Вправи від болю в спині, які легко робити вдома
25.05.2019 69 0 newsdaily.org.ua

Вправи від болю в спині, які легко робити вдома

В закладки

Вправи від болю в спині, які легко робити вдома

© Pexels

Наш сьогоднішній спосіб життя майже не дозволяє нам розслабитися. Для відпочинку часу залишається все менше, адже організму потрібно відновлюватися. Зі спортом ситуація трохи простіше: зараз заняття в тренажерному залі в тренді — багато хто з нас встигають стежити за фігурою. Але що робити тим, у кого робочий графік не дозволяє відвідувати зал, робити ранкові пробіжки або невеликі прогулянки в парку?

Сидяча робота негативно позначається на нашому хребті. У багатьох випадках при болях у спині врятує невелика зміна режиму дня на користь легкого фізичного навантаження. Однак, відчуття дискомфорту в ділянці спини може говорити про серйозні проблеми.

Звернутися до фахівця необхідно, якщо біль не вщухає навіть під час сну, що супроводжується температурою або онімінням кінцівок. Також не варто ігнорувати лікаря, якщо вам менше 18 або більше 60, якщо у вас була травма або має серйозне захворювання. Фахівці також рекомендують припинити заняття в тренажерному залі, поки ви не встановите причину болю в спині.

Повернути хребту силу і тонус можна за допомогою плавної опрацювання всіх м'язів, які його підтримують. Дієвими є 7 вправ для зміцнення м'язового корсету за методикою Валентина Дікуля.

Поперековий відділ

Лежачи на спині, відсунути руки від тулуба. Впертися долонями в підлогу. Повертати стегно до максимальної точки в одну сторону, потім в іншу. Верхня частина тулуба залишається нерухомою і притиснутою до підлоги.

Грудний відділ

Лежачи на спині схрестити руки на грудях, долонями торкнутися передпліч. Ноги на ширині плечей. Лежачи зробити нахили в обидві сторони. Верхня частина тулуба працює, а стегна і ноги залишаються щільно притиснутими до підлоги.

Косі м'язи живота

Лягти на бік. Нижню руку витягнути перед собою вперед, долонею вниз. Верхню руку витягнути вгору вздовж тулуба, долонями торкнутися підлоги. Одночасне підняти голову, ноги і дотягнутися до них рукою, потім плавно повернутися на вихідну позицію. Зробити на кожну сторону.

Задня поверхня стегна

Лежачи на животі випрямитися, витягніть перед собою руки. Повільно піднімати руки вгору, голову і ноги. Роблячи вправу, намагатися акуратно витягнути шию.

Шийний відділ

Лягти на спину, руки зігнути в ліктях, ноги випрямити. Плавно випрямляючи лікті, підняти руки вгору, намагаючись акуратно витягати шию.

  • Вправи на розтяжку

Поперекові м'язи

Лягти на спину, витягнути. По черзі згинаючи ноги в колінах, повільно підтягувати стопи до сідниць, намагатися зробити це максимально близько. Шийний і грудний відділ при цьому максимально розслабити.

Бічні м'язи

Лягти на спину, розкинути руки в сторони, долоні розгорнути до підлоги. Робити плавний рух ногами в різні сторони по підлозі, ніби малюєте півколо.

Варто зазначити, що навантаження потрібно збільшувати поступово. Кожне вправу можна робити по 2-3 підходи. В одному підході 8-12 повторень. Краще починати з 5 вправ, а потім — виконувати повний комплекс, при цьому чергуючи зміцнення і розтяжку.

3 вправи вдома від сутулих плечей і кривий постави
© LittleBee80/IStock Сидячий спосіб життя незворотньо призводить до викривлення постави. Зміни у верхньому відділі хребта, які є причиною сутулих плечей і горба на спині,
Як самостійно позбавитися від болю в спині
Як самостійно позбавитися від болю в спині
Як самостійно позбавитися від болю в спині
02.06.19 Поради про саморозвиток
© LightFieldStudios/iStock У житті сучасної людини нерідко виникають болі в спині. Це може бути пов'язано як з травмами, так і сидячим способом життя. Як позбавитися від
Вправи для спини, з якими у вас буде правильна постава
© fizkes/IStock Від хребта залежить не тільки зовнішня краса (граціозність, стрункість), але і здоров'я вашого організму. Правильна постава — це запорука здоров'я
Супер вправи, які стануть швидкою допомогою для хребта
© bigmir. net Багато стикаються з болем в спині, особливо після робочого дня. Не поспішайте відразу звертатися до лікаря, можливо вам допоможуть заняття спортом.
3 асани з йоги, які позбавлять від болю в спині
©sandsun/IStock Біль у спині зустрічається досить часто. Ця проблема стала вже нормою для багатьох людей: ми працюємо за комп'ютером, опускаємо голову при використанні
6 лайфхаков, які позбавлять від болю в попереку
© spukkato/IStock Згідно з дослідженнями, майже 80% людей в якийсь період свого життя відчувають гостру біль в попереку і причин тому може бути безліч: сидячий спосіб