Jump Rope: 5 причин займатися корисною тренуванням для жінок
09.03.2019 763 0 newsdaily.org.ua

Jump Rope: 5 причин займатися корисною тренуванням для жінок

В закладки

Jump Rope: 5 причин займатися корисною тренуванням для жінок

© 3dman_eu/Pixabay

Стрибки на скакалці — одна з найбільш ефективних спільних тренувань тіла для будь-якого віку. Вона забезпечує відмінну тренування, яку можна зробити в будь-якому місці. До того ж, це дуже весело. Чому тоді багато людей покладаються на більш традиційні форми серцево-судинних вправ, такі як біг та їзда на велосипеді, і часто пропускають скакалку в якості альтернативи? Можливо, вони просто не знають про переваги такого тренування.

Редакція Women Fitness назвала 5 причин, чому варто стрибати на скакалці регулярно.

Вміст матеріалу

1. Стрибки на скакалці — найкраща спосіб спалювання жиру

Чи знаєте ви, що скакалка спалює більше калорій, ніж їзда на велосипеді, плавання і навіть біг? Стрибки на скакалці можуть спалювати до 700 калорій на годину. Вони є відмінним способом змусити своє тіло спалювати більше калорій протягом дня.

2. Стрибки на скакалці розвивають загальну силу тіла

На відміну від більшості форм кардіо, скакалка не тільки прокачує ваше серце, але також допомагає розвивати м'язову силу у верхній частині тіла, особливо в плечах, спині і руках. Вона може допомогти вам отримати ту м'язову форму, яку ви завжди хотіли.

3. Стрибки на скакалці покращують розумову ясність

Оскільки скакалка вимагає координації рук і очей, вона змушує обидві сторони вашого мозку працювати. Це одна з основних причин, чому скакалка так популярна серед боксерів. Якщо ви схильні втрачати фокус чи відчуваєте відчуття перевантаженості, скакалка може допомогти навчити ваш мозок зосередження уваги на цьому і допомогти вам побачити все більш зрозуміло у всіх аспектах вашого повсякденного життя.

4. Стрибки на скакалці покращують настрій

Одним з кращих переваг стрибка є здатність випускати натуральні ендорфіни, які дозволяють нам відчувати себе краще. До того ж, завдяки випуску цих ендорфінів збільшується наше лібідо.

5. Стрибки на скакалці допомагають зменшити талію

Стрибки на скакалці — це один з кращих способів уникнути перерозподілу жиру навколо черевної порожнини. Це відмінний спосіб зберегти форму і талію стрункими.

Як ви можете бачити, скакалка — відмінний вибір для будь-якого тренування. В цілому ви помітите деякі досить значущі результати вже в перші пару тижнів. Деякі навіть переконані, що скакалка — це джерело молодості.

На раз-два: як стрибки зі скакалкою допоможуть замінити походи в спортзал
© lzf/iStock Стрибки на скакалці допомагають розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити кровообіг і доставку кисню м'язам і шкірі.
Принципи тренування зі скакалкою для домашнього схуднення
© Dom J/Pexels Якщо ви не дуже любите бігати або у вас не вистачає часу на заняття в спортзалі – почніть стрибати на скакалці. Це дешевий і ефективний спосіб для
Легкі вправи на скакалці, якщо потрібно скинути вагу
© Hans/Pixabay Будь-який спортсмен вам скаже, що в його розминці є хоч одна вправа зі скакалкою. Ми підготували кілька деякі з них для вас, які також допоможуть скинути
5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
© Pexels/Pixabay Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко,
5 вправ, яким важливо навчитися перед походом в спортзал
© Sports Knee Скільки разів ви помічали, як новачки в спортзалі не знають, з якого боку підійти до тренажера? Або з усіх сил намагаються підняти максимальний вагу, або
Як правильно займатися кроссфитом, якщо ви новачок
Якщо ви хочете зайнятися спортом поважче, то кроссфіт --це ідеальний варіант. На перший погляд кроссфіт здається неймовірно складним, а розібратися в тонкощах тренування