15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло
11.03.2019 855 0 newsdaily.org.ua

15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло

В закладки

15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло

© Popsugar

Вправи в містку неймовірно ефективні, адже вони одночасно задіють м'язи кора, поперек, стегна і підколінні сухожилля. Це відмінний варіант для людей, у яких немає багато часу для тренувань. Для повноцінного заняття вам знадобиться всього 20 хвилин і мінімальний набір обладнання.

Вправа 1

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Руки розташуйте паралельно тілу. Підніміть стегна так, щоб все ваше тіло опинилося на прямій лінії. Утримувати позиції на протязі 3 секунд. Виконайте 3 набори по 10 повторень.

© 30 Day Fitness Challenges

Вправа 2

Займіть таке ж положення, як у попередній вправі. Тепер починайте по черзі відривати ноги від підлоги і піднімати їх вгору максимально високо. Виконайте 3 набори по 10 повторень.

Вправа 3

Вихідне положення практично таке ж, тільки в цей раз розставте руки в сторони. Тепер підніміть одну ногу від підлоги і випряміть її під кутом 45 градусів. Затримайтеся в такій позиції на 3 секунди. Повторіть вправу для іншої ноги. Зробіть 3 набори по 12 повторень.

Вправа 4

Сядьте на підлогу, зігнувши ноги в колінах і розташувавши руки позаду себе. Тепер відірвіть стегна від поверхні і підніміть їх вгору, щоб вони опинилися на одній лінії з вашими колінами і плечима. Потримайте позицію 3 секунди. Виконайте 3 набори по 12 повторень.

© Popsugar

Вправа 5

Лягайте на спину і випрямити ноги, поклавши їх на край стільця. Підніміть одну ногу нагору, одночасно відірвавши стегна від підлоги. Зафіксуйте позицію і повторіть вправу для іншої ноги. Зробіть 3 набори з 12 повторень.

Вправа 6

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Підніміть стегна і випряміть одну ногу. Тепер починайте піднімати її вгору, поки вона не опиниться у вертикальному положенні. Повторіть вправу для іншої ноги. Виконайте 3 набори по 10 повторень.

Вправа 7

Займіть початкове положення таке ж, тільки тепер візьміть в руки гантелі. Відірвавши від поверхні стегна, починайте одночасно піднімати вагу вгору. Виконайте 3 набору з 10 повторень.

© Popsugar

Читайте також: 8 типів віджимань для жінок, які ефективно зміцнюють тіло

Вправа 8

Вихідне положення не змінилося, але тепер вам знадобиться додатковий вагу. Наприклад, ви можете використовувати млинець від штанги. Розташуйте його на животі і починайте піднімати стегна, щоб вони опинилися на одній лінії з іншими частинами тіла. Виконайте 3 набори по 12 повторень.

Вправа 9

Сядьте на підлогу, розташувавши позаду себе фітбол. Покладіть на нього плечі і підніміть стегна, зігнувши ноги в колінах під кутом 90 градусів. Тепер починайте ритмічно піднімати і опускати таз. Виконайте 3 набори з 12 повторень.

Вправа 10

Лягайте на спину і випрямити ноги, поклавши їх на фітбол. Тепер підніміть стегна так, щоб ваше тіло знаходилося на одній лінії. Зафіксуйте позицію і повторіть. Зробіть 3 набори по 12 повторень.

© Tampa Bay Times

Вправа 11

Вихідне положення таке ж, як в попередній вправі. Згинайте ноги в колінах, але не прибирайте їх з фітболу. В цей час м'яч повинен рухатися до вас. Продовжуйте, поки ваші коліна не зігнуться повністю. Виконайте 3 набори по 10 повторень.

Вправа 12

Початкова позиція не змінилася. Приберіть одну ногу з фітболу і зігніть під кутом 90 градусів. Перебуваючи в такому положенні, відірвіть стегна від підлоги і підніміть їх вгору максимально високо. Зафіксуйте позицію і повторіть вправу для другої ноги. Зробіть 3 набори по 7 повторень.

Вправа 13

Лягайте на спину і зігніть одну ногу в коліні. Утримуйте її руками якомога ближче до грудей. Тепер підніміть стегна, щоб все ваше тіло утворило пряму лінію. Повторіть вправу для іншої ноги. Виконайте 3 набори по 12 повторень.

© stylecraze.com

Вправа 14

Сядьте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руки розташуйте позаду себе. Підніміть стегна вгору, щоб перейти до положення зворотної планки. Тепер одночасно відірвіть від підлоги праву руку і ліву ногу. Повторіть вправу для іншої пари кінцівок. Зробіть 3 набори по 10 повторень.

Вправа 15

Займіть положення бічної планки, спираючись на ліве передпліччя. Тепер згинайте праве коліно і правий лікоть, наближуючи їх один до одного. Повторіть 12 разів, а потім змініть бік.

Читайте також: Ефективні вправи, з якими ви позбудетеся від жиру на боках

Топ-8 вправ з калланетике, які допоможуть поліпшити фігуру
© nikitabuida/iStock Калланетика – це комплекс вправ, який був розроблений відомим фітнес-тренером з США Кэллан Пінкні. Вона відчувала сильний біль в колінах і спині,
Кращі вправи, які допоможуть позбутися від наслідків любові до здоби
© Wavebreakmedia/iStock Любов до випічці не може не позначитися на фігурі. Але іноді встояти перед яким-небудь смачним кексом просто неможливо. В цьому немає нічого
Корисні вправи для зміцнення кульшового суглоба
© Leon Coupe Fitness Якщо ви періодично відчуваєте біль у нижній частині спини, то це може свідчити про проблеми з тазостегновими суглобами. Неприємні відчуття можуть
24 вправи, для яких не потрібно устаткування
© Workout Trends Щоб стати стрункішою, вам не обов'язково купувати дороге обладнання для фітнесу. Ви навіть можете обійтися без відвідування спортивного залу. Для того,
3 супер вправи для зміцнення спини
© JaoNgoh/IStock У світі фітнесу однією з головних неприємностей є травми спини. Це найбільш вразлива частина тіла, оскільки більшість людей приділяють їй мало уваги.
15 способів схуднути без використання важких гантелей
© Verywell Fit Якщо ви думаєте, що для схуднення потрібно виконувати багато вправ з великою вагою, то помиляєтеся. Привести своє тіло в гарну форму можна за допомогою