Енергійні вправи для тих, кому потрібно швидко спалити калорії
11.03.2019 635 0 newsdaily.org.ua

Енергійні вправи для тих, кому потрібно швидко спалити калорії

В закладки

Енергійні вправи для тих, кому потрібно швидко спалити калорії

© Olga Niekrasova/IStock

Звичка включати енергійні вправи в повсякденне життя може бути досить корисною, оскільки вони допомагають спалювати більше калорій, ніж звичайні вправи. Тому ми підібрали енергійні вправи, які допоможуть залишатися у формі.

Біг підтюпцем

Біг і біг підтюпцем — це дві форми енергійних аеробних вправ, які виробляють енергію, комбінуючи глюкозу або жир, присутні у вашому організмі з киснем. Крім спалювання великої кількості калорій, біг підвищує рівень витривалість ваших м'язів.

Прогулянка

Один з кращих способів сформувати ноги — ходьба. Ходіння по звичайній поверхні само по собі є гарним вправою, рух в гору дає більше переваг, тонізує м'язи і дає вам більш сильні і стрункі ноги.

Велоспорт

Велоспорт надає невеликий тиск на суглоби, але тонізує ваші кінцівки, м'язи і спину. Ви можете зробити вправи на свіжому повітрі, в тренажерному залі або навіть вдома.

© yacobchuk/IStock

Пліометричні вправи

Тренування стрибків включає розслаблення і скорочення м'язів в швидкій послідовності, що допоможе вам збільшити їх силу. Ця вправа також є відмінним способом поліпшити роботу вашої нервової системи.

Бойові мистецтва

Крім поліпшення здоров'я серцево-судинної системи і тонізації м'язів практика бойових мистецтв прищеплює почуття дисципліни і покори у вашому житті. Також бойові мистецтва є відмінним механізмом самозахисту.

Зумба

Зумба — сучасний фітнес-режим, що включає в себе швидкі танці під музику. Він спалює багато калорій і тонізує ваше тіло, не змушуючи вас почувати себе дуже втомленим.

Спорт

Спорт відмінно підходить для нарощування витривалості. Футбол, Баскетбол або теніс допомагають поліпшити баланс і координацію вашого тіла, а одна година гри може допомогти спалити до 700 калорій.

@ Pixabay

Швидке плавання

Плавання — єдина форма вправ, яка включає в себе повну тренування тіла. Коли ви швидко плаваєте, для вироблення енергії серце працює швидше, ніж зазвичай.

Спуск або підйом по сходах

Обидва ці вправи покращують ваше здоров'я, надаючи меншу напругу на ваші коліна або ноги, вони збільшують витривалість і покращують міцність кісток.

Читайте також Дивовижні тренування на відкритому повітрі, які дістануться вам зовсім безкоштовно

10 енергійних вправ для швидкого спалювання калорій
© builderbody Енергійні вправи хороші тим, що вони дозволяють спалювати максимум калорій за короткий проміжок часу, розганяти кров, покращувати метаболізм і привести
3 короткі тренування, які спалюють більше калорій, ніж довгий забіг
© picjumbo.com Біг – це відмінне тренування, яка добре збільшує витривалість і сприяє схудненню. Але є багато інших ефективних способів спалювання калорій. Такі
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
Кращі вправи, які допоможуть швидко схуднути
©Deagreez/IStock Ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, щоб змінити розмір одягу, підвищити самооцінку або блиснути фігурою на пляжі? Ми знаємо, як прискорити цей процес.
Як зменшити кількість калорій в меню, не змінюючи своїх звичок
©Free-Photos/Pixabay Якщо ви не хочете сідати на будь-які дієти, то є хороші новини. Ви можете просто постаратися скоротити кількість споживаних калорій. Як? Ми розповімо