12 способів краще тренуватися щодня
02.06.2019 386 0 newsdaily.org.ua

12 способів краще тренуватися щодня

В закладки

12 способів краще тренуватися щодня

© jacoblund/IStock

Хочете тренуватися регулярно і з неприсущим раніше ентузіазмом, щоб нарешті привести своє тіло в порядок? Дотримуйтесь цих 12 порад, і походи в спортзал стануть для вас святом, а не повинністю:

©LittleBee80/IStock

Дотримуватися встановленого часу

Ви ж ні за що не пропустите важливу зустріч по роботі або конференц-дзвінок? Сприймайте тренування як ділову зустріч з самим собою. Вибирайте найбільш підходящий час для занять спортом, і нехай ці 30-45 хвилин будуть не менш важливими для вас, ніж робота.

Приструнити своє Его

Багато грішать тим, що вже після декількох тренувань почуваються мало не професійними бодібілдерами. Не варто відразу ж хапатися за велику вагу, оскільки це загрожує не лише розчаруванням, але і серйозними травмами. Йдіть до своєї мети повільними, але впевненими кроками.

Виходити за межі зони комфорту

Звичайно, заняття на біговій доріжці — це просто і знайоме, але не варто затримуватися на неї протягом усього тренування. Одна і та ж навантаження з дня у день не принесе вам бажаного результату. Для того щоб схуднути і наростити м'язи, потрібно постійно збільшувати навантаження, змушуючи своє тіло робити складні і незручні руху.

Дотримуватися плану

Якщо ви вирішили качати грудні м'язи по понеділках, а по четвергах приділяти увагу спині і біцепсів, дотримуйтеся цього плану. Входячи в спортивний зал, ви повинні чітко розуміти, що саме і з якою інтенсивністю ви сьогодні будете проробляти — тільки так можна досягти успіху.

Також дуже важливо розбиратися, яку групу м'язів задіює те або інша вправа, і що воно вам дасть в перспективі.

© kieferpix/iStock

Збирати сумку з вечора

Така дрібниця, як зібрана з вечора сумка для тренувань, може стати додатковим стимулом для походу на заняття. Люди, які не вміють організовувати свої речі, рідко стають завсідниками спортзалів.

Адаптуватися

Плани — це чудово, але іноді в наше життя вриваються незаплановані події. Коли вашої обідньої тренуванні не судилося відбутися через термінової наради, подумайте, як і коли ви зможете компенсувати її пропуск. Можливо, замість годинного заняття, ви встигнете сходити на 30-хвилинне інтенсивне кардіо, яке змусить ваші м'язи горіти, спалюючи зайві калорії.

Знайти партнера

Ніщо так не мотивує вийти на ранкову пробіжку, як товариш, який вирішив перейти на здоровий спосіб життя разом з вами. Такі парні тренування будуть не тільки корисними, а й цікавими.

Ставити досяжні цілі

Ми всі хочемо стати краще як можна швидше. Однак секрет успіху в тому, щоб ставити правильні цілі. Напишіть план на півроку, а потім розбийте його на тижні, для кожної з яких також встановіть якусь мету. Якщо ви будете домагатися якогось навіть дуже малого результат день у день, досягти великої мети буде набагато легше.

© fizkes/IStock

Ділитися результатами в соцмережах

Спеціальне дослідження, результати якого у 2013 році опублікував журнал Translational Behavioral Medicine, довело, що люди, делившиеся своїми досягненнями у втраті зайвої ваги в Твіттері, скидали більше тих, що худнув мовчки.

Так що не соромтеся ділитися своїми селфи «до» і «після» і розповідати публічно про свої цілі. Цим ви не тільки закриєте собі шляхи для відступу, але і, можливо, надихніть на подібні подвиги когось зі своїх друзів.

Вчитися на своїх помилках (але не давати їм себе поглинути)

Єдина погана тренування — це та, яку ви пропустили. Якщо щось пішло не так під час заняття, постарайтеся розібратися в причинах. Можливо, ви дуже втомилися або не поснідали напередодні... Розуміння причин дозволить вам уникнути зайвого стресу і почати все з нового аркуша на наступний день.

Дозволяти собі невеликі зриви

Здоровий спосіб життя — це не тільки регулярні тренування, але і правильне харчування. Однак пам'ятайте про те, що дієта — це не покарання. Якщо вам дуже хочеться якийсь заборонений продукт, іноді дозволяйте собі «відвести душу». Вважайте, що це калорійне паливо для вашої наступної інтенсивної тренування.

Нагороджувати себе

Не забувайте винагороджувати себе за важку працю, виконану в тренажерному залі. Манікюр, сауна, нова пара кросівок — вибирайте заохочувальні призи на свій смак. Таке ставлення до собі дозволить швидше досягти бажаного результату.

5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!
15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
© jacoblund/IStock Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти
Як тренуватися під час робочого дня: 8 порад, до яких варто прислухатися
© SarapulSar38/iStock У вас немає часу для тренувань? Весь час зайнятий роботою, сім'єю, друзями, благодійністю, пранням і купою інших обов'язків? Єдиний час для
5 порад з організації щоденних тренувань
©jacoblund/IStock Немає нічого краще, ніж прокинутися недільним ранком без будильника і відправитися на велопрогулянку в найближчий парк. Однак, настає понеділок і часу
Коли краще тренуватися: переваги спортивних навантажень вдень і ввечері
© Micah Boerma/Pexels Багато не можуть вибрати, коли краще тренуватися. T Nation розповідають про новому дослідженні, яке допоможе визначитися. Далі ви дізнаєтеся, коли
4 важливих для розуміння речі перед походом в спортзал
© jacoblund/iStock У кожного є своя причина на те, щоб вийти із зони комфорту і піти в спортзал. Деякі не мають ні найменшого поняття, з чого потрібно починати. Далі ми