Невеликі звички, які допоможуть схуднути без дієт і спортзалу
26.06.2019 268 0 newsdaily.org.ua

Невеликі звички, які допоможуть схуднути без дієт і спортзалу

В закладки

Невеликі звички, які допоможуть схуднути без дієт і спортзалу

© GeorgeRudy/iStock

Як схуднути без дієти і інтенсивних тренувань? Втрата ваги не повинна бути складною завданням. Насправді, ключ до зниження ваги і його контролю – це формування здорових звичок. Якщо ви будете їх дотримуватися, ви зможете підтримувати вагу навіть після схуднення. Popsugar розповіли, які є способи скинути зайву вагу без особливих зусиль.

Вміст матеріалу

Як схуднути без дієти та спортзалу

Є неймовірно легкі зміни в способі життя, які ви можете робити кожен день. Вони займуть не так багато часу і відберуть не так багато зусиль. Але якщо їх робити крок за кроком, ви виявите, що починаєте скидати зайву вагу.

Почніть більше ходити пішки

© MabelAmber/Pixabay

Ходьба – особливо в поєднанні з іншими здоровими звичками – може привести до стійкої втрати ваги і навіть поліпшити ваш настрій. Почніть ходити ввечері навколо будинку або кварталу. Потім додайте ще один квартал... або підйом по сходах під час обідньої перерви, або ранкову прогулянку. Незабаром ви будете рухатися більше кожен день.

Пийте більше води

©SanneBerg/iStock

Чи знаєте ви, що сигнали голоду насправді часто є сигналами спраги? Багато людей думають, що вони голодні, коли насправді відчувають спрагу. Тому споживання води може запобігти помилкові сигнали голоду. Крім того, ця звичка скоротить ваше споживання калорійних напоїв. Навіть ті, які продаються як «здорові», можуть мати високий вміст калорій.

Їжте більше овочів

©Vasyl Dolmatov/IStock

Овочі містять клітковину і воду, але вони низькокалорійні – інакше кажучи, ваш шлунок наповнюється, але це не відбивається на вашому вазі. Якщо додавання зелені в ваш раціон здається страшним, почніть з малого. Додайте овочі в свою порцію на вечерю, потім на обід, потім збільшуйте їх кількість і так далі. З часом у вас буде півтарілки овочів при кожному прийомі їжі.

Спіть 8 годин на добу

© g-stockstudio/IStock

Управління стресом і оптимізація сну є двома дуже важливими складовими втрати ваги. Якщо ви відчуваєте стрес або позбавлені сну, ваше тіло знаходиться в захисному стані. Воно, швидше за все, буде «триматися» за калорій і жиру більше, ніж якщо б ви були більш розслабленим і виспавшись. Крім того, ці фактори заважають практикувати силу волі. Серйозно: підніміть руку, якщо ви коли-небудь замовляли піцу, тому що втомилися, або у вас був довгий робочий день.

Скоротіть споживання алкоголю

© itakdalee/IStock

Калорійний Алкоголь, він може привести до переїдання, знижуючи силу волі людини. Він змушує організм накопичувати жир, який ви їсте, а не спалювати його. Тому слід розглянути відмова від алкоголю.

Збільште, фізичну активність

© ktburnett91/Pixabay

Існує безліч способів попотіти, щоб досягти своїх цілей щодо ваги, тому вкрай важливо знайти той, який буде вам до душі. Танці, йога, пілатес або скелелазіння. Виберіть те, що вам подобається. Якщо ви збільшите фізичну активність і будете правильно харчуватися, ви зможете підтримувати здоровий вагу протягом тривалого періоду часу.

Записуйте все, що їсте

© dolgachov/IStock

Один з найпростіших способів схуднути? Будьте уважні до того, що ви вкладаєте в рот. Заведіть журнал або щоденник харчування. Дослідження, проведене в 2008 році, показало, що серед 1700 пацієнтів з ожирінням ті, хто відстежував своє харчування в журналі, майже подвоїли втрату ваги в порівнянні з тими, хто цього не робив.

Використовуйте тарілки меншого розміру

© The Food Fox

Наші тарілки величезні. Тому постарайтеся їсти з тарілок маленького розміру. Ви зможете контролювати розмір порцій, але в той же час не будете вважати себе обділеним їжею. Це – ще один простий спосіб оптимізувати втрату ваги.

Як схуднути, не перестаючи є улюблені продукти: 4 ради
©demaerre/IStock Схуднення без дієт – це не міф, а дійсно працює метод, який допомагає скинути вагу без суворих обмежень у харчуванні. Детальніше про те, як схуднути, не
5 правил, які допоможуть вам схуднути без дієт
© LightFieldStudios/IStock Хочете схуднути непомітно, не обтяжуючи себе дотриманням нудних дієт? Спробуйте наші рекомендації! Редакція SUPER.UA зібрала кращі поради для
У чому сенс низкоуглеводной дієти: як схуднути і не зіпсувати своє здоров'я
© Free-Photos/Pixabay Все популярнішим серед планів харчування і дієт стає низковуглеводний тип. У чому його сенс? Дійсно, чи можна за допомогою такої дієти схуднути?Чи
10 простих звичок, з якими ви залишитеся худий після закінчення дієти
© IStock Статистика свідчить, що більшість людей, які вирішили схуднути за допомогою дієт, набирають 50% скинутої ваги протягом року та повертаються до стартового
6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу
© a_namenko/iStock Схуднення сильно залежить від харчування. Ви напевно знаєте, що те, що ви їсте, важливо при досягненні цілей втрати ваги. Але чи знаєте ви, що те, як