Топ-8 спортивних навантажень, які вплинуть на вас краще бігу
13.03.2019 386 0 newsdaily.org.ua

Топ-8 спортивних навантажень, які вплинуть на вас краще бігу

В закладки

Топ-8 спортивних навантажень, які вплинуть на вас краще бігу

© gzorgz/iStock

Фізичні вправи важливі для всіх, але всі вони вимагає мотивації. Однак неможливо відчути мотивацію, коли ви ненавидите те, що робите. З іншого боку, досить легко продовжувати роботу, яку ви дійсно любите.

Є багато видів спорту і фізичних занять, які мають великі переваги для здоров'я. Всі вони не пов'язані з бігом. Редакція Вustle пропонує спробувати різні спортивні навантаження, які допоможуть вам добитися ідеального тіла.

Вміст матеріалу

1. Прогулянки

© Fotorech/Pixabay

Ходьба — це відмінна вправа. З нею ви можете отримати всі переваги помірних вправ з дуже низьким ризиком отримання травми. Вам треба частіше ходити протягом більш тривалих періодів часу, щоб отримати ті ж переваги, що і біг. Гарвардська медична школа рекомендує 30 хвилин швидкої ходьби п'ять днів на тиждень.

2. Плавання

Плавання спалює калорії і забезпечує тренування всього тіла. Воно також має слабкий вплив на тіло і знижується ризик отримання травми. Однак, під час плавання, прокачуються абсолютно всі м'язи тіла.

3. Йога

© StockSnap/Pixabay

Йога чудово підвищує гнучкість, покращує поставу і позбавляє від стресу. Якщо ви шукаєте сильну кардіо-тренування, спробуйте Ashtanga або Vinyasa. Якщо ви шукаєте щось розслаблююче, спробуйте Хатха-йогу.

4. Танці

Згідно з Медичного центру Університету Рочестера, танці можуть призвести до зниження стресу, поліпшення балансу, зниження ваги, поліпшенню когнітивних здібностей і загального стану здоров'я. Непогано, так? Приєднайтесь до танцювального класу місцевої школи танців або спробуйте заняття з фітнесу у вашому спортзалі.

Читайте також Спортзал або танці? 4 види аеробіки і їх переваги

5. Піший туризм

© Hermann/Pixabay

Деякі люди просто не мотивовані на відвідування спортзалу. Їм вони здаються холодними і непривабливими. Однак, піший туризм по красивій сільській місцевості — відмінний варіант навіть для самих ледачих. Піші прогулянки мають всі переваги ходьби, з додаванням вправ по схилу і вниз по схилу.

6. Гребля

Гребля — це відмінна спільна робота, яка зміцнює ваше тіло і систему стабілізації. Крім того, ви можете поспілкуватися з друзями, працюючи в команді.

6. Лижі

© Up-Free/Pixabay

Лижний спот — відмінна можливість відпочинку і тренування на відкритому повітрі. До того ж, у вправах задіюються і руки.

7. Велоспорт

Велоспорт спалює багато калорій, незалежно від того чи їздите ви на велосипеді або на велотренажері. Крім того, з цієї тренуванням мінімальний шанс отримання травми.

8. Кикбол

Схожа на бейсбол гра, винайдена американцями в першій половині 20-го століття. Як у бейсболі, одна команда намагається виграти, при цьому його гравці повертають м'яч від бази до поля (а там кругом бази), в той час як інша команда намагається зупинити їх, позначаючи їх «аут» з м'ячем, перш ніж вони зможуть повернутися на рідну базу.

Як правильно дихати під час бігу, щоб не задихатися
©beginogi.ru Якщо ви регулярно виходьте на пробіжки, то напевно замислювалися, як правильно дихати під час бігу щоб не задихатися. Правильне дихання при бігу дуже
6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
© Hi-Photo/IStock Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими
5 причин, чому болять коліна при бігу
© socialmediasl444/Flickr Біг – це найбільш універсальна та доступна фізична активність, яка подобається як молодому поколінню, так і старшого. Необов'язково бігати в
4 найпоширеніших міфу про кросівки для бігу
©Pixabay Правильні кросівки для бігу – одна з важливих умов досягнення хороших результатів. Але сучасний ринок пропонує стільки різних моделей спортивного взуття, що
5 міфів про кросівки для бігу, які тільки заважають
© epickidstoys Smith/Flickr Як тільки ранкові або вечірні пробіжки перестають бути просто пустощами і стають частиною здорового способу життя, новоспечені бігуни
Коли краще тренуватися: переваги спортивних навантажень вдень і ввечері
© Micah Boerma/Pexels Багато не можуть вибрати, коли краще тренуватися. T Nation розповідають про новому дослідженні, яке допоможе визначитися. Далі ви дізнаєтеся, коли