15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
05.03.2019 437 0 newsdaily.org.ua

15 порад щодо тренувань у будь-якому віці

В закладки

15 порад щодо тренувань у будь-якому віці

© jacoblund/IStock

Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти місяців. Нелегко розробити ідеальний режим, за якого ви будете дотримуватися все життя.

Однак є кроки, які ви можете зробити, щоб підвищити ентузіазм і забезпечити довгострокову прихильність програмі тренувань.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 15 порад, які допоможуть вам дотримуватися програми вправ довгий час.

© dolgachov/IStock

1. Встановіть реалістичні цілі

Переконайтеся, що у вас є розумні очікування щодо вашої програми вправ. Наприклад, якщо ви ніколи раніше не займалися спортом, нереально думати, що ви будете ходити в спортзал 5 днів в тиждень.

2. Напишіть свої цілі і розмістіть їх на видному місці

Це буде постійно нагадувати про те, чому ви повинні тренуватися.

3. Поділіться своїми цілями з іншими

Це дозволить вашим друзям і членам сім'ї заохочувати вас. Вони також можуть вказати на необґрунтовані цілі, які можуть негативно вплинути на вашу програму.

4. Постійно контролюйте свій прогрес

Повільне, але постійне поліпшення — приголомшливий мотиватор.

©Bojan89/iStock

5. Виберіть зручний час і місце для тренувань

Ви, швидше за все, будете дотримуватися своєї програми вправ, якщо вам буде зручно тренуватися.

6. Почніть з малого і збільшуйте навантаження поступово

Простіше кажучи, не перестарайтеся.

7. Розігрівайтеся перед основними вправами

У більшості випадків достатньо 30 хвилин, і, якщо ви новачок, від 10 до 15 хвилин за сеанс — прекрасний початок тренувань.

8. Виберіть різноманітні вправи

Щоб уникнути нудьги, яка є загальною причиною відмови від тренувань, виберіть різні фітнес-програми або заходи, які принесуть радість.

©djiledesign/iStock

9. Залучіть сім'ю до спорту

Наприклад, прогулянки, походи, катання на ковзанах катання на велосипеді пропонують поєднувати вправи з сімейним дозвіллям.

10. Дізнайтеся, як безпечно виконувати вправи

Травми і біль є поширеними причинами відмови від програми вправ. Завжди пам'ятайте, що ви можете досягти значного результату без великого болю.

11. Працюйте в один і той же час щодня

Це дозволить вам звикнути до тренувань в певний час доби.

12. Ведіть журнал вправ

Це дає вам уявлення про ваш прогрес, який може стати відмінним мотиватором.

13. Плануйте справи після і до тренувань

Після того, як ви визначили дні і час, коли ви будете тренуватися, щотижня плануйте свої інші справи навколо занять спорту. Це покаже важливість вашої програми вправ у вашому повсякденному житті.

14. Не турбуйтеся, якщо пропустите тренування

Відсутність тренування не є проблемою. Насправді, цього можна цілком очікувати. Просто повернися до вправ на наступний день.

15. Переконайтеся, що ви розважаєтесь

Ніхто добре не тренується, якщо вправи їм не подобаються. Ви повинні бути впевнені, що отримаєте задоволення від своїх вправ.

Поради з підтримання мотивації в заняттях спортом
©FS-Stock/iStock Багато людей починають займатися спортом, але незабаром кидають цю ідею з-за ліні і небажання чекати перших успіхів. Mayoclinic розповідає, як не
5 порад з організації щоденних тренувань
©jacoblund/IStock Немає нічого краще, ніж прокинутися недільним ранком без будильника і відправитися на велопрогулянку в найближчий парк. Однак, настає понеділок і часу
Інструкція для дівчат, яка допоможе скласти програму тренувань
©jacoblund/IStock Хочете привести м'язи в тонус, позбавитися від зайвої ваги, підтягти фігуру і стати витонченіше? Тоді зверніть увагу на наведену нижче програму
Корисні лайфхаки для самостійного складання тренувань у залі
Sporty girl lifting weights in gym. Ви збираєтеся в тренажерний зал, але абсолютно не уявляєте, як почати тренування без консультації з тренером? Нижче представлені 6
Часті причини, чому не помітні покращення після занять фітнесом
© yehor/iStock Ви активно займаєтеся спортом, однак не отримуєте від виснажливих тренувань бажаного результату? Можливо, ви допускаєте поширені помилки, які заважають вам
4 кроки, які допоможуть стати більш сильними і витривалими
© Jacob Ammentorp Lund/IStock Мало хто мріє бути силачем, але точно ніхто не хоче бути слабаком. Можна тренуватися заради краси тіла, але навряд чи зовсім нікому немає