Як схуднути за допомогою кардіо?
14.06.2019 492 0 newsdaily.org.ua

Як схуднути за допомогою кардіо?

В закладки

Як схуднути за допомогою кардіо?

© SerrNovik/iStock

Не всі сприймають кардіотренування як серйозний спосіб схуднути, однак це далеко не так. Взагалі кардіо дуже добре спалює жир, оскільки організму потрібна додаткова енергія.

Кардіотренування – це будь-які вправи, що викликають прискорене биття серця. Основні види – біг, ходьба, велоспорт, плавання, аеробіка, активна йога. До того ж, силові вправи можуть виконуватися в кардиорежиме.

© skeeze/Pixabay

Жиросжигание при кардиотренировках

Кількість калорій, які йдуть під час фізичного навантаження або кардіотренування залежить не від конкретних вправ, активності, а від тривалості тренування і частоти серцебиття.

Також важливо правильно оцінювати спалювання калорій і споживані продукти. Тому краще спочатку підраховувати калорії, ніж намагатися спалити більше калорій в залі.

Під час різних типів навантажень спалюється різну кількість калорій. Наприклад, за 30 хвилин занять різними видами активності спалюється від 90 до 555 ккал.

 • Силовий тренінг — 90-133
 • Водна аеробіка — 120-178
 • Хатха йога — 120-178
 • Повільна аеробіка — 165-244
 • Активний силовий тренінг — 180-266
 • Аеробіка — 210-311
 • Велотренажер — 210-311
 • Гребний тренажер — 210-311
 • Крос-фіт — 240-355
 • Плавання — 300-444
 • Стрибки на скакалці — 300-444
 • Біг зі швидкістю 10 км/год — 375-555

Кардіо і схуднення

Регулярні кардіотренування дозволяють розвивати здатність організму формувати резерви енергії в м'язах для виконання вправ, а не тільки миттєве спалювання калорій.

Цей фактор змінює процеси метаболізму, а надлишок калорій вуглеводів запасається глікогеном в м'язах. Тому важливо поєднувати тренування і правильну дієту.

©JackF/iStock

Краще кардіо для схуднення

Кардіотренування для схуднення повинна бути тривалою (не менше 30-40 хвилин) або виконуватися відразу після силового навантаження.

Також можливе виконання високоінтенсивних інтервальних тренувань, але цей спосіб в основному використовується спортсменами. У разі ж необхідності схуднути на кілька кілограмів краще робити тривалі тренування помірної інтенсивності.

Техніка бігу

Біг для непідготовленого новачка не тільки не корисний, а іноді і небезпечний. Неправильна техніка, невідповідна взуття легко можуть стати причиною травми. Також не варто бігати людям з надмірною масою, оскільки ударні навантаження негативно впливають на їх суглоби. Краще починати з швидкої ходьби, гребного тренажера або плавання.

Кардіо і силові

Кардіотренування перед силовий – частина обов'язкової розминки, вона необхідна для підготовки організму до навантажень, а також для поліпшення кровопостачання.

Кардіо після силового тренування різко підвищує рівень гормону стресу кортизолу, який негативно впливає на м'язи і відповідальний за набір жиру на животі.

Програма кардіотренувань

Найкраще – ретельно фіксувати результати, тому треба записувати, скільки разів в тиждень було виконано кардіо, як довго тривала тренування, середній пульс і самопочуття після.

Оптимально для схуднення та жіросжіганія – 2-4 тренування на біговій доріжці або велотренажері, кожна по 30-50 хвилин, пульс – 120-130 ударів. При добовій дефіцит калорій у 300-400 цей режим дозволить скинути 2-3 кг на місяць.

© sergio_kumer/IStock

Стимулюють роботу серцево-судинної системи кардіотренування необхідні як для розминки, так і для нормалізації метаболічних процесів в організмі, правильної тренування для схуднення.

Читайте також Оптимізація тренування, яка дозволить швидше наростити м'язи

5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
© Pexels/Pixabay Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко,
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
5 видів кардіо, які допоможуть схуднути краще, ніж біг
©Pixabay Кардіотренування для схуднення – відмінна річ! Вони можуть творити дива з вашою працездатністю і здатність відновлюватися між важкими заняттями. Іншими словами,
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Як розставити пріоритети між кардіо і силовими навантаженнями
© x-reflexnaja/iStock Існує поширена помилка: кардіо є основним каталізатором втрати жиру. Ви, напевно, не раз чули, що для того, щоб схуднути, потрібно почати бігати.