Вправи з власною вагою для ідеальних сідниць
30.05.2019 534 0 newsdaily.org.ua

Вправи з власною вагою для ідеальних сідниць

В закладки

Вправи з власною вагою для ідеальних сідниць

© Youngoldman/IStock

Присідання відмінно прокачують м'язи сідниць і задню поверхню стегна, а також зміцнюють квадрицепси. Додайте їх в свою звичайну програму тренувань і побачите візуальний ефект помітний у вигляді пружних округлих форм

Редакція Newsdaily.org.ua підібрала найбільш ефективні види присідань з власною вагою, які допоможуть знайти апетитні форми.

1. Класичні присідання

© spartan.com

Встаньте прямо, ноги розставте на ширину плечей, стопи паралельно, руки витягніть вперед долонями вниз. Почніть згинати ноги в колінах до тих пір, поки ваші стегна не будуть паралельні підлозі. Напружте сідничні м'язи і прес під час вправи.

2. Присідання на одній нозі

Для більшості людей характерно, що одна нога дещо сильніше, ніж інша. Але роблячи такі присідання, ви зможете вирівняти цей м'язовий дисбаланс. Встаньте у вихідну позицію, як при звичайних присіданнях. Підніміть ліву ногу вгору, трохи зігнувши коліно. Ви можете відвести ногу вперед або назад в залежності від того, в якому положенні ви відчуваєте себе більш стійко. Спираючись тільки на праву ногу, опустіться вниз настільки низько, наскільки зможете. Поверніться в початкове положення.

3. Присідання з пульсацією

Виконайте одне звичайне присідання, але замість того, щоб повертатися в положення стоячи – затримайтеся в нижній точці, коли стегна будуть паралельні підлозі. Зробіть 3 невеликих швидких пружні рухи тазом вгору-вниз на пару сантиметрів.

4. Присідання «Пістолет»

©howcast

Це вправа непросто освоїти, але його результати дійсно того варті.

Встаньте рівно і витягніть вперед руки долонями вниз. Для обважнення можете використовувати одну гантель. Перенесіть вагу тіла на праву ногу, а пряму ліву ногу підніміть перед собою паралельно землі і рук. Плавно присідайте на правій нозі до тих пір, поки ваші стегна не торкнуться п'яти. У нижній точці ліва нога повинна знаходитися на висоті пару см від підлоги. Тепер спробуйте встати, намагаючись не впасти і не опустити на підлогу, ліву ногу.

5. Присідання з піднятими руками

Встаньте рівно, ноги разом. Сідайте на уявний стілець, відводячи таз назад, поки стегна не будуть паралельні землі. Руки витягніть вгору для балансу. Поверніться у вихідне положення або ускладните собі завдання і затримайтеся в «сидячої» позі на кілька секунд.

6. Присідання на носках

Встаньте прямо, ноги разом. Тепер підніміться на носочки і витягніть руки перед собою. Опускайтеся стегнами на уявний стілець, а руками балансуйте, піднімаючи їх вгору. Головне завдання – втриматися на шкарпетках і не впасти. Плавно встаньте.

7. Присідання в позі орла

Встаньте рівно, ноги розмістіть разом, а руки розведіть в сторони. Тепер підніміть праву ногу і обхопіть їй ліву ногу, стопою обхопіть задню частину лівої гомілки. Можете просто покласти стегно правої ноги на стегно лівої. Тепер відведіть руки перед собою так, щоб правий лікоть опинився під лівим, і зігніть їх у ліктях. Передпліччя повинні бути разом. А зараз намагайтеся сісти. Якщо ви добре тримайте баланс, то ви цілком зможете це зробити.

Читайте також 5 вправ, які прокачують сідниці

8. Присідання «Гранд пліє»

Встаньте прямо, п'яти зведіть разом, носки нарізно. Не відводячи стегна назад, згинатися в колінах і сідайте чітко вниз так низько, як тільки зможете. П'яти в нижній точці можна від підлоги трохи відірвати. Поверніться у вихідну позицію.

9. Присідання «Четверочка»

Встаньте прямо, ноги поставте разом, коліна трохи зігніть. Потім підніміть праву ногу вгору, зігніть її в коліні і покладіть щиколоткою на коліно лівої ноги. Плавно, щоб не втратити рівновагу присідайте на лівій нозі до тих пір, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Намагайтеся не перекошувати стегна в ту або іншу сторону. Повільно підніміться і повторіть на іншу ногу.

10. Присідання сумо

© nourishmovelove.com

Ноги необхідно розставити широко, а носки розгорнути назовні. Відведіть стегна назад і присідайте до прямого кута в колінах. Напружте сідниці. Поверніться в положення стоячи. Можна ускладнити вправу важкою гирею або гантелей.

11. Присідання на носках сумо

Для більшої крутості і збільшення навантаження на стегна і сідниці виконайте присідання сумоїста, стоячи на носочках. Намагайтеся не опускати п'яти на підлогу протягом усього руху.

12. Присідання «Сідниці до п'ят»

© dima_sidelnikov/IStock

Встаньте рівно, ноги разом, руки витягніть вперед долонями вниз. Зігніть ноги в колінах і опускайтесь вниз до тих пір, поки ваші сідниці не торкнуться п'ят. П'ятки під час виконання цієї вправи мимоволі відірвуться від землі, а коліна просунуться вперед далеко за рівень пальців ніг.

13. Присідання «Ноги навхрест»

Встаньте прямо і додайте ноги на ширині плечей, руки поставте на стегна. Потім відведіть праву ногу назад і вліво. Присядьте на обох ногах. Обидва коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом. Вага тримайте на передній нозі. Поверніться у вихідне положення.

Читайте також Пліометричні вправи, які зроблять вашу фігуру краще

5 правил присідань з власною вагою для дівчат
© Diy13/iStock Присідання — найбільш ефективні рухи для розвитку не тільки мускулатури стегон і сідниць, але і підтягнутого і плоского живота. Редакція SUPER.UA
6 рухів для кращої тренування сідниць і нижньої частини тіла
© Bojan89/IStock Присідання — краща вправа для сексуальної нижньої частини тіла, тому що вони націлені на прокачування сідниць і квадрицепсов краще, ніж багато інших
Як накачати сідниці, не перекачав при цьому ноги
© g-stockstudio/Istock Багато дівчата уникають вправ на сідниці, оскільки бояться перекачати ноги. У цьому страху є логіка, так як повністю ізолювати якусь конкретну
Кращі 10 вправ для сідниць, з якими вони будуть в тонусі
Багато прагнуть роздобути підтягнуті сідниці, але не знаходять часу для відвідування спортзалу. Якщо ви ставитеся до їх числа, то у нас є для вас чудові новини. Ви
Техніка правильного присідання для накачаних сідниць
Присідання — найважливіші вправи, якщо ви хочете, щоб ваша попа була подкачанной і красивою. Правильна техніка зміцнює м'язи стегон, преса, сідниць, спини, квадрицепси і
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.