Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією
27.03.2019 896 0 newsdaily.org.ua

Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією

В закладки

Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією

© JaySi/iStock

Психічні захворювання зачіпають мільйони людей у Великобританії. При цьому приблизно п'ята частина дорослих британців проявляє симптоми тривоги або депресії. Про це свідчить Фонд психічного здоров'я. Проте регулярне плавання може допомогти зменшити симптоми тривоги або депресії, повідомляється в нових дослідженнях.

Редакція The Independent розповіла детальніше про зв'язок плавання і лікування психічних захворювань.

Вміст матеріалу

Опитування: як плавання впливає на психічне здоров'я?

Згідно з дослідженням YouGov, замовленому Асоціацією любителів плавання Swim England, 1,4 мільйона дорослих у Великобританії виявили, що кава позитивно впливає на їх тривогу або депресію.

Крім того, майже півмільйона дорослих, які плавають й мають проблеми з психічним здоров'ям, заявили, що плавання призводить до того, що вони менше відвідують лікарів, щоб обговорити своє психічне здоров'я.

Опитування показало, що близько 3,3 мільйона британців у віці старше 16 років, які мають проблеми з психічним здоров'ям, плавають, принаймні, кожні 2-3 тижні.

Коли питали про те, як плавання впливає на їх психічний стан, 43% плавців заявили, що воно змушує їх відчувати себе щасливіше. 26% сказали, що воно змушує їх відчувати себе більш мотивованими. 15% заявили, що їм легше справлятися з повсякденними справами.

Чому варто включити плавання в програму своїх тренувань?

Хейлі Джарвіс, керівник відділу фізичної активності в психіатричній лікарні «Розум», підкреслила важливість фізичних вправ як для тіла, так і для розумового благополуччя. «Ми всі знаємо, що займатися фізичними вправами, такими як плавання, добре для нашого тіла», — каже вона. «Але наше фізичне і психічне здоров'я тісно пов'язані. Крім того, фізичний розвиток також може бути дуже корисно для нашого психічного здоров'я.

«Якщо людина більш активний, в більшості віку спостерігається тенденція до зниження показників депресії».

Ян Кумминг, голова Комісії з плавання і охорони здоров'я, зазначив, що плавання може бути заспокійливим.

«Фізична активність в будь-якій формі може надати позитивний вплив на психічне здоров'я людини. Однак плавання унікально. Так, плавучість води гарантує, що кожен зможе підібрати собі відповідний темп вправ», — говорить він.

«Плавання особливо добре для людей з обмеженими можливостями».

Дослідження показують, що просто перебування у воді може стати відновлювальним заняттям, особливо плавання на спині».

Читайте також Що буде, якщо бігати кожен день, і чи це корисно

10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням
©Wavebreakmedia/IStock Плавання – один з найбільш корисних видів спорту для жінок, що допоможе сформувати витончену, спортивну фігуру і поліпшити загальний стан здоров'я.
9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і
Корисний спорт: захворювання, які здатні вилікувати заняття в басейні
© JaySi/iStock Басейн – це чудове місце, щоб розслабитися, весело провести час, а також вилікуватися від багатьох захворювань. Це не тільки приємно, але і корисно!
4 ради про схуднення під час плавання
© vfigure.ru Не секрет, що в більшості випадків люди починають займатися спортом, щоб позбутися від зайвої ваги. Існує міф про те, що плавання не допомагає худнути, тому
Як правильно дихати під час плавання: базові поради та вправи
© Pexels/Рixabay Правильна техніка дихання часто є однією з серйозних проблем, з якими доводиться стикатися людям під час плавання. Редакція Епјоу Swimming розповіла
Чому так корисний каякінг і чи потрібен він вам
© kzenon/iStock Якщо ви втомилися від тренувань у спортзалі, то варто задуматися про альтернативні способи спалювання зайвих калорій. Наприклад, ви можете спробувати