5 вправ, які здатні спалити жир на тілі
11.03.2019 678 0 newsdaily.org.ua

5 вправ, які здатні спалити жир на тілі

В закладки

5 вправ, які здатні спалити жир на тілі

© Vadym Petrochenko/Istock

Якщо ви новачок в тренуваннях, тільки що повернулися в гру або у вас є проблеми з суглобами або травмами, кардіо з низьким рівнем впливу є безпечним і ефективним методом вправ. Вони також ідеально підходять для будь-якого дня, коли ви відчуваєте себе занадто перевантаженим. Редакція healthline призвела вправи, які спалюють жир.

Вміст матеріалу

1. Плавання

© 12019/Pixabay

Король спільних вправ, плавання — чудовий варіант з низьким впливом, який все ще спалює калорії.

Плавучість у воді знижує навантаження на ваш організм, допомагаючи підтримувати ваш вагу, але це не означає, що це бездумна тренування — плавання поєднує в собі кардіо, силу і гнучкість в одному тренуванні.

Навіть базовий вільний стиль зачіпає м'язи всієї верхньої і нижньої частини тіла, особливо плечей, трицепсів, грудних м'язів і чотириголового м'яза, а також ядра.

Це, чесно кажучи, одне з кращих вправ у світі.

Спалені калорії: для 70 кг людини 30 хвилин плавання можуть спалити близько 220 калорій. Для 83 кг людини це близько 270 калорій.

2. Кардіо кікбоксинг

© xusenru/Pixabay

Кардіо кікбоксинг — це тренування, яку легко можна зробити безболісною. Вона поєднує в собі рухи боксу і кардіо, щоб ви швидко потіли.

Всі рухи виконуються в повітрі, що також означає меншу впливу.

Спробуйте наступну схему вправ:

 • 1 хвилина чергуються передні удари;
 • 60 секунд попеременных передніх ударів;
 • 1 хвилина модифікованих стрибкових ударів;
 • 2 хвилини вільних ударів;
 • 1 хвилина змінних аперкотів;
 • 1 хвилина поперемінні удари в спину;
 • 2 хвилини вільних ударів.

Спалені калорії: подібно степ-аеробіки, кардіо кікбоксинг буде мати аналогічну кількість спалених калорій — 70 кг осіб спалить близько 260 калорій за 30 хвилин, а 83 кг спалить близько 310.

3. Гребний тренажер

© sferrario1968/Pixabay

Ще одним видом вправ, які поліпшують загальну силу тіла і є гребля. Це вправу без навантаження є ефективним варіантом для тих, у кого проблеми з суглобами.

Вам знадобиться доступ до тренажера для веслування, так що, швидше за все, це буде тренування в спортзалі.

Зберігайте правильну форму:

 • Сядьте на тренажер, зігніть ноги в колінах, щоб прив'язати ноги до платформи, і візьміться за ручки тренажера. Розташуйте гомілки вертикально, верхня частина тіла злегка зігнута вперед, а руки випрямлені.
 • Штовхаючи п'яти, притисніть ноги до платформи. Підніміть верхню частину тіла трохи вище перпендикуляра до землі і витягніть руки назад в ряд. Ваші ноги повинні бути повністю витягнуті.
 • Дозвольте верхній частині тіла нахилитися назад до платформи, і як тільки ваші руки пройдуть по колінах, почніть згинати ноги і повертайтеся у вихідне положення.

Спалені калорії: в помірному темпі 70 кг людина може спалити близько 260 калорій протягом 30 хвилин, в той час як 83 кг осіб спалить близько 310.

4. Вправи TRX

© vivian1965/Pixabay

У вправах TRX використовуються ремені, які грають на силу тяжіння і вага тіла для тренування сили і кардіо. Людина може налаштувати складність кожної вправи в залежності від рівня фізичної підготовки, і ремені можуть надати підтримку при необхідності.

Якщо у вас вдома немає ременів, вам доведеться відправитися в тренажерний зал, щоб тренуватися з підвіскою TRX, але поїздка коштує того.

Заздалегідь вивчіть правильну техніку або подивіться, продемонструє тренер деякі основні прийоми.

5. Домашнє кардіо

© Pexels/Pixabay

Якщо вам просто потрібен швидкий варіант в домашніх умовах для кардіо-терапії з низьким рівнем впливу, об'єднайте ці три рухи для безпечної тренування, щоб потіти.

Завершіть кожен сет протягом 30-45 секунд з 1-хвилинною перервою після цього.

 • Пройдіть по колу як мінімум 3 рази для повного сеансу.
 • Біжіть і стрибайте на місці.

Не забудьте м'яко приземлитися. Не робіть це настільки швидко, наскільки це можливо — головне — збільшити частоту серцевих скорочень, а не прискорювати її.

Як схуднути за допомогою кардіо?
© SerrNovik/iStock Не всі сприймають кардіотренування як серйозний спосіб схуднути, однак це далеко не так. Взагалі кардіо дуже добре спалює жир, оскільки організму
5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
© Pexels/Pixabay Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко,
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
Яка кардіотренування допоможе спалити жир швидше
© UberImages/IStock У гонитві за красивим і струнким тілом багато людей годинами пропадають в спортзалах. І якщо головна мета – позбавлення від жирової тканини, то в
Кардіовправи, які можна робити навіть при проблемах з колінами
©g-stockstudio/IStock Слабкі суглоби, щиколотки або коліна можуть виявитися серйозною перешкодою, коли справа доходить до щоденних тренувань кардіо. Тим не менш, ви