6 міфів про фітнес, віра в які віддаляє вас від спорту
13.05.2019 178 0 newsdaily.org.ua

6 міфів про фітнес, віра в які віддаляє вас від спорту

В закладки

6 міфів про фітнес, віра в які віддаляє вас від спорту

© Melpomenem/IStock

Про фітнесі існує дуже багато міфів і помилок. Саме з-за цього деякі люди відмовляються від спорту, зраджуючи свою мрію про ідеальне тіло. Така ситуація категорично не влаштовує відомого тренера Маркуса Райса, який пропагує здоровий спосіб життя.

Ось 6 головних міфів про фітнес, які розвінчав Маркус Райс.

1. Вуглеводи роблять вас товстими

Насправді жирові відкладення з'являються не через якихось конкретних речовин, а завдяки надлишку калорій. Відповідно, потрібно вважати саме їх. Ви можете вживати вуглеводи в необмеженій кількості, але лише за умови, що будете компенсувати їх калорійність фізичним навантаженням.

© Tero Vesalainen/IStock

2. Фітнес зробить ваше тіло занадто рельєфним

Цього ніколи не станеться, якщо ви не присвятіть своє життя спорту. Навіть щоденні тренування в залі не здатні перетворити вас в гору м'язів. Звичайно, ваше тіло зміниться після того, як піде жировий прошарок, але воно буде виглядати максимально природно.

3. Для схуднення досить кардіотренувань

Кардіотренування необхідні для схуднення, адже вони відмінно спалюють калорії. Але це тільки півсправи. Дуже важливо прискорити ще і метаболізм. Саме для цього потрібні силові вправи.

© UberImages/IStock

4. Здорове харчування забезпечує стабільний вага

Здорове харчування – це перший крок на шляху до ідеальної фігури. Але врахуйте, що така їжа теж містить чимало калорій, тому обійтися без фітнесу все одно не вийде.

5. Дієта означає повну відмову від улюбленої їжі

Занадто строгі дієти здатні лише вимотати ваш організм, що призведе до проблем зі здоров'ям. Насправді ви повинні залишати місце для улюблених страв. Схема дуже проста: з'їли щось калорійне – залишайтеся в залі довше.

© adrian825/IStock

6. Працювати потрібно тільки над проблемними зонами

Багато намагаються прибрати жир в якійсь конкретній точці тіла, наприклад на животі. Але це неможливо, оскільки жировий прошарок може піти тільки рівномірно з усього тіла. Відповідно, щоб отримати плоский живіт, потрібно працювати і над іншими частинами тіла.

Читайте також: Система тренувань знаменитого фітнес-тренера Каті Усманової

6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще
© jacoblund/IStock Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов'язане з жіночими
5 видеотренировок, з якими ви станете здоровішими
©oneinchpunch/IStock Нещодавно на просторах YouTube стартувала «Тиждень спорту», у зв'язку з чим в мережі з'явилося безліч корисних видеотренировок від професіоналів,
9 порад по схудненню від фітнес-тренера Олени Санжаровской
© YouTube Тема схуднення і фітнесу обросла безліччю міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Відомий фітнес-тренер Олена Санжаровская поділилася своїми
7 міфів про здоров'я, які заперечують дієтологи
© Burst/Pexels Існує безліч теорій про здоровий спосіб життя. Більшість з них не доведені та не мають підтверджень. Далі ми розповімо про деякі неправдивих переконаннях.
6 міфів про пресу, які тільки заважають подружитися з бажаними кубиками
© Nikolas_jkd/IStock Рельєфний прес – це одна із самих бажаних, але важкодосяжних цілей у фітнесі. Часто навіть дійсно старанна робота в залі не приносить ніяких
5 міфів про йогу, які вводять вас в оману
© Poike/iStock Багато заняття схильні великій кількості міфів, і йога не виняток. Не потрібно вірити у все, що кажуть і тим більше відмовляти собі в задоволенні