Як тренуватися, якщо болять коліна: топ-10 вправ
29.06.2019 881 0 newsdaily.org.ua

Як тренуватися, якщо болять коліна: топ-10 вправ

В закладки

Як тренуватися, якщо болять коліна: топ-10 вправ

©womenfitness.net

Часто причиною болю в колінах є артрит – запалення суглоба. Це призводить до деформації, обмеження руху і труднощів з фізичною активністю в спортивному залі. Як тренуватися, якщо болять коліна? Підбирати спеціальні зміцнюють вправи при артриті, про яких розповів сайт Women Fitness.

Вміст матеріалу

Якщо болять коліна: вправа 1

Ляжте на спину, під коліна підкладіть згорнутий рушник, а кісточку утяжелить додатковою вагою. Згинайте і розгинайте коліно.

Якщо болять коліна: вправа 2

Сядьте в крісло, ногу простягніть паралельно підлозі. Тримайте коліна прямо (або як можна більш прямо, якщо у вас артрит). Напружте м'язи стегна і утримуйтеся так, рахуючи до десяти. Розслабтеся, рахуючи до трьох. Повторіть 10 разів.

Якщо болять коліна: вправа 3

Сядьте так, щоб ваші пальці опинилися на одній лінії перед вашим коліном. Рухайте ногу назад, щоб п'ятка торкнулася умовної лінії за вашим коліном.

Якщо болять коліна: вправа 4

Встаньте рівно, ноги разом. Піднімайте п'яти з землі і опускайте їх.

Якщо болять коліна: вправа 5

Лягайте на підлогу на праву сторону. Використовуйте свою праву руку, щоб підняти голову. Покладіть ліву руку на підлогу, щоб утримати баланс. Зігніть ліву ногу і підніміть над підлогою, утримуючи секунду, а потім повільно опустіть ногу на землю. Підніміть по 10 разів з кожної сторони.

©womenfitness.net

Якщо болять коліна: вправа 6

Розташуйтеся сидячи так, щоб ваші стегна і зігнуті коліна опинилися по обидві сторони від вас. Обережно притискайте коліна до підлоги ліктями.

Якщо болять коліна: вправа 7

Тримайте одну ногу на землі, а іншу покладіть на стілець прямо. Нахиліться вперед, але не намагайтеся торкнутися пальців ніг, оскільки це затягне вашу спину. Потримайте 30 секунд. Повторіть з іншого боку.

Якщо болять коліна: вправа 8

Лягайте на спину. Зігніть ліве коліно під кутом 90 градусів, утримуючи ногу на підлозі. Тримаючи праву ногу прямо, повільно підніміть її на висоту лівого коліна і порахуйте до трьох. Повторіть 10 разів і поміняйте ногу.

Якщо болять коліна: вправа 9

Ходьба назад розвиває підколінні сухожилля. Коли ви йдете назад, ваш вага розподіляється більш рівномірно, що призводить до меншої напруги на колінах.

Якщо болять коліна: вправа 10

Сядьте на стілець, покладіть кулак між колінами, стисніть коліна. Потримайте позицію до рахунку 10. Розслабтеся до рахунку 3. Зробіть 10 повторень.

Тепер ви знаєте, як тренуватися, якщо болять коліна. Але майте на увазі: краще робити це під наглядом кваліфікованого фізіотерапевта, так як неправильне виконання вправ може нанести додатковий шкоди суглобам.

Чому болять груди перед місячними: вивчаємо особливості організму
© PRImageFactory/iStock Якщо вас хвилює чому болять груди перед місячними, то вам необхідно звернути увагу на стан здоров'я. Але не панікуйте, це може бути своєрідний
До якого лікаря йти, якщо болять суглоби: поради для здоров'я ніг
© Greyerbaby/Pixabay Коли у вас болить горло, ви знаєте, що потрібно піти до терапевта або ЛОРу. Але до якого лікаря йти, якщо болять суглоби? Якщо ви часто відчуваєте
5 причин, чому болять коліна при бігу
© socialmediasl444/Flickr Біг – це найбільш універсальна та доступна фізична активність, яка подобається як молодому поколінню, так і старшого. Необов'язково бігати в
Вправи, які допоможуть схуднути в колінах
© busracavus/iStock Якщо вам не подобаються ваші коліна, то не треба починати збирати гроші на пластичну операцію. За допомогою тренувань ви зможете позбутися від жирових
8 вправ з калланетике, які повинні спробувати люблять своє тіло
© Zinkevych/iStock Ви коли-небудь думали про тренування, яка не вимагають багато сил і часу? Якщо так, то прийшов час вибрати вправи по калланетике. StyleCraze
5 вправ від целюліту, які рекомендує тренер Кім Кардашьян
© W Magazine За статистикою, майже 90% всіх жінок рано чи пізно стикаються з проблемою целюліту. Основне зосередження так званої " апельсинової шкіри припадає на