Жіночий хук: кращі бойові мистецтва, які допоможуть стати краще
25.03.2019 1 733 0 newsdaily.org.ua

Жіночий хук: кращі бойові мистецтва, які допоможуть стати краще

В закладки

Жіночий хук: кращі бойові мистецтва, які допоможуть стати краще

© oneinchpunch/IStock

Хочете довідатися секрет, як стати сильним і здоровим? Все просто – прийміть рішення зайнятися бойовими мистецтвами і регулярно тренуйтеся. Якщо ви будете добре харчуватися, достатньо спати і відновлюватися, ви станете ще привабливіше (а ще зможете постояти за себе). Спочатку жінкам страшно вивчати бойові мистецтва. Адже в цьому спорті домінують чоловіки. Але як тільки ви подолаєте це, ви отримаєте масу переваг, крім здоров'я і сили. Зараз ви дізнаєтеся про всі переваги і про те, які види бойових мистецтв найбільш корисні.

Вміст матеріалу

Бойові мистецтва для дівчат: 7 причин, чому потрібно займатися бойовими мистецтвами

Бойові мистецтва мають безліч переваг, і ми б хотіли, щоб ви про них знали.

Навчання самообороні

© Tegati/IStock

Для жінок навчання мистецтву самозахисту може стати життєво важливим умінням, оскільки дає їм упевненість, знання і рішучість. Це надихає, коли ви знаєте, що ви в безпеці і можете захистити себе в 95% життєвих ситуацій. Яким не був би безпечним місто чи країна, в яких ви живете, ви не можете знати, що трапиться завтра і яка небезпека може очікувати за рогом. Бойові мистецтва допоможуть вам придбати необхідні навички, щоб захистити себе, і ви будете почувати себе більш комфортно, якщо будете повертатися додому пізно з роботи одного.

Більш того, ви будете спокійні під час подорожі в інші частини світу. Тому що ви будете знати, що можете захистити себе, якщо того вимагає ситуація.

Впевненість у собі

© JANIFEST/IStock

Коли ви регулярно займаєтеся і відчуваєте себе краще, ви стаєте більш впевненим бійцем. Крім того, ви будете пишатися своїм тілом, адже знайдете струнку підтягнуту фігуру, яку захочеться показати на пляжі. Чи знаєте ви, що всього за одне заняття муай-тай (тайський бокс) ви можете спалити до 1000 калорій?

Навчання бойовим мистецтвам також вимагає постійного контакту з вашими тренерами та колегами по бойовим мистецтвам. Це допоможе вам розвинути важливі соціальні навички і додасть упевненості, щоб навчитися спілкуватися з різними людьми з усіх верств суспільства.

Поліпшення своєї форми

© shironosov/iStock

Крім певних м'язів, які ви будете розвивати, бойові мистецтва навчать вас справлятися зі страхом. Бойові мистецтва поставлять вас в ситуації, де вам буде некомфортно або страшно. Але ви помітите, що стаєте сильнішими, коли покращуєте свою фізичну форму. Причому не тільки зовні, але і всередині. Це допоможе у вашому повсякденному житті, тому що ви навчитеся приймати виклики, які підносить доля.

Нові друзі мотивуючі

© rawpixel.com/Pexels

Чим більше часу ви проводите в тренажерному залі, тим більше людей ви зустрінете. З ними ви будете тренуватися або навіть битися. Це будуть ті, хто пройде з вами складні тренувальні заняття і буде заохочувати вас виходити за межі своїх можливостей. В той же час і ви будете заохочувати їх ставати краще і сильніше.

Ваші приятелі можуть стати вашими кращими друзями як всередині, так і за межами спортзалу.

Розвиток у собі стійкості духу

© baramee2554/iStock

Наполегливість – одне з найбільших якостей, які ви зможете розвинути, коли будете займатися бойовими мистецтвами. Будучи майстром бойових мистецтв, ви навчитеся вставати на ноги, навіть якщо впадете.

Ця наполегливість допоможе вам не тільки на рингу, але і в повсякденному житті, коли ви стикаєтеся з різними перешкодами. Бойові мистецтва – це, в кінцевому рахунку, нескінченний шлях самовдосконалення. Адже ви обов'язково будете прагнути стати кращою версією себе.

Любов до себе

© Rohappy/IStock

Оскільки ваше тіло – це ваша зброя і обладунки в бойових мистецтвах, регулярні тренування навчать вас поважати і добре до нього ставитися. Це означає, що ви навчитеся вести більш здоровий спосіб життя: добре відпочивати, їсти правильну їжу, висипатися.

Коли ви придбаєте ці здорові звички, ви поступово станете стрункою і сильною жінкою.

Щастя та гарний настрій

© Poike/iStock

Інтенсивний урок бойових мистецтв збільшить вироблення ендорфінів, щоб ви могли залишити всі свої турботи позаду (принаймні, на час тренування). Це безпрограшна ситуація для вас, тому що ви поліпшите своє самопочуття і настрій.

Більш того, щастя, яке ви відчуваєте, коли досягаєте своїх цілей – чи то освоєння нової техніки або вступ у свій перший бій – просто невимовно.

Кращі бойові мистецтва для самозахисту жінок

Багатьом жінкам цікаво дізнатися, як захистити себе від насильницьких ситуацій, але вони не впевнені, куди варто звернутися. Заняття бойовими мистецтвами – це місце, де жінки можуть розвинути розумові та фізичні навички, які допоможуть їм захистити себе.

