяги, monster walks, бічні підйоми ніг, зворотні планки – ось деякі з вправ, які допоможуть зміцнити м'язи.

Домашній спорт: як без штанг і гантелей накачати сідниці і ноги
© hochu.ua Стрункі ноги і підтягнуті сідниці – це завжди красиво і привабливо. Щоб домогтися такого ефекту, деякі з нас регулярно відвідують спортзали, витрачаючи на них
7 вправ для сідниць, які виконувати легко і просто
© Instagram/jenselter Сідничні м'язи — найбільші в тілі людини, але при цьому одні з найбільш нетренованих з-за сидячого способу життя більшості сучасних людей. Під час
Найефективніші вправи для занять вдома, які допоможуть накачати сідниці як горіх
© g-stockstudio/iStock Пропонуємо вам ознайомитися з унікальною добіркою вправ для сідниць будинку, яка буде корисна всім, хто хоче підтягнути попу і ефективно позбутися
Кращі вправи для сідниць, після яких ви будете пишатися собою
© g-stockstudio/IStock Давно хочете підтягнути сідниці, але завжди знаходяться відмовки (немає грошей на спортзал, немає вільного часу і так далі)? Натренувати п'яту
Бразильська фігура: 10 вправ від тренера, які допоможуть накачати сідничні м'язи
© hochu.ua Щоб стати володаркою бразильської фігури, необхідно постійно тренувати сідничні м'язи. Popsugar зібрав 10 супер-ефективних вправ, з якими ваші сідниці стануть
Вправи з власною вагою для ідеальних сідниць
© Youngoldman/IStock Присідання відмінно прокачують м'язи сідниць і задню поверхню стегна, а також зміцнюють квадрицепси. Додайте їх в свою звичайну програму тренувань і