Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу
12.04.2019 362 0 newsdaily.org.ua

Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу

В закладки

Поради по легкому досягнення цілі, якщо ви плануєте зменшити вагу

© a_namenko/iStock

Схуднення сильно залежить від харчування. Ви напевно знаєте, що те, що ви їсте, важливо при досягненні цілей втрати ваги. Але чи знаєте ви, що те, як ви їсте, також відіграє певну роль у вашому успіху?

Редакція Fitness Magazine розповіла, як за допомогою п'яти звичок скинути вагу.

Вміст матеріалу

Харчування і схуднення. Як є, щоб скинути вагу?

У самому простому і безглуздому розумінні харчування визначається як «їсти їжу, не звертаючи на неї уваги». Однак таке харчування може змусити вас ігнорувати сигнали тіла про те, що ви ситі. Це, в свою чергу, може призвести до збільшення ваги. Про це сказав Кріс Мохро, доктор філософії. «Чи знаєте ви, що таке розуміння живлення саботує ваші цілі щодо зниження ваги?», — міркує він.

Мохро поділився найкращими стратегіями, які допоможуть стати більш уважними у питанні їжі.

1. Встановіть таймер

Коли ви плануєте є, встановіть таймер на 20 хвилин. Приділіть все це час, щоб з'їсти їжу. Зосередьте увагу на кожному укусі, щоб не поглинути їжу за п'ять хвилин.

2. Їжте іншою рукою

Спробуйте поїсти з допомогою руки, що не домінує. Це ускладнить процес і змусить вас сповільнитися. Ви зможете більше часу приділити тому, що ви їсте.

3. Думайте про їжу

Їжте мовчки п'ять хвилин, думаючи про те, як ця їжа до вас потрапила на стіл. Спочатку її посадили, вона дозріла на сонці, її зібрали фермери і т. д.

4. Ретельно пережовуйте їжу

Візьміть невеликі шматочки їжі і ретельно пережовувати їх. Потім можете потягнутися за іншим шматочком. Головне — не поспішати.

5. Подумайте про свій голод

Перш ніж відкрити холодильник, зітхніть і запитайте себе: «Невже я справді голодний?». Можете випити склянку води, почитати, прогулятися і т. д. Це дасть вам час знайти правильну відповідь на питання.

Ці нехитрі поради допоможуть вам ефективніше схуднути, не вдаючись до дієт. Удачі!

Читайте також 6 звичок, які допоможуть вам на шляху до втрати ваги: поради тренера

Як схуднути, не перестаючи є улюблені продукти: 4 ради
©demaerre/IStock Схуднення без дієт – це не міф, а дійсно працює метод, який допомагає скинути вагу без суворих обмежень у харчуванні. Детальніше про те, як схуднути, не
6 звичок, які допоможуть вам на шляху до втрати ваги: поради тренера
©demaerre/IStock Втрата ваги – завдання не з легких, проте все вийде, якщо запастися терпінням і наполегливо працювати над собою. Фітнес-тренер Marci Nevin поділилася з
6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
5 звичок, пов'язаних з їжею, яким потрібно навчитися
©kaboompics/Pixabay На даний момент ви знаєте, що для втрати ваги потрібно правильно харчуватися. Але чи знаєте ви, що те, як ви їсте, також впливає на майбутні зміни з
10 міфів про схуднення, які заважають вам скинути вагу
© Nathan Cowley/Pexels Величезний обсяг дезінформації щодо втрати ваги ускладнює процес схуднення для багатьох людей. Сьогодні ми розповімо вам про міфи, в які пора
5 причин, чому зайва вага не має наміру з вами прощатися
© LightFieldStudios/IStock Ви займаєтеся спортом, стежте за харчуванням і п'єте воду, але вага стоїть на місці? Сьогодні ми розповімо вам про причини, за якими зайві