Важливе вправа, яка необхідна вам в кожній вашій тренуванні
06.06.2019 742 0 newsdaily.org.ua

Важливе вправа, яка необхідна вам в кожній вашій тренуванні

В закладки

Важливе вправа, яка необхідна вам в кожній вашій тренуванні

© kieferpix/iStock

Якщо ви стежите за новинками в світі здоров'я та фітнесу, чи то, напевно, зможете назвати найпопулярніші вправи – інтервальні тренування високої інтенсивності, станова тяга з великою вагою, кікбоксинг, пілатес та інші. Але є одна вправа – просте і доступне – про який ми часто забуваємо. Active поділилися простий і результативною методикою.

Просте вправу, яке легко можуть робити і новачків і профі!

Просто, але дуже ефективно!

© Yobro10/IStock

Мова йде про ходьбі! Для багатьох ця вправа може здатися марною тратою часу, але це не так. Ходьба благотворно впливає як на фізичне, так і на психічне здоров'я. Плюс, цей вид фізичної активності має малу ударну активність, може виконуватися в будь-яких умовах і може допомогти вам вийти на новий рівень тренувань.

Переваги ходьби

Ходьба є одним з найбільш досліджуваних вправ, здебільшого з-за своєї доступності більшості людей. Крім цього, ходьба має також багато інших явних плюсів для вас!

Знижує кров'яний тиск і холестерин

Вправи в цілому благотворно впливають на здоров'я, і ходьба – не виняток. Регулярна ходьба на 7% знижує ризик підвищеного кров'яного тиску і високого рівня холестерину – двох ознак серцевого нападу і коронарної хвороби серця.

Покращує здоров'я мозку

© Liderina/IStock

Присвячуючи свій час ходьбі, ви збільшуєте кількість сірої речовини в мозку. Сіра речовина – важливий індикатор здоров'я мозку та захист від когнітивних розладів.

Продовжує життя

Хочете прожити довше? Починайте ходити. Дослідження показали, що 3 години ходьби в тиждень (приблизно 25 хвилин в день) на 11% знижує ризик ранньої смерті, порівняно з тими, хто приділяє фізичної активності менше часу або взагалі не приділяє цьому час.

Читайте також 10 вправ, з якими ви завжди будете здоровими та підтягнутими

Покращує настрій

© Pexels/Pixabay

Чи бувало у вас таке, що ви вирішували «пройтися», щоб відволіктися і «провітритися»? Цьому є наукове пояснення. Ефект від ходьби посилюється, якщо це відбувається на природі, де чисте повітря і спокійна атмосфера. Такі прогулянки допомагають запобігти зациклення на негативному досвіді і поганих емоціях.

Підвищує креативність

Якщо ваші кращі ідеї з'являються під час чи після прогулянки – цьому є пояснення. Ходьба дозволяє вам вільніше мислити і включити уяву на повну потужність – це піднімає рівень креативності в середньому на 60%.

Ходьба і схуднення

© zdenkam/IStock

Більшість людей переживають з приводу своєї ваги – адже сидячий спосіб життя і калорійна їжа часто сприяють появі зайвих кілограмів. Ходьба може допомогти і в цьому питанні: вона справляє меншу навантаження на організм, ніж інші вправи, і, в той же час, допомагає поступово позбавлятися від зайвих кілограмів (спалюється близько 100 калорій за 1 км). Тим не менш, однозначна той факт, що більш інтенсивні тренування – наприклад, біг – допоможуть вам спалити більше калорій.

Включення в режим ходьби

Вам не потрібно буде відмовлятися від звичних або улюблених тренувань на користь ходьби. План фізичних навантажень для здоров'я та схуднення повинен включати в себе різноманітні вправи, щоб задіяти різні групи м'язів і не викликати нудьги або звикання. Просто додайте ходьбу 1-2 рази в тиждень і намагайтеся вибиратися на природу.

Якщо ви не займаєтеся активними тренуваннями на даний момент, просто включіть в свій розпорядок дня ходьбу. Як мінімум, намагайтеся менше користуватися транспортом і ліфтом. Коли з'являється вільний час, намагайтеся влаштовувати міні-походи в парках, лісах або прогулянки на річковому або морському березі – це однозначно поліпшить ваше здоров'я і самопочуття.

Читайте також 5 поширених помилок при спортивній ходьбі

Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше
© iStock Коли новачки записуються в спортзал, вони часто не впевнені, що їм робити після того, як переступлять поріг будівлі. Одні намагаються визначитися з тим, які
12 супер вправ, які допомагають жінкам
© bruce mars/Рexels Багато жінок роблять помилку, коли починають використовувати чоловічі програми тренувань. Такий підхід до фітнесу може тільки нашкодити. Існують
7 недооцінених вправ, які обов'язково варто спробувати
©jacoblund/IStock Класичні вправи (віджимання, присідання, жим лежачи, підтягування і згинання тулуба лежачи на підлозі) принесуть користь вашому тілу, так як вже не раз
Домашня програма тренувань, для якої потрібен невеликий вага
© Olga Niekrasova/IStock Для домашніх тренувань потрібні гантелі, бажання і знання про правильне харчування. Головне завдання – це зосередитися на виконанні вправ і
10 великих вправ, які прокачують одночасно все тіло
© g-stockstudio/IStock Щоб досягти серйозних результатів у фітнесі, потрібно використовувати комплексні тренування, які задіють усі тіло. Але для цього зовсім не
5 вправ, які урізноманітнюють ваші тренування
© 9Coach Основою кожного тренування в спортзалі є базові вправи (жим штанги лежачи, станова тяга, присідання тощо), але не варто недооцінювати й тренування на блоках. Ці