4 кроки, які допоможуть стати більш сильними і витривалими
01.06.2019 668 0 newsdaily.org.ua

4 кроки, які допоможуть стати більш сильними і витривалими

В закладки

4 кроки, які допоможуть стати більш сильними і витривалими

© Jacob Ammentorp Lund/IStock

Мало хто мріє бути силачем, але точно ніхто не хоче бути слабаком. Можна тренуватися заради краси тіла, але навряд чи зовсім нікому немає справи до сили, тому що бути сильним — це здорово.

Сара Уоллс, професійний тренер з професійної силі і навчанню і особистий тренер з SAPT Strength&Performance Training, Inc. у Вірджинії, поділилася своєю мудрістю з нами.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить 4 кроки, яких потрібно дотримуватися, щоб стати сильніше і витривалішими.

1. Вибирайте правильний вага

@ Bojan89/IStock

Дуже заманливо використовувати один і той же вага на кожному тренуванні. Однак, якщо ви хочете стати сильніше, Сара каже, структура вашої навчальної програми повинна бути розроблена для зміцнення м'язів. Вона повинна включати в себе спеціально заплановане поєднання навантажень, обсягу та інтенсивності вправ.

Через певний час ваш організм звикне до ваги, з яким ви працюєте, тобто вам буде легко піднімати його. Тому, щоб продовжувати нарощувати м'язову масу, додайте вага або робіть більше повторень з тим же вагою.

2. Будьте послідовними

@ Likoper/IStock

Як свідчить знаменита приказка: «Рим не був побудований за день». Її ж можна застосувати і до сили. Сара сказала, що для того, щоб збільшити загальну силу, ви повинні робити регулярні силові тренування в будь-якому місці від 3-х до 5-ти днів на тиждень.

3. Відпочивайте після кожної вправи

@ Ivanko_Brnjakovic/iStock

Сара каже, що для нарощування сили ви повинні робити від п'яти до восьми повторень в сеті, а між кожним підходом повинен бути відпочинок не менше 1,5-2 хвилини.

4. Чим більше рух, тим краще

@ g-stockstudio/IStock

Було б неправильно, якби ми дали вам всю цю інформацію без будь-якого способу реалізувати те, що ви тільки що дізналися. Сара вважає присідання, віджимання, підтягування — найкращими вправами, які допоможуть вам стати сильніше. Вона також радить використовувати вільні ваги (штанги, гирі, гантелі). При їх використанні ваше тіло змушене утримувати баланс снаряда і тіла, координувати рух з допомогою допоміжних м'язів.

15 порад щодо тренувань у будь-якому віці
© jacoblund/IStock Ви вирішили почати тренуватися, і це здорово. На жаль, більше половини всіх людей, які починають програму вправ, кидають все протягом перших 6-ти
Що краще в тренуванні: більше повторень або важче гантелі
© socialmediasl444/Flickr Більшості жінок говорять, що їм потрібно робити багато повторень з легким вагою, щоб отримати підтягнуте тіло. Більшості чоловіків кажуть, що
Ідеальна планка: 4 способи отримати користь від вправи
Планка — найпоширеніше вправа для зміцнення м'язів преса. «Це відмінна вправа для всього тіла, якщо робити його правильно», — говорить Дензел Аллен, тренер в SoHo
4 кроки, які допоможуть прийняти правильне рішення
© APAYDIN GLOBAL/Flickr Люди часто роблять те, про що потім будуть жаліти. Деякі помилки не так вже й страшні, але часом щось з проведеного нами призводить до плачевних
5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!
4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок
© Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ви прагнете наростити м'язи, ви не зможете досягти бажаного, якщо не додасте в свій раціон білкові продукти. Вуглеводи і здорові жири