9 найпоширеніших помилок дівчат при присіданнях
20.04.2019 436 0 newsdaily.org.ua

9 найпоширеніших помилок дівчат при присіданнях

В закладки

9 найпоширеніших помилок дівчат при присіданнях

© bigjohn36/IStock

Присідання – це відмінна вправа, яка змушує працювати практично всі м'язи нижньої частини тіла. Особливо корисним воно буде, якщо ви хочете привести в порядок свої стегна і сідниці. На перший погляд може здатися, що присідання – це дуже проста вправа, але багато дівчат допускають серйозні помилки під час його виконання. З-за цього ефективність тренувань значно знижується.

Ось декілька найпоширеніших помилок при присіданнях, які ви, ймовірно, допускаєте.

1. Опускаєтеся не досить низько

М'язи отримують максимальне навантаження саме в найнижчій точці присідання. Тому намагайтеся опускатися настільки низько, наскільки це можливо.

© g-stockstudio/IStock

2. Зміщуєте коліна вперед

Під час присідань ваші коліна не повинні перетинати лінію ступень. Це не тільки знижує ефективність вправи, але й може завдати шкоди суглобам. Щоб уникнути цієї помилки, спробуйте тренуватися перед дзеркалом.

3. Нахиляєтеся вперед

Під час присідань важливо тримати спину прямою. Це особливо актуально для тренувань з додатковою вагою. Нахили вперед можуть погіршити поставу і привести до неприємних травм.

© SeventyFour/IStock

4. Відриваєте п'яти від підлоги

Під час присідань ви повинні переносити вагу саме на п'яти. Виконання вправи на носках збільшує навантаження на суглоби, але не на м'язи, що може призвести до травм.

Читайте також: 3 корисні міні-тренування, якщо у вас немає часу на повноцінний спорт

5. Відволікаєтеся

Під час присідань ви повинні бути максимально зосередженими. Тримайте голову рівно і дивіться прямо перед собою. Робота перед дзеркалом – кращий засіб від цієї помилки.

© dima_sidelnikov/IStock

6. Неправильно маєте ноги

Під час присідань з додатковою вагою, дуже важливо зберігати рівновагу. Для цього потрібно правильно розташувати ноги. Зовнішня сторона ваших ступень повинна знаходитися на одній лінії з крайніми точками стегон.

7. Прес ігноруєте

Присідання спрямовані на нижню частину тіла, але буде відмінно, якщо ви почнете задіяти м'язи живота. Під час виконання вправи намагайтеся втягувати живіт і напружувати прес.

© Youngoldman/IStock

8. Не використовуєте додатковий вага

В ефективності присідань немає ніяких сумнівів, але ви зможете досягти більшого, якщо почнете працювати з додатковою вагою. Використовувати можна як гантелі, так і штангу.

9. Не комбінуєте присідання з іншими вправами

М'язи потребують різних типах навантаження, тому доцільно комбінувати присідання з іншими вправами. Наприклад, з віджиманням і планками.

Читайте також: Часті помилки дівчат у фітнесі після 30 років

6 поширених помилок в присіданнях, які потрібно виправити
© nortonrsx/IStock Присідання — це як джинси з високою талією для фітнесу. Це класичне вправа, яка має підводні камені. Cosmopolitan розповідають, як позбавитися від
5 важливих речей, які потрібно знати про присіданнях
© dolgachov/iStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Воно задіє в рівній мірі сідничні м'язи, стегна, суглоби ніг і підколінні
Поради експертів, які допоможуть правильно і дієво присідати
© Antonio_Diaz/iStock Ефективність присідань для формування гарних і підтягнутих сідниць, а також струнких і сильних ніг, незаперечна, ось чому це вправа включається
5 правил присідань з власною вагою для дівчат
© Diy13/iStock Присідання — найбільш ефективні рухи для розвитку не тільки мускулатури стегон і сідниць, але і підтягнутого і плоского живота. Редакція SUPER.UA
6 способів робити правильно присідання
© nortonrsx/IStock Присідання – це найбільш ефективна вправа для нижньої частини тіла. Але проблема полягає в тому, що багато допускають серйозні помилки під час його
Як попрощатися з жиром на стегнах і сідницях
© Scott Webb/Pexels Підтягнуті стегна і сідниці — бажання багатьох дівчат, які проводять багато часу в спортзалах. Домогтися потрібного ефекту неможливо з допомогою