Таеквондо

© bokan76/IStock

Таеквондо народився в Кореї і є одним з найпопулярніших бойових мистецтв у світі. Термін Тхеквондо перекладається як «метод удару ногою і кулаком». Цей стиль часто можна побачити на турнірах по бойовим мистецтвам і навіть на Олімпійських іграх. Тим не менш, таеквондо має багато ефективних методів самозахисту.

Таеквондо ідеально підходить жінкам, тому що бойове мистецтво включає в себе удари ногою. У чоловіків зазвичай верхня частина тіла більш сильна, ніж у жінок, і цей фактор може зробити жінок уразливими при нападі. Таеквондо озброює жінок арсеналом руйнівних ударів ногами, які допоможуть у боротьбі з тим, хто на них нападає.

Крав-мага

© OSTILL/iStock

Крав-мага – це ізраїльське бойове мистецтво, чия популярність також зростає. Це офіційна система самооборони Сил оборони Ізраїлю, і вона вчить, як боротися з озброєними і беззбройними людьми, які нападають. Жінки можуть отримати вигоду з крав-мага, тому що вправи цієї системи допомагають їм розвинути в собі необхідні фізичні і внутрішні якості. Крав-мага допоможе жінкам захистити себе від насильницьких ситуацій, таких як сексуальні зазіхання. Жінки можуть дізнатися, як різні частини тіла, такі як лікті і коліна, можна застосувати, щоб врятувати собі життя.

Айкідо

© master1305/ISTock

Айкідо – це японське бойове мистецтво, яке не схоже на більшість інших стилів. Багато бойові мистецтва вважаються жорсткими, лінійними стилями, коли сила зустрічається з силою. Проте учнів айкідо вчать перенаправляти силу атакуючого і використовувати її проти нього. Айкідо корисно для жінок, тому що воно не вимагає, щоб жінки були сильнішими атакуючих чоловіків, щоб захистити себе. Айкідо вчить різноманітним технікам начебто фіксування суглоба або ударних технік, які допоможуть жінкам уникнути небезпечних ситуацій.

Бразильське джиу-джитсу

© chess999/ISTock

Бразильське джиу-джитсу стало надзвичайно популярним з початку франшизи Ultimate Fighting Championship. Багато учасників UFC використовують бразильське джиу-джитсу в своїх матчах. Хоча більшість жінок, ймовірно, не зацікавлені в тому, щоб потрапити на ринг UFC, техніки бразильського джиу-джитсу будуть їм корисні. Сексуальні посягання та інші нападу часто призводять до того, що жінки опиняються на землі. Бразильське джиу-джитсу приділяє велику увагу техніці боротьби на землі, які навчать жінок захищатися, коли їх притиснули до землі нападники чоловіки.

Джіт Кун-До

© oneinchpunch/iStock

Джіт Кун До був заснований знаменитим майстром бойових мистецтв Брюса Чи. Чи хотів зібрати кращі і найбільш ефективні прийоми бойових мистецтв з різних стилів і об'єднати їх в єдину бойову систему. Джіт Кун-До вчить своїх учнів найбільш ефективно справлятися з атаками. Ви дізнаєтеся про больові прийоми, які допоможуть вам здолати навіть сильного противника і змусити його здатися. Джіт Кун До – це хороше мистецтво для жінок, тому що воно вчить, як уникати небезпечних ситуацій і запобігти їх загострення.

Бойова готовність

Кращий спосіб захистити себе від насильницьких нападів – бути до них готовою. Практично в кожному місті є класи з бойових мистецтв, які допоможуть жінкам оволодіти необхідними навичками. Вони розкажуть, як запобігти небезпечні ситуації і вийти з них. Кращий спосіб знайти правильний клас самозахисту для жінок – це прийти туди на перше заняття. Заняття бойовими мистецтвами може стати життєво важливим рішенням для вашої безпеки.

Матеріал оформлений на основі даних сайтів Evolve Daily і Livestrong.

5 причин, чому варто зайнятися бойовими мистецтвами
© gorodenkoff/iStock Ми всі знаємо, що виконання вправ, як правило, має багато переваг, таких як поліпшення фізичної підготовки і сили. Але що ви знаєте про наслідки
10 енергійних вправ для швидкого спалювання калорій
© builderbody Енергійні вправи хороші тим, що вони дозволяють спалювати максимум калорій за короткий проміжок часу, розганяти кров, покращувати метаболізм і привести
5 неочевидних причин записати дитину на таеквондо
Ви могли помітити по телевізору чи в кіно, що бойові мистецтва останнім часом набирають популярність. Існує безліч різних стилів, але один з найпопулярніших серед дітей і
Енергійні вправи для тих, кому потрібно швидко спалити калорії
© Olga Niekrasova/IStock Звичка включати енергійні вправи в повсякденне життя може бути досить корисною, оскільки вони допомагають спалювати більше калорій, ніж звичайні
Найкращі види спорту для жінок, які допоможуть захистити себе
© SerhiiBobyk/iStock Бойові мистецтва не тільки допомагають зняти стрес і покращують фігуру, але і навчають основним навичкам самозахисту. Для жінок існує кілька видів
6 кращих видів вправ для новачків
© IStock Якщо ви раніше не займалися серйозно спортом, але вирішили змінити своє тіло на краще, вам буде складно зрозуміти, з чого потрібно почати і який вид тренування