5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
24.05.2019 396 0 newsdaily.org.ua

5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг

В закладки

5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг

© Pexels/Pixabay

Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко, то вам потрібні кардіо тренування. Кардіо – самі жиросжигающие тренування. Вони прискорюють серцебиття і організм спалює більше калорій. Займаючись фітнесом, робіть упор на кардіо. Це допоможе швидше спалювати жир.

Вміст матеріалу

Жир просто «зникає» від цих вправ!

Які кардіо-тренування найефективніші?

Є різні вправи для спалювання жиру. Ось добірка найефективніших. Навіть якщо ви працюєте «на масу», все одно кардіо вправи повинні бути в вашій тренуванні. Намагайтеся виконувати жиросжигающие тренування не менше трьох разів у тиждень.

Стрибки на скакалці

Одне з кращих кардіо вправ для зниження ваги. Стрибки на скакалці спалюють до 600 ккал на годину. Таке вправи сприяє:

  • прискоренню метаболізму;
  • підвищення щільності кісток;
  • зміцненню м'язів ніг;
  • поліпшенню роботи серця.

Біг

Біг – дуже ефективна вправа для спалювання жиру. Кількість спалених калорій залежить від різних факторів. Швидкість бігу дуже важлива. Чим швидше бігаєте, тим більше калорій спалюється. Краще бігати в одному темпі. Наприклад, відмінно підходить біг підтюпцем і інтервальний біг. Так само велику роль відіграє вага. Чим більше ви важите, тим швидше будете худнути.

Біг по сходах

А ось і сама-сама ефективна тренування! Біг вгору по сходинках спалює 1000 ккал в годину. Всього за тиждень ви можете попрощатися з 1 кг жиру. Навіть просто ходьба по сходах вгору – супер жиросжигающее вправу. Відчуйте себе Роккі Бальбоа – пробіжіться по сходинках! Скажіть «ні» ліфту!

Сайклінг

Тренування на велотренажері – відмінний спосіб додати кардіо у свою звичну тренування. Їзда на велосипеді відмінно спалює жир і зміцнює м'язи. За годину тренування можна позбутися від 400-600 ккал. Ще краще кататися на велосипеді по вулицях, схилах і бездоріжжю. У зимовий період можете обмежитися велотренажером.

Танці-зумба

Зумба – відмінний спосіб поєднати кардіо, танці та фітнес. Ефективність зумбі залежить від багатьох факторів. Можна спалити від 350 до 650 ккал за годину. Але все залежить від інтенсивності тренування, ваги, м'язів і інших параметрів.

Якщо ваша мета отримати струнку фігуру – жиросжигающие тренування повинні стати основою вашого фітнесу. Чергуйте різні вправи зі списку, міняйте інтенсивність, швидкість і навантаження. Результат не змусить себе довго чекати! Вам більше не доведеться ховати свою фігуру під мішкуватим одягом!

Читайте також Як позбутися від жиру на животі без строгих дієт і виснажливого фітнесу

Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях
© Victor Freitas/Pexels Якщо кращий спосіб жіросжіганія – не кардіо і дієта? Силові тренування не поступаються кардіо в ефективності створення підтягнутого тіла. Принципи
Як схуднути за допомогою кардіо?
© SerrNovik/iStock Не всі сприймають кардіотренування як серйозний спосіб схуднути, однак це далеко не так. Взагалі кардіо дуже добре спалює жир, оскільки організму
Як розставити пріоритети між кардіо і силовими навантаженнями
© x-reflexnaja/iStock Існує поширена помилка: кардіо є основним каталізатором втрати жиру. Ви, напевно, не раз чули, що для того, щоб схуднути, потрібно почати бігати.
3 тренування для поліпшення метаболізму
© SARINYAPINNGAM/IStock Для того, щоб схуднути, потрібно, щоб обмін речовин в організмі людини відбувається без яких-небудь порушень. Чим швидше ваш метаболізм, тим
Експерти з'ясували, чи дійсно потрібно кардіо для схуднення
© RyanKing999/iStock У світі фітнесу існують 2 типи людей: ті, хто не мислять життя без кардіотренувань і ті, які їх повністю ігнорують. Якщо ви ставитеся до другого
7 помилок в дієті, які заважають вам схуднути
© Shutterstock Коли справа доходить до схуднення, більшість людей роблять банальні помилки, які заважають їм здобути бажану фізичну форму. Сьогодні ми розповімо вам,