9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
25.06.2019 1 762 0 newsdaily.org.ua

9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло

В закладки

9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло

©Jacob Ammentorp Lund/IStock

Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і спалюється маса калорій. Крім того, плавання запобігає серцеві захворювання і задіє всі групи м'язів. Сьогодні ми поділимося з вами основними техніками плавання, серед яких ви зможете вибрати для себе найбільш підходящу.

Фрістайл

Фрістайл – це техніка плавання вільним стилем. Тобто плавець може плисти будь-якими способами. Такий вид плавання при інтенсивному навантаженні дозволяє спалювати до 700 калорій на годину.

Плавання на спині

Плавання на спині запобігає проблеми з хребтом, розвиває координацію і нормалізує дихання. Цей стиль плавання задіює руки, плечі, спину, сідниці, ноги і прес, дозволяючи спалювати до 500 калорій на годину.

Брас

Брас – це найпопулярніший стиль плавання, знайомий багатьом з дитинства. Він задіює плечі, ноги, стегна, спину, груди і руки, спалюючи до 720 калорій на годину.

Батерфляй

Це один з найбільш технічно складних стилів плавання, який передбачає попередню фізичну підготовку. Однак він також є одним з найбільш ефективних для всіх груп м'язів. Під час плавання в техніці батерфляй витрачається максимум енергії і сил, а також спалюється до 800 калорій на годину.

Плавання по-собачому

Стиль плавання по-собачому є дуже простим і відмінно підходить новачкам. Це базовий стиль плавання, який не використовується на змаганнях, але дозволяє плавцям освоїти ази цього виду спорту.

Плавання на боці

Плавання на боці характеризується асиметричними рухами руками і одночасними рухами ногами. Цей стиль дозволяє без праці і втоми долати довгі відстані.

Підводне плавання

Підводне плавання дозволяє розвинути силу, швидкість і витривалість, а також навчитися надовго затримувати дихання. Цей вид плавання передбачає хорошу розтяжку рук і ніг.

Плавання кролем

Це найбільш швидкісний спосіб плавання, який вимагає великих фізичних зусиль. Під час плавання кролем працюють м'язи стегон, ніг, сідниць, спини і рук.

Трежен

Це стиль являє собою сукупність кроля і брасса. Розмашисті рухи рук поєднуються з рухами ногами в горизонтальній площині.

Спробуйте освоїти одну з представлених вище технік плавання, щоб поліпшити своє здоров'я і фізичну форму.

10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням
©Wavebreakmedia/IStock Плавання – один з найбільш корисних видів спорту для жінок, що допоможе сформувати витончену, спортивну фігуру і поліпшити загальний стан здоров'я.
4 ради про схуднення під час плавання
© vfigure.ru Не секрет, що в більшості випадків люди починають займатися спортом, щоб позбутися від зайвої ваги. Існує міф про те, що плавання не допомагає худнути, тому
10 енергійних вправ для швидкого спалювання калорій
© builderbody Енергійні вправи хороші тим, що вони дозволяють спалювати максимум калорій за короткий проміжок часу, розганяти кров, покращувати метаболізм і привести
Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією
© JaySi/iStock Психічні захворювання зачіпають мільйони людей у Великобританії. При цьому приблизно п'ята частина дорослих британців проявляє симптоми тривоги або
5 ключів для вдосконалення техніки плавання
Вода — це оптимальне середовище для фізичних тренувань, а плавання давно вважається одним з кращих видів спорту як для здорових людей, так і тих, кому не можна
6 занять фітнесом, які допоможуть втратити максимальна вага
© Bojan89/IStock Які вправи потрібно робити, щоб схуднути? Багато хто задається цим питанням, вибираючи між різними видами тренувань. Щоб вона принесла максимальну