10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням
03.06.2019 399 0 newsdaily.org.ua

10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням

В закладки

10 причин, чому жінкам важливо займатися плаванням

©Wavebreakmedia/IStock

Плавання – один з найбільш корисних видів спорту для жінок, що допоможе сформувати витончену, спортивну фігуру і поліпшити загальний стан здоров'я. Сьогодні ми розповімо вам детальніше про переваги плавання.

Плавання – це комбінація кардіо і силового тренування

Плавання дозволяє активно спалювати калорії і задіяти всі групи м'язів. Крім того, вода приблизно в 800 разів щільніше повітря, тому ваші м'язи під час плавання перебувають під постійним опором.

©SolisImages/IStock

Плавання корисно для ваших суглобів

Займатися плаванням можна навіть тим, хто має проблеми з суглобами. Плавання покращує рухливість тіла і не виснажує так, як заняття в спортзалі.

Плавання корисно для ваших легенів

Правильне дихання грає в плаванні ключову роль, що в свою чергу позитивно позначається на здоров'ї легенів. Також правильне дихання під час плавання стабілізує артеріальний тиск і серцевий ритм.

©Wavebreakmedia/IStock

Плавання розвиває витривалість

Плавання відмінно розвиває витривалість, що дозволяє вам долати великі відстані за короткий термін і при цьому менше втомлюватися. Крім того, плавання тренує всі групи м'язів і приводить їх в тонус для кращої продуктивності.

Плавання підходить всім

Плавання підходить жінкам будь-якого віку і рівня фізичної підготовки: молодим, літнім людям, вагітним і т. д. Ви можете вибирати підходящий для себе темп плавання і інтенсивність навантажень.

©torwai/IStock

Плавання знімає стрес

Вода чудесним чином знижує рівень стресу і покращує настрій, а також запобігає депресії і викликає почуття спокою.

Плавання зберігає молодість

Вчені стверджує, що плавання сприятливо впливає на кров'яний тиск, рівень холестерину, серцево-судинну систему, здоров'я центральної нервової системи, когнітивну функцію, м'язову масу і біохімію крові. Все це дозволить вам виглядати набагато молодше своїх років і запобігти передчасному старінню.

Плавання запобігає атрофії м'язів

Сидячий спосіб життя часто викликає атрофію м'язів, однак плавання допоможе вам цього уникнути. Під час плавання активно працюють руки, плечі, сідниці, спина і ноги, що дозволяє вам залишатися у формі і вдосконалювати своє тіло. Крім того, плавання допомагає вирівняти поставу.

©SolisImages/IStock

Плавання стимулює роботу мозку

Згідно з дослідженнями, плавання збільшує кровотік в мозок на 14 відсотків. Дослідники вважають, що тиск води здатне стимулювати роботу мозку.

Плавання відкриває нові можливості

Плавання — це життєвий навик, який відкриває двері унікальним можливостям: переплисти через затоку, побачити підводний світ, вирушити у кругосвітню подорож на яхті, взяти участь у професійному запливі і т. д.

Сподіваємося, ці факти спонукають вас на те, щоб спробувати такий корисний вид спорту, як плавання.

9 видів плавання, з якими ви полюбите своє тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Плавання — це чудовий вид спорту, який підходить людям будь-якого віку. Під час занять поліпшується робота серцево-судинної системи і
Як плавання може допомогти в боротьбі з депресією
© JaySi/iStock Психічні захворювання зачіпають мільйони людей у Великобританії. При цьому приблизно п'ята частина дорослих британців проявляє симптоми тривоги або
4 ради про схуднення під час плавання
© vfigure.ru Не секрет, що в більшості випадків люди починають займатися спортом, щоб позбутися від зайвої ваги. Існує міф про те, що плавання не допомагає худнути, тому
Корисний спорт: захворювання, які здатні вилікувати заняття в басейні
© JaySi/iStock Басейн – це чудове місце, щоб розслабитися, весело провести час, а також вилікуватися від багатьох захворювань. Це не тільки приємно, але і корисно!
4 легкі тренування, які підійдуть вагітним
© The Bump Ви зовсім недавно дізналися, що вагітні, і тепер дивується, як же бути з абонементом в спортзал? Для того щоб не втрачати форму і мати достатньо сил для
5 ключів для вдосконалення техніки плавання
Вода — це оптимальне середовище для фізичних тренувань, а плавання давно вважається одним з кращих видів спорту як для здорових людей, так і тих, кому не можна