Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера
21.05.2019 438 0 newsdaily.org.ua

Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера

В закладки

Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера

© SeventyFour/iStock

Часом бувають такі дні, що тіло зовсім не налаштований на фізичну активність. Вам хочеться просто лягти і нічого не робити. В тренажерний зал йти зовсім не хочеться. Що ж робити коли лінь тренуватися? Залишитися вдома – не варіант! Popsugar запитали, що робить тренер, коли йому лінь тренуватися.

Вміст матеріалу

Збираємо волю в кулак і слідуємо порад тренера!

Лінь тренуватися: що робити?

Трапляються такі дні, коли на вас нападає небажання що-небудь робити. І думка про тренуванні трохи пригнічує. Насамперед потрібно розібратися в причинах. Може ви захворіли або вас щось турбує? Прислухайтеся до організму. Якщо ви відчуваєте нездужання або що-то дійсно болить, тоді залишіться вдома. А краще підіть замість тренування до лікаря. Якщо ні, і це просто лінь або хандра, то негайно надягайте спортивну форму! Тренер розповіла, які вправи допоможуть вам впоратися із завданням і потренуватися в лінивому режимі.

Спеціальна тренування для «ледачих» днів

Ця тренування допоможе вам тримати форму незважаючи ні на що. Звичайно, вона не розрахована на те, щоб виконувати її постійно. Вона допоможе вам впоратися з нудьгою, не пропускаючи тренування.

  • Розімніть так, як ви це зазвичай робите.
  • Візьміть пару гантелей вагою 5-10 кг перед тим, як йти на бігову доріжку. Відкладіть гантелі і встановіть на доріжці будь нахил у проміжку між 5.0 і 10.0.
  • Перед тим, як встановити швидкість, візьміть гантелі назад в руки. Швидкість повинна бути десь між 4 (це для легкої ходьби) і 8 км (ходьба жвавіше). Швидкість завжди можна поміняти, щоб вона максимально відповідала вашим потребам.
  • Тримайте гантелі в руках, опущених вздовж тіла. Стежте, щоб плечі були розслаблені, а груди – відкрита. Якщо почнете сутулитися – значить потрібно зменшити вагу.
  • Продовжуйте ходьбу протягом 20 хвилин.

Не забудьте розтягнутися в кінці тренування!

Таке тренування дозволить вам не сильно напружуватися. Тим не менш, вона дасть тілу навантаження і не дозволить вам байдикувати! Лінь тренуватися? Буває! Але це зовсім не привід пропускати тренування!

Читайте також Що їсти перед тренуванням, щоб швидше спалити жир

Чому нам не хочеться тренуватися: загадки роботи мозку
©Nathan Cowley/Pexels Коли мова йде про спорт, багато хто з нас свідомо відмовляються від тренувань через власну лінь. При цьому лише деякі змушують себе йти в спортзал
Поради щодо отримання максимальної користі від тренування
Як відомо, фізичні вправи корисні для всіх: вони допомагають скинути вагу, наростити м'язову масу, стати сильніше, зменшити стрес, поліпшити здоров'я і підвищити енергію.
Поради від 4 різних тренерів, які дозволять вибудувати оптимальну кількість спорту
©UberImages/iStock Багато людей задаються питанням: «Як часто потрібно тренуватися протягом тижня, щоб тримати м'язи в тонусі?». Сьогодні ми розповімо вам, що думають про
9 речей, які не варто робити в спортзалі
©UberImages/IStock Перш, ніж починати тренуватися в спортзалі, вам варто врахувати деякі правила, які допоможуть уникнути банальних помилок. Сьогодні ми розповімо, чого
4 ради для мислення, які покращують продуктивність
© Bojan89/IStock Тренування будуть ефективними лише в тому випадку, якщо ви будете викладатися на 100% своїх можливостей. Це складно не тільки фізично, але й
Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу
© dima_sidelnikov/IStock Силові тренування дуже важливі, чи хочете ви схуднути або просто відчувати себе сильніше і краще. Сертифікований тренер Меган Ренчер розповіла