5 видів кардіотренувань для тих, у кого є травми
21.03.2019 334 0 newsdaily.org.ua

5 видів кардіотренувань для тих, у кого є травми

В закладки

5 видів кардіотренувань для тих, у кого є травми

© nd3000/IStock

Біль у колінах або пережита травма змусила вас припинити тренування? Ви можете продовжувати свої тренування серцево-судинної системи, просто використовуючи інші вправи і напрямки фітнесу.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить п'ять видів вправ, які підійдуть тим, у кого є травми колін.

1. Плавання

Якщо ви знаходитесь в пошуках кардіовправ для травмованих колін, вирушайте в басейн. Плавання забезпечує відмінну тренування, воно універсально і швидко спалює калорії. Воно опрацьовує всі основні групи м'язів вашого тіла, включаючи сідниці, м'язи живота і грудей.

2. Тренажер еліпсоїд

© nd3000/IStock

Еліптичний тренажер — це комфортне кардіо для колін. Під час вправ на еліпсоїді вам потрібно використовувати і руки, і ноги. При цьому щиколотки і колінні суглоби поза загрозою.

3. Гребний тренажер

© microgen/IStock

Гребля — відмінний спосіб спалювати калорії без навантаження на колінні суглоби. Ноги забезпечують підтримку, коли ви виконуєте дію по імітації веслування. Таким чином, нижні кінцівки також отримують навантаження, при цьому немає компресійної навантаження на суглоби.

Якщо спалювання калорій — ваша головна мета, додайте до веслування ще й плавання. Це буде справжній виклик всьому тілу!

4. Велосипед

© Raftrek Adventure Travel

Щоб не тиснути на коліна, уникайте пагорбів і дотримуйтеся рівній місцевості. Трохи підніміть сидіння, щоб зменшити тиск на колінну чашечку.

Який опір ви повинні використовувати? Коли справа доходить до їзди на велосипеді з опором, немає правильного або неправильного відповіді.

Низький опір відмінно підходить для тих людей, хто тільки починає займатися фітнесом, оскільки воно дозволяє нарощувати витривалість.

Якщо ви недавно оговталися від травми коліна, подумайте про хоча б якийсь опір, щоб збільшити свою силу та захистити свої ноги від будь-якого подальшого пошкодження.

5. Вправи на степ-платформі

© Livestrong.com

Це захоплююча і динамічна тренування, яка дозволяє в короткі терміни перетворити тіло і розвинути витривалість.

Виконання:

  • Зробіть крок на платформу правою ногою і зробіть крок лівою ногою. Спочатку поверніть на підлогу праву ногу, а потім ліву. Повторіть рух, починаючи з кроку лівою ногою.
  • Поставте на степ праву ногу, і призначте до неї ліву. Спочатку зніміть ліву ногу, потім праву. Наступного разу виконуйте, починаючи з лівої ноги.
  • Зігніть праву ногу в коліні і поставте її на платформу. Зробіть рух лівою ногою так, начебто збираєтеся також встановити її на опору, але зробивши підйом, опустіть її на підлогу. Повторіть для іншої ноги.
  • Перенесіть праву ногу на степ, а ліву зігніть в коліні і підтягніть як можна ближче до грудей. Після цього опустіть ліву ногу на підлогу, і призначте до неї праву. Повторіть цю вправу правою ногою.
  • Повторите 10 разів для більшого спалювання калорій.

Читайте також: Поради експертів, які допоможуть правильно і дієво присідати

9 кардіовправ для тих, у кого проблеми з колінами
© sandsun/iStock Біль, похрускування і невелика скутість рухів в колінах — це не привід відмовлятися від занять спортом. Головне — вибрати правильні навантаження, від
6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
© Hi-Photo/IStock Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими
9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і
Поплаваємо? Кілька причин проміняти спортзал на басейн
Не вражають зимові тренування? Нудно на біговій доріжці? Потрібні зміни? Чому б не додати трохи водних процедур в спортивну рутину. Адже плавання — це не тільки для
Як схуднути за допомогою кардіо?
© SerrNovik/iStock Не всі сприймають кардіотренування як серйозний спосіб схуднути, однак це далеко не так. Взагалі кардіо дуже добре спалює жир, оскільки організму
Топ-8 спортивних навантажень, які вплинуть на вас краще бігу
© gzorgz/iStock Фізичні вправи важливі для всіх, але всі вони вимагає мотивації. Однак неможливо відчути мотивацію, коли ви ненавидите те, що робите. З іншого боку